potrzebuję pomocy

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
beatta

potrzebuję pomocy

Post autor: beatta »

Mój 20-letni syn twierdzi że coś go nawiedza.Byłam świadkiem jak coś miotało moim synem po pokoju.Było to przerażające!Syn nie pali nie pije nie używa żadnychdopalaczy.Ciężko pracuje,on nawet nie ma czasu na spotkania z kolegami.Jest tak przerażony,że uczestniczył nawet we mszy z udziałem egzorcysty.On który wogóle nie uznaje kościoła-rozumiecie?Dziś przyznał mi się,ze boi się spać bo czuje że to ,,coś''go obserwuje.Syn pracuje na nocki,jest cukiernikiem.Ja jestem bezrobotna.od paru tygodni syn śpi w moim pokoju,abym mogła go pilnować .Tak naprawdę to on zasypia na 1-1,5 godziny i budzi się,znowu zasypia itak wkółko.Oboje jesteśmy już bardzo zmęczeni tą sytuacją.Jak mam mu pomóc!Proszę o rady
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: potrzebuję pomocy

Post autor: ifar15 »

Proszę pani to co teraz powiem nie ma być chamskie a jedynie ma być dobrą radą. Niech się Pani skontaktuję z dobrym psychologiem lub psychiatrą. Obawiam się że Pani syn może mieć jakieś zaburzenia psychiczne. Jeżeli cokolwiek w moim poście Panią obraziło to przepraszam, chciałem tylko służyć radą. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Puma16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-06, 13:42
Lokalizacja: Dębowiec
Komentarze: 2

Re: potrzebuję pomocy

Post autor: Puma16 »

Możliwe że pani syn brał udział w jakiś seansie spyrytystycznym bo demony nie nawiedzają ludzi od tak , ale potwierdzam też że może mieć zaburzenia psychiczne , może ma jakiś problem niech pani spróbuje z nim porozmawiać , albo najlepiej z psychiatrą .
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: potrzebuję pomocy

Post autor: Spooky Fox »

Psychiatra. Dobry psychiatra.

I własne mieszkanie.

I własna dziewczyna.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: potrzebuję pomocy

Post autor: szwagier0s »

I mniej matczynej opieki!

Psychiatra jak najszybciej. Psycholog raczej tu nie pomoże :(
Ostatnio zmieniony 2010-11-21, 02:39 przez szwagier0s, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”