Oczy

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
michal77
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 83
Rejestracja: 2006-04-03, 01:57
Lokalizacja: Manchester

Post autor: michal77 »

pierwszy to wytrzymac kontakt wzrokowy z umyslem bez dominujacej mysli, czyli jak najbardziej "pustym" potrafimy. wtedy ktos taki sam odejdzie bo wie ze nie wygra tzn. nie znajdzie zaczepienia w twoim umysle.
drugi duzo bardziej trudny, to zadzialanie w taki sposob aby pomoc temu drugiemu czlowiekowi uswiadomic jego niewlasciwe dzialanie i pomoc mu rozwiazac jego "problem" ale to juz jest poziom mistrzowski.
zaznaczam ze to moja wlasna opinia
Oscypek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2006-02-23, 16:56
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: Oscypek »

A jak wyglądała ta kobieta? Zwróciłaś na nią uwagę może poprzez wyróżniający się makijaż, ubiór itd? Potem ona spojrzała na ciebie. Mogłaś mieć dziwne uczucie, że akurat na ciebie spojrzała. Ubzdurać mogłaś sobie, że jest to zło w czystej postaci.

Nie wierzę, aby oczy były zwierciadłem duszy.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

byłem kiedyś w wariatkowie, tam był taki świr... rany, kryształowo niebieskie oczy, jak popatrzył to jakby cie lodowe miecze przeszyły... i jednocześnie nie można się było uwolnić od patrzenia w nie.

p.s.
byłem z wizytą :-)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Dobrze że od razu napisałeś że byłeś z wizytą, już się przestraszyłam :D A spojrzałeś na niego na pewno tylko ze względu na oczy, czy może coś innego?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

bo mi droge przy wejściu zastąpił, a ktoś go zawołał, tylko dlatego
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Kamila pisze:Ale świrki to wogóle mają jakieś "inne" oczy
Nie chodzi tu o same oczy, a raczej o ich spojrzenie. Wiele osób psychicznie chorych poprostu nie łapie z innymi kontaktu wzrokowego, wyglądając jakby nie widzieli, bądź odwrotnie. Tu nie chodzi o sam wygląd ich źrenic.

Mnie osobiście denerwuje jedna rzecz- zawsze kiedy z kimś rozmawiam, ta osoba praktycznie bez przerwy patrzy mi w oczy. Ale kiedy ja spojrzę rozmówcy w oczy, on natychmiast odwraca wzrok. Wielokrotnie przyłapywałam ludzi na tym, że bezwiednie gapią mi się w ślepia xD Dziwne to trochę...
Dodam jeszcze, że mam strasznie dziwny kolor oczu, a raczej- nietypowy. Coś jakby stalowy (nie szary) do środka przechodzący w intensywny jasny zielony, a obwódki grafitowe. Także moje oczy wyglądają jakby były jednocześnie "chłodne" i "ciepłe". Nie wiem, jak to opisać :P
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Kamila, może Oczasty to wampir energetyczny?
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Croppka, wiesz, ja to jak rozmawiam z niektórymi dziewczynami to oczy mi zjeżdząją jednak trochę niżej... to silniejsze ode mnie :P

A jeżeli masz takie udziwnione oczy to zrozumiałe, wpatrują się w coś co wydaje się niespotykane a gdy ich jakoś na tym przyłapujesz to szybko zmieniają miejsce patrzenia bo to trochę głupio się wpatrywać :p To tak jakby, nie wiem, ktoś nie miał nogi a ty byś się kątem oka ciągle w nią wpatrywała. Gosc wie, że się patrzysz i gdy jakoś o tym powie to ty będziesz się zarzekać że wcale się nie gapiłaś ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Croppka pisze:Coś jakby stalowy (nie szary) do środka przechodzący w intensywny jasny zielony, a obwódki grafitowe. Także
masz piękny kolor :) pewnie gapią się, bo nigdy nie widzieli takich tęczówek
ArturVonFornal pisze:ja to jak rozmawiam z niektórymi dziewczynami to oczy mi zjeżdząją jednak trochę niżej...
faceci.. pff :P nie dziwota, że my się produkujemy a w rezultacie okazuje się, że wy nie wiecie o co chodzi, bo nawet nie słuchaliście.. bo zajmowaliście się czym innym :D
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No co :P Mówiłem, że to często silniejsze ode mnie... ale mam dość podzielną uwagę więc wyłapuję większość konwersacji ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

ArturVonFornal pisze:wyłapuję większość konwersacji
słyszysz coś trzy po trzy i potem trzeba Ci tłumaczyc od nowa :D tylko, że juz w golfie :)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Słyszę coś trzy po trzy, później sklejam to w jakieś zdania, trochę się podomyślam o co biegało i wydaje mi się, że wiem o co chodzi ;) Zwykle działa, wszystko tkwi w odpowiednim analizowaniu fragmentów usłyszanych :P

I nie róbmy tu ze mnie całkowitego dewianta ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

ArturVonFornal pisze:nie róbmy tu ze mnie całkowitego dewianta
no coś Ty :D nikogo tu o skłonności dewiacyjne nie podejrzewam :]
Croppka pisze:Mnie osobiście denerwuje jedna rzecz- zawsze kiedy z kimś rozmawiam, ta osoba praktycznie bez przerwy patrzy mi w oczy.
mnie też to strasznie peszy..
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

ArturVonFornal pisze:ja to jak rozmawiam z niektórymi dziewczynami to oczy mi zjeżdząją jednak trochę niżej...
Powiedzmy, że rozumiem... :P (Faceci...)
ArturVonFornal pisze:jeżeli masz takie udziwnione oczy
Heheheh, udziwnione? :lol: Świetnie to nazwałeś xD
cleric pisze:masz piękny kolor :) pewnie gapią się, bo nigdy nie widzieli takich tęczówek
I tutaj poczułam się niezręcznie speszona. Ale dziękuję za uznanie :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Croppka pisze:I tutaj poczułam się niezręcznie speszona
a tam :) przeciez Cie nie podrywam :D
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

cleric pisze:przeciez Cie nie podrywam :D
A tego nie powiedziałam :P (Poprostu zawsze mnie peszy wszystko to, co odnosi się do mnie, a nie jest krytyką ;) )

BTW...
cleric pisze:mnie też to strasznie peszy..
Bo to wkurzające jest. Ale najlepszy na to sposób to wprost powiedzieć- "Nie przewiercaj mnie wzrokiem, bo sito ze mnie zostanie".
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Croppka, tak to można powiedzieć kiedy odważnie mierzę kogos wzrokiem, a nie jak nie wiem gdzie oczy podziać :D

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”