Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Wolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-29, 12:23
Lokalizacja: Kraków/Wadowice

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Wolf »

A mi się śniło że byłam w lesie, takim ciemnym , wielkim lesie. Jak ja kocham lasy nocą, tak w tedy było coś nie tak. I nagle zaczęły zewsząd pająki giganty wyskakiwać ;] (oglądałam w ten sam dzień arachnofobię...) Chciały mnie owinąć w ich kokon i zjeść, a ja starałam przed nimi uciec ale nie mogłam i biegłam tak poooowoooli (jakie to wkurzające było..). Gdy już mnie jeden dorwał obudziłam się.
Śmiechu warte... :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Dzisiaj miałem kolejny sen z cyklu pieprzniętych. Lekko pieprzniętych. Byliśmy z rodziną na wycieczce w Rosji. Jedziemy se pociągiem, widzimy wieżę telewizyjną Ostankino i kilka innych znanych rosyjskich obiektów architektonicznych i inkszych. Po wysiadce gdziekolwiek byśmy nie poszli, okazywało się, że musimy szybko opuścić dane miejsce. Raz staliśmy w jakimś miasteczku. Widziałem tam grupkę ludzi stojących pod jakąś wieżą i czekających na coś. Nagle zza drzwiczek wychylił się duchowny prawosławny, jakaś babka go zapytała "Wchadimy?", on odpowiedział "Niet". W tym momencie mama popatrzyła i powiedziała "O, kościół!" na co ja "To nie kościół, tylko cerkwia" :P Miejscowa ludność, podsłuchawszy to, natychmiast nas przegoniła. Sen się skończył w momencie, gdy próbowałem w kantorze wymienić złotówki na ruble...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Dzisiejszej nocy miałam nieciekawy sen, śnił mi się mój były, po tego rodzaju snach zazwyczaj nie zbyt dobrze się czułam ponieważ po przebudzeniu wracały przykre wspomnienia, lecz z czasem nauczyłam się olewać takowe wizję;
Zostałam zaproszona na spotkanie do domu byłego, czułam małe zadowolenie ponieważ bardzo chciałam się spotkać z jego bratem, którego bardzo lubiłam, mieliśmy również omówić pewne sprawy dotyczące komputerów.
Kiedy weszłam do pokoju gościnnego i eks do mnie przemawiał kątem oka dostrzegłam jego dziewczynę siedzącą w czerwonym fotelu, była dość blada, a na jej twarzy znajdowały się liczne piegi, nie kryła niezadowolenia na mój widok, ja na jej również.
Zaczęła dziwnie się zachowywać w moim towarzystwie, robiła jak to mówią sztuczny szum, niezadowolona z zachowania kobiety zwróciłam byłemu uwagę, typu, że jak na jego intelekt mógł sobie wybrać kogoś innego, on również wydawał się niezbyt zadowolony z wyczynów swej towarzyszki i z moich krytycznych uwag, jednak grzecznie mnie poprosił bym poczekała na niego w tym pokoju ponieważ on musi na chwilkę pilnie wyjść.
Czekałam dość długo on się nie zjawiał, zmęczona towarzystwem i nagadywaniem dziewczyny postanowiłam wyjść i pójść do domu, kiedy stanęłam w korytarzu uświadomiłam sobie, że znajduje się w swym mieszkaniu, drzwi frontowe lekko były uchylone, kiedy miałam zamiar do nich podejść we wnęce pojawiła się zakapturzona czarna postać rozchylająca drzwi swoją kościotrupią szponiastą ręką.
Krzyknęłam w stronę dziewczyny wciąż siedzącej w fotelu by tu podeszła i zobaczyła tą zmorę, lecz ona ani drgnęła, spojrzawszy szybko w stronę drzwi zobaczyłam iż postać zniknęła, a pojawił się w drzwiach były mówiąc ściszonym głosem, że nie wyjdę z tego pomieszczenia...

Ech, tyle już minęło i nie jesteśmy razem, w ogóle o nim nie myślę, a tu masz gad jeden nawiedza mnie jeszcze w snach, normalnie ręce opadają, ale patrząc pod względem symbolicznym to przyznaje ten sen w ogóle i to bardzo mi się nie podoba :/
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: ~Sir Nobody~ »

Dzisiaj miałem sen co najmniej dziwny.

Środek nocy, pracuję na komputerze. Dokładniej piszę coś dla mojej przyjaciółki. Cholera wi co, mniejsza z tym.
Po jakimś czasie skończyłem. Stwierdziłem przy tym, ze strasznie pieką mnie oczy. Poszedłem do łazienki... a że w jednej