Wróżki zza siedmiu mórz...

Astrologia to odmiana wróżbiarstwa opierająca się na założeniu, że istnieje bezpośrednia korelacja między zjawiskami na niebie a losem poszczególnych ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Odwołuje się do nauk humanistycznych, w tym głównie psychologii i socjologii.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Wróżki zza siedmiu mórz...

Post autor: Ivellios »

Jak myslisz, [you], można zaufać dzisiejszym wróżkom biorącym kasę za kilka słówek wypowiedzianych w "obecności" kart lub kryształowej (tudzież szklanej) kuli :?:
Daisy

Post autor: Daisy »

Wróżka to ostatnia osoba, która by mogła być moją wyrocznią. Nie dość, że szmal straszny ciągnie to jeszcze wymyśla rzeczy z kosmosu. W I klasie gimnazjum bardzo się interesowałam temat magii itp. Mam do tej pory całą masę książek o tym. Nawet runy by się znalzały;)
To wymysł współczesnego buissenssu, który tylko szuka kasy. Nie wierzę w ich wiarygodność.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

"Cieś doĽwoniłeś siem do wluĽki Andzieliki Ľe Śtanuf Źjednocionych ziadaj pytanie a ociymaś pdpowieć od kalt Talota" :lol: (jeśli ktoś tego nie zrozumiał, to jego problem...)

Tak na poważnie, czytałaś kiedyś o rzucaniu klątw za pomocą Run :?: Znaczy bierzesz sobie jakąś literkę i odprawiasz obrzędy, czy coś w tym guście
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

mnie to wlasnie wrozka zapowiedziala (ze się narodze) pare miesiecy rpzed tym jak się dowiedziala ze jest w ciazy
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Moim zdaniem niektóre wróżki to autentyki naprawdę mające jakiś dar, ale niektóre to tak hardkorowe oszukaństwo że hej... no i oczywiście tych drugich zbijających kasę na naiwnych jest na pewno więcej
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

A moim zdaniem jest kilka dobrych wróżek, ale to naprawdę żadkość !
No i napewno tu nie mówie o wróżbach przez telefon 0-700 itp :P.
Heh i jak sięp pytałem koleżanek to mówiły że one jak robią komus tarota, interpretacje numerologiczną i tak dalej to trwa przynajmniej z 2-3 godziny, no chyba ze jakas kobieta jest tak zdolna zobaczyc w szklanej kuli cos tam, ale jesli to robi 20 razy dziennie to zapewne bedzie miała po 5 razem tak bardzo mało energii ze nei zobaczy za wiele.
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

Taaa tyle ze to nie wróżka ;p, a jesli nazywasz to wróżką to trzeba wymyslic nowe słowo na prawdziwe wróżki :d .
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No i udałyście się tam?
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

HEHE to jak się tam bedziesz udawała to staraj się nie pokazywac zadnych reakcji z koleżanką, oczy miej tak jak bys była znudzona najlepiej :d, jesli wróżka nie umie wróżyc to bedzie się plątała bo bedzie jej trudno coś powiedzieć, nie widząc odpowiedzi na wstępne pytania (chwyty psychologiczne). ;-)
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Kamilko :D bądź jak kameleon zmieniaj tylko szerokośc uśmiechu bez względu na rodzaj informacji , która do Ciebie dotrze :) niczemu nie zaprzeczaj i niczego nie potwierdzaj :lol: zobaczysz co Ci powie :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

wrózka nie mówi "coś złgeo ci się stanie" tylko "bądz czujna"
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

intraneus pisze:A moim zdaniem jest kilka dobrych wróżek, ale to naprawdę żadkość !
No i napewno tu nie mówie o wróżbach przez telefon 0-700 itp :P.
Heh i jak sięp pytałem koleżanek to mówiły że one jak robią komus tarota, interpretacje numerologiczną i tak dalej to trwa przynajmniej z 2-3 godziny, no chyba ze jakas kobieta jest tak zdolna zobaczyc w szklanej kuli cos tam, ale jesli to robi 20 razy dziennie to zapewne bedzie miała po 5 razem tak bardzo mało energii ze nei zobaczy za wiele.
prawdziwa wróżka nie ma oka wewnętrznego na zawołanie. Więc ja myślę że to bujdy!
szczurek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2006-10-28, 20:06
Lokalizacja: Józefów n. Wisłą

Post autor: szczurek »

Ivellios, nie wiem, czy chodzi ci o mnie, ale ja w to wierzę. Są różne moce, dary, etc. Często spotykane są kryształowe kule, które pokazują przyszłość. Czy to bujda? Ja myślę, że nie.

Wróć do „Astrologia”