Czerwony punky

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
pierdak332
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-24, 00:47

Czerwony punky

Post autor: pierdak332 »

Witam.Wczoraj z kolegą obserwowaliśmy niebo i w pewnym momencie pojawił się jeden pomarańczowy latający punkt który leciał bardzo szybko a po około 20 min następny obydwa poleciały w to samo miejsce przy samym końcu odleciały bardzo szybko.Dodaje foty Ps nie są to na pewno chińskie lampiony

http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 22042.jpg/
Nyh
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2011-01-19, 19:34

Re: Czerwony punky

Post autor: Nyh »

Szczerze mówiąc, to to zdjęcie za wiele do tematu nie wnosi... Ot coś sobie leciało - samolot, lampion, jakiś balon badający pogodę - to mogło być cokolwiek i na pewno nic paranormalnego w tym nie ma.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Czerwony punky

Post autor: pytol »

Światło tego rodzaju mogło powstać od ciągłego światła włączanego na krańcu lewego skrzydła samolotu podczas lotów po zmroku. W dodatku u spodu kadłuba samolotów pasażerskich zapala się światła, kiedy muszą krążyć nad lotniskiem i czekać na kolejkę do lądowania. Gdzie było robione to zdjęcie?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Czerwony punky

Post autor: FaKtoMaaN »

Sputnik oświetlony przez słońce daje taki efekt :)
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Czerwony punky

Post autor: Doctore »

Oj ludzie ludzie... Samoloty ZAWSZE latają w nocy z włączonymi migającymi światełkami czerwono zielonymi i na pewno nie świecą się całe. Mnie to na pierwszy rzut oka rzeczywiście wygląda na chiński lampion lub jak to napisał kolega wyżej oświetlony sputnik.
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Czerwony punky

Post autor: pytol »

To o czym mówisz to stroboskopy, one faktycznie się świecą białym przerywanym światłem. Ja mówię o światłach nawigacyjnych na skrzydłach i sterowniku poziomym które w lotnictwie cywilnym świecą się światłem ciągłym.

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”