Czego aktualnie słuchacie?

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Chantelle »

Nowe Linkin Park , taki popik i komercha, ale nie moge przestac tego sluchac.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Spooky Fox »

Popik i komercha?! o_O

O nowym Iron Maidenie można powiedzieć, że to komercha. O nowym AC/DC można powiedzieć, że to komercha.

Jak moi kochani Linkini znikną z rynku na 10 lat, po czym zdychając z głodu powrócą z jakimiś biednymi kawałkami, jak Ci powyżej, to wtedy można będzie powiedzieć, że to komercha.

A czy popik? No...linkini nigdy nie byli jacyś super growlującymi panami ciemności, przyznasz, prawda? ;]

Nie wiem, czy przesłuchiwałaś cały "A Thousand Suns". Ogólnie rzecz biorąc, z albumu na album robią się coraz lepsi. Oto przykład -

Albo to -

No kurde, coś wspaniałego...bez kitu.

P.S. - witaj z powrotem, Chantelle :)
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Chantelle »

Linkini jacys bardzo niszowi nigdy nie byli to prawda. Niemniej jednak zawsze ich lubilam.
Ale piosenka , ktora podalam jest bardzo mainstreamowa akurat i tak ,sluchalam caly album :)

Hej :)
Ostatnio zmieniony 2010-12-08, 19:10 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Darnok »

Ci wszyscy wyjadacze będą zżerani przez robaki. To jest przyszłość i to jest przyszłość, która mi się jak najbardziej podoba.
Wiesz- Mozart dawno nie żyje, a nikt go w muzyce klasycznej nie pobił :)
Ja wolę jednak oldschool- nie emowłosy, a naturalne, długie i jeszcze z umiejętnościami (nie twierdzę, że LP ich nie ma). Przyszłość to miałkie syntezatory niestety.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Chantelle »

To mi się tez strasznie podoba i jaki teledysk :D : Fergie ze Slashem
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Spooky Fox »

Slash z Fergie, a nie Fergie ze Slashem. Zasadnicza różnica. Nie to, żebym się czepiał xD

Poza tym - teledysk... :katuje: Boże, co to jest za laska! I jeszcze ten moment...ten ułamek sekundy w pierwszej minucie i czterdziestu dwóch sekundach... :amen: niech ta kobieta robi więcej takich teledysków i niech zmieni styl...jak dla mnie?

Coś wspaniałego...najbardziej zajebiste połączenie wdzięków kobiety z zajebistą muzą od czasu Guano Apes. A propos GA - albo z Apocalypticą - jak dla mnie Afrodyta... i jeszcze ten głos.

Darnok - ale spójrz na to z innej strony. Led Zeppelin. 1975 rok. Też miał wtedy swoich fanów. I co o nich mówili fani na przykład Beatlesów? To samo jest dzisiaj z LP. Wśród śmieci pokroju Biebera i Jonas Brothers, za 20 lat LP będzie tym, czym dzisiaj są starzy zepelini czy starzy ajroni. Ostoją porządnego tworzenia muzyki. Tworzenia muzyki przez miłość do niej, a nie do kasy.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: IteratorZX81 »

Wracając do Linkinów to z ich muzyki to mi się tylko podoba In the End, ten najnowszy (Waiting for the end, swoją drogą, co oni mają z tym końcem?), no i jeszcze ew. Crawling, ale to już tak średnio. A z piosenek w których LP współpracowało to mi się podoba Bring me to Live Evanescence. Swoją drogą, to szkoda, że Amy zakończyła karierę, ale po tym co przeszła to ją rozumiem.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Chantelle »

Spooky Fox pisze:Slash z Fergie, a nie Fergie ze Slashem. Zasadnicza różnica. Nie to, żebym się czepiał xD

Poza tym - teledysk... :katuje: Boże, co to jest za laska! I jeszcze ten moment...ten ułamek sekundy w pierwszej minucie i czterdziestu dwóch sekundach... :amen: niech ta kobieta robi więcej takich teledysków i niech zmieni styl...jak dla mnie?

Coś wspaniałego...najbardziej zajebiste połączenie wdzięków kobiety z zajebistą muzą od czasu Guano Apes. A propos GA - albo z Apocalypticą - jak dla mnie Afrodyta... i jeszcze ten głos.

Darnok - ale spójrz na to z innej strony. Led Zeppelin. 1975 rok. Też miał wtedy swoich fanów. I co o nich mówili fani na przykład Beatlesów? To samo jest dzisiaj z LP. Wśród śmieci pokroju Biebera i Jonas Brothers, za 20 lat LP będzie tym, czym dzisiaj są starzy zepelini czy starzy ajroni. Ostoją porządnego tworzenia muzyki. Tworzenia muzyki przez miłość do niej, a nie do kasy.
Fergie ze Slashem , upieram sié.
A poza tym zgadzam sié w stu procentach! Wiecej takich utworów , bo niektore z Black Eyed Peas sa nawet niezle, ale ta najnowsza, cover 'Time of my life' dla mnie to masakra . Zreszta praktycznie wogole nie slucham komercyjnych rzeczy.

