Dziwne Swietliki

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Revils
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-09-14, 14:25

Dziwne Swietliki

Post autor: Revils »

Witam mam pewien problem potrzebuje znaleźć opis lub jakie kolwiek informacje na temat dziwnego zjawiska. Nie za bardzo wiem jak to nazwać a mianowicie dziwnych światełek podobny do ogników widzianych nocą lub rankiem ( nie na Niebie ) dostrzeganych kontem oka a gdy człowiek spojrzy 2 raz już niczego nie ma. Człowiek dostrzega na samym początku uczucie obserwacji i Dreszcze . W moim przypadku widuje max 1 Płomyczek ale to nie tylko się dzieje u mnie nie wiem może to zaraźliwe czy psychoza ale osoby które się o tym dowiedziały tez zaczynają je widzieć i to w większej ilości ale dopiero jak są przygnębione załamane i mówią ze im bardziej mają doła tym więcej ich jest, tak jak by smutek przyciągał to.... a Spojrzenie na nie daje takie ciepło i spokój w głębi duszy. Wszelkie informacje o podobnych Światełkach są mile widziane.. PS to raczej nie Błędny ognik.. tu nie ma bagien.. a i po 2 przypadki dzieją się w odległości i 200 km wiec to nie lokalne zjawisko. Dzięki za wszelkie informacje jak coś jeszcze mam dodać to pytać
Awatar użytkownika
Kiara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-11, 18:32

Re: Dziwne Swietliki

Post autor: Kiara »

też swojego czasu widziałam takie ogniki/światełka w swoim mieszkaniu, ale to raczej pojawiały się i znikały. Było to w miejscach zazwyczaj gdzie nie mialo prawa nic się odbić czy błysnąć. Ale żadnych odczuć przy tym nie miałam, po pewnym czasie jednak przestały się pokazywać i od kilku miesięcy mam spokój ^^

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”