OOBE - pytania

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
arucard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-10, 21:03
Lokalizacja: gdynia

Post autor: arucard »

W sumie to dalej mi idzie kiepsko z osiągnięciem tego OOBE :( chyba nie jestem stworzony do takich ćwiczeń, niby chcę, staram się i wogule, ale jakoś nie to nie wychodzi, nie potrafię się dalej skupić i zrelaksować, kurczę no, a tak bardzo mi zależy na OOBE :(:(:(
Awatar użytkownika
arucard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2006-12-10, 21:03
Lokalizacja: gdynia

OOBE a chemia

Post autor: arucard »

Witam!

Mam pytanie, a mianowicie. Czy jest jakiś sprawdzony sposób na uzyskanie OOBE przy użyciu jakiś substancji typu DXM itp gdy nie potrafię tego osiągnąć za pomocą koncentracji, transu itp. mam z tym problemy tak więc jestem na tyle szalony xP i biorę na siebie całą odpowiedzialność tylko pomóżcie mi i powiedzcie jak mogę osiągnąć OOBE w jakiś jak najłatwiejszy sposób i najszybszy sposób. Tylko proszę nie śmiejcie się z tego co napisałem ale ja naprawdę mam głupie pomysły i chce osiągnąć OOBE! Z góry dzięki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie próbuj OOBE na żadnej substancji. Nie jest to dobre rozwiązanie. Szczególnie na początku. Poprostu niebezpieczne.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

A ciałem astralnym można sterować za pomocą chemikaliów wogóle ^.- ?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

jeżeli okaże się, że ca jest tak naprawde czymś fizycznym (a podobno jest) to wtedy nic nie będzie stało na przeszkodzie... najprawdopodobniej właśnie ca jest jakąś formą materii, nawet gdzieś słyszałam że podobno w instytucie monroe są prowadzone badania nad tym jak zobaczyć wychodzące ca, podobno przez jakiś ekran nasączony jakimś węglikiem czegoś tam suszony na słońcu... podobno się da oczywiście odkrycie fizyczności ca o niczym nie świadczy, bo przecież jeśli się tak okaże to ono będzie fizyczne od zawsze, a nie od momentu odkrycia, ale to raczej jakaś nieznana substacja więc obecnie dostępne chemiaklia mogą na nią nie wpływać lub wpływać inaczej niż na nasze cf
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie, ale kiedy ciało jest na czymś to można zwariować :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Leśna, ciekawe, niedługo wszystko okaże się być fizyką, lub chemią.. Gdzie to przeczytałaś?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

czyli się zrelaksować... i... wychodzi się?

mnie się raz udało... ale raz... a chciałbym częściej, bo mam misje do wykonania, więc nie do zabawy. więc jak się zrelaksuje i skupie na oddechu, tj rytmie wdechów/wydechów, to co potem, samo mnie wywali, czy mam sobie wyjść? bo ja sobie wyszedłem po prostu... ale jak wyszedłem to nie wiedziałem, że wyszedłem (normalnie wstałem z łóżka, więc nie zauważyłem niczego nienormalnego, dopiero potem się skapnąłem co to było ;p ;p)... więc nie wiem jak to się stało.

więc trzeba mieć w umyśle jakąś myśl, albo "zaufanie" do siebie, że chce się wyjść?
bo jak rozumiem jest kilka efektów tej relaksacji... u mnie to często jawa wraz z programowaniem snów (wyobrażam sobie akcje, która potem mi się śni).

- chodzi mi o ten moment, kiedy chcemy wyjść, jak go wywołać (zakładając, że się jest już w głębokiej medytacji)?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Mawerick pisze:Gdzie to przeczytałaś?
nie pamiętam... ktoś chyba na poza ciałem kiedyś pisał...
BloodLust pisze:przeciez Kirljan pokazal na zdjeciu aure ludzka.. wszystko da się pokazac.
wiki pisze:Naukowcy badali to zagadnienie i odkryli, że fotografia kirlianowska rejestruje parę wodną. Ponieważ wokół każdej żywej istoty znajduje się obłoczek pary, stąd wrażenie "aury" na zdjęciu. Również inne cechy tych fotografii dają się w ten sposób wyjaśnić, np. "odtwarzanie" na zdjęciu urwanego przed chwilą fragmentu liścia ma miejsce, kiedy z przerwanego kanalika wylatuje obłoczek pary.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Czyli niestety zdjęcia nie wykrywają aury. Ale dalej aparatura potrafi wykrywać pole elektromagnetyczne wokół ludzi!! Przecież da się sprawdzić nawet umiejętności bioenergoterapeutów.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust, good point. Ale może ie na to jest jakieś naukowe wyjaśnienie. Nie pisali o tym Leśna, może?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nogi nie, ale o liściu np tak :) i owszem, podobno się właśnie w taki kształt układa (podobno, bo nie interesuję się zbytnio fotografią kirlianowską)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No tu powiedziałbym, że możliwe jest takie układanie się pary wodnej, żeby utworzyła kształt nogi lub ręki. Oczywiście teoretycznie.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

BloodLust pisze:jestem pewien, ze z ta para to bujda
nie można tego wykluczyć ;) można oczywiście przyjąć, że sprawa została celowo zatuszowana, rozpuszczono plotki o parze wodnej, a samym kirlianem zajęły się odpowiednie służby ^^
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”