Głos z nagrania

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Głos z nagrania

Post autor: Glazery »

Przepraszam Cię bardzo ale to co tu pokazujesz to głos twojej narzeczonej. Jakoś nie jestem w stanie zaobserwować głosu ducha. Kolejno zaczynasz mówić ty i tak wygląda cała historia. Jeżeli dasz coś, co może potwierdzić opisywane przez ciebie zdarzenie to uwierzę i napiszę kilka słów, które może ci pomogą ale w tej sytuacji nie mam do powiedzenia nic.
Limelotte
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-11-12, 14:09

Re: Głos z nagrania

Post autor: Limelotte »

Brzmi to tak, jakby w momencie 'cichnięcia' Narzeczona zaczynała ciężej oddychać, myślę, że to ten moment kiedy wspominasz o wcinaniu się.
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Głos z nagrania

Post autor: Dave_Mustaine »

Analizowałem to nagranie i też jakoś nie mogę się dosłuchać obecności trzeciej osoby, może masz inne materiały?
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Głos z nagrania

Post autor: Doctore »

Najprawdopodobniej kolejna prowokacja. Gość napisał jednego posta dwa tygodnie temu i od tamtej pory się nie odzywa. Na samym nagraniu też nie słyszę niczego poza głosem tej kobiety.
Jeśli naprawdę wyciął ten kawałeczek z większego nagrania to niech chociaż powie w której sekundzie to słyszy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”