OOBE - mój pierwszy raz

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
mateo33
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-13, 20:48

OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: mateo33 »

Witam,

temat może nikomu nie potrzebny, ale muszę się komuś wygadać.
Otóż po kilku latach prób w końcu mi się udało!!! :grin:

Zacząłem stosować różne techniki jakieś 4 lata temu. Jednak nie dawało to zamierzonych rezultatów. W końcu się zniechęciłem i od tamtej pory nie stosowałem żadnych technik, a jedynie codziennie przed snem próbowałem się maksymalnie relaksować i utrzymać świadomość.

Jednak to też nie działało, ale już mi to weszło w nawyk i codziennie tak robiłem.

Aż tu nagle jakieś 2 tygodnie temu, po raz kolejny rozluźniłem się jak tylko potrafię i i już miałem zasypiać, kiedy ,,włączyła mi się świadomość''. Nagle zerwałem się z łóżka i mimo, że nie otwierałem oczu widziałem co się dzieje w pokoju. Nie wyszedłem cały - podniosłem tylko klatkę piersiową (a raczej wyskoczyłem z niej - było to bardzo gwałtowne). Nie było to przyjemne uczucie - czułem jakbym był przymocowany do mojego ciała jakąś lepiącą mazią, czułem jak te ,,gluty'' spływają po mnie.

Kiedy to nastąpiło bardzo się przestraszyłem i w momencie wróciłem do ciała. Od razu zapaliłem lampkę - tak bardzo się bałem( w zasadzie sam nie wiem czego).

W sumie nic odkrywczego nie napisałem, ale musiałem się wygadać, bo było to dla mnie bardzo duże przeżycie...
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: Iluzjonista »

To ja jako pierwszy pogratuluję ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: Arek »

Jesteś pewny na 100% że nie zasnąłeś?
mateo33
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-13, 20:48

Re: OOBE - mój pierwszy raz

Post autor: mateo33 »

Iluzjonista - dzięki ;)

Arek - pewny na 100% nie jestem, ale LD miałem już wielokrotnie i to było z goła odmienne uczucie.

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”