co soe dzieje? moja duchowosc , swiadomosc się poglebia?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
sarajulka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-01-21, 00:52

co soe dzieje? moja duchowosc , swiadomosc się poglebia?

Post autor: sarajulka »

Witam
Zacznę od tego, że odkąd pierwszy raz wyszłam oobe zaczęły się dziać różne rzeczy, przy medytacji tz wypełnianiu czakry energią światła wyłączają się co chwila, miałam to już kilkakrotnie. Dziwne żeby to było zwarcie za każdym razem, druga rzecz- chciałam się zobaczyć ze zmarłą babcią i ściągnęłam albo ją albo inny byt do domu co potem udało mi się go odwołać prosząc by odszedł, trzecie-czuje obecność ducha i że mnie ktoś obserwuje. Telepatycznie porozumiewam się z ludźmi i w tym czasie dzwonią- przychodzą itd, jak pomyślę o tym osobach skupie się to ciągle coś się dzieje, weszłam w sen męża i on to wie, bo powiedział, że przyszłam we śnie do niego i to samo pamiętamy dokładnie. Często mam coś takiego, że jak zamyślę się tz jakby przez chwile odpoczywam, relaksuje abo skupie wzrok na niczym to wybucha jakby ze mnie fala energii wokoło i jakby czas się zatrzymywał, ciężko mi ująć jakbym bywa w innym wymiarze dziwne uczucie.... nie wiem co się dzieje? czy to mój rozwój duchowy?Nie wyszłam jeszcze całkowicie wychodziłam i nie mogłam do końca wyjść z ciała, pamiętam, że były przy mnie 3 osoby- byty i poprosiłam ich o pomoc a oni mi powiedzieli, że sama muszę do tego dojść, że oni mi nie pomogą w tym, wiesz sądzę, że dam rady ja już przez ducha miałam załamanie nerwowe, depresje, z której wyszłam bardzo szybko i sądzę, że jestem już dużo silniejsza i chce iść do przodu tylko nie wiem jak się za to do końca wziąć, jakieś rzeczy, zdolności się wyjawiają, ale nie do końca jeszcze rozumiem
Mona
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-08, 22:41

Re: co soe dzieje? moja duchowosc , swiadomosc się poglebia?

Post autor: Mona »

Wg mnie otwarłaś się na swoje zdolności paranormalne. Jeśli czujesz, że dasz sobie z tym radę, to wszystko jest w porządku.
Czy Twoja świadomość się pogłębia?
Rozwój świadomości idzie w parze ze zmianą wizji świata. Jeśli pod tym względem nic się nie zmieniło, to nie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”