I zgadzam sié z tym , co pisazesz o Linkin Park, dla mnie maja w sobie cos wyjatkowego. Mam do nich slabosc :)


A teraz slucham :





Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Spooky Fox »



Troszkę kiepawa jakość. Ale ogólnie rzecz biorąc nie mogę tego przestać słuchać. Em jak zwykle pojechał po całości. Awesome.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Dagmara »

A ja zaś piłuje Madonne ''Bad Girl''-
nie wiem, ta piosenka ma coś w sobie, coś przyciągającego niczym magnez jak dla mnie...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Chantelle »

Spooky Fox pisze:

Troszkę kiepawa jakość. Ale ogólnie rzecz biorąc nie mogę tego przestać słuchać. Em jak zwykle pojechał po całości. Awesome.
O tak , tu się zgodze , uwielbiam to !! Rihanna jest zajebista . Ostatnio wystepowala tu w programie muzycznym wooow! A tu jej wystep z kolesiem , ktory wygral : Gorace.. Program jest na maxa ustawiany, ale i tak co roku ogladam, slyszalam , ze w Polsce tez ma byc.
Ostatnio zmieniony 2010-12-15, 18:41 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: kaszunia1 »

aktualnie słucham sabaton- metal ripper i ogólnie cala ich płyte coat of arms po kolei...

Sabaton jak sabaton melodycznie fajne utworki łatwe do zagrania na gitce , tylko dobijają mnie niektóre solówki jednego kolesia, bo nie potrafie w 100 procentach ich powtórzyc ;p ale to tylko moja sugestia... Sabaton większość utworków gra na jedno kopyto, ale mnie tam osobiście urzekają słowa i ten twardy skandynawski akcent joakima- wokalisty ;p polecam... Ja jako goraca patriotka ubóstwiam utwory takie jak 40-1 i uprising. W tym drugim urzekło mnie to że po polsku koleś nauczył się mówić Warszawo Walcz! hehe ale te rytmy trzeba czuć i oczywiście nie narzucam swoich tam upodobań ;pchętnie wymienie się poglądami

-- 2010-12-17, 00:16 --

o i iron maiden- can i play with madness czy coś takiego... ;p
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: FaKtoMaaN »


polecam wszystkim
Awatar użytkownika
Radiesteta
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-12-18, 21:14

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Radiesteta »

Witam.
A ja polecam coś takiego:http://www.youtube.com/watch?v=v72kceqZ8W0
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Spooky Fox »

Jarre - coś wspaniałego...chociaż z "ekłinoksów" to mi się najbardziej czwóreczka podoba.

A ja - żeby wkurwić sąsiadów i ten cały syfiasty klimat, który panuje w mojej klatce, postanowiłem wypuścić demona z głośników.

Eminem, 50 Cent, Peja, Liroy, Nelly, a na dokładkę Iron Maiden, AC/DC i Metallica. I to jest mój klimat na święta. Taki, jaki powinien być!

:D
Awatar użytkownika
Radiesteta
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-12-18, 21:14

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Radiesteta »

Mi się podoba w Jarre to, że wykorzystuje stare kultowe instrumenty między innymi Eminent 310U. Na tym właśnie nagrał większość albumów między innymi Oxygene czy Equinoxe.
Sam posiadam symulator tych wspaniałych instrumentów i sobie gram Jego muzykę :grin:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Spooky Fox »

Ja tam na tego typu instrumentach nie bardzo się znam ;] grunt, że gra zajebistą muzykę.
Awatar użytkownika
Wolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-29, 12:23
Lokalizacja: Kraków/Wadowice

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Wolf »

U mnie w tle leci Bob Marley do którego pogrywam sobie cichutko na djembie :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: Darnok »

Jarre - coś wspaniałego...chociaż z "ekłinoksów" to mi się najbardziej czwóreczka podoba.
Żar to jedyny facet grający muzykę typowo elektroniczną, którego szanuję za to, że to dalej jest muzyka.

Ja ostatnio jaram się zespołem Open Fire (chyba już pisałem o tym)- Powermetalowym, niestety nie istniejącym już zespołem ze złotego okresu polskiego heavymetalu.

(wersja studyjna, IMO gorszy wokal, ale gitary lepiej słychać)


Będę miał czas i kupie sobie lepszy sprzęt (obecnie gram na praworęcznym chinolu i nie mogę dosięgnąć 19 progu bo jestem leworęczny- jak Hendrix ;] ), czas i chęci to sobie pokoweruję te piosenki.
A "Can I play with madness" to był czysty, komercyjny zapychacz ;]
Powerslave ma moc.
Sabaton robi tak śmieszne teksty, że oglądając "Uprising" to mam na twarzy banana. Coś jak Iron Maiden- Alexander the great.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Co Aktualnie słuchacie ???

Post autor: szwagier0s »

Rytmus- album Kral. Polecam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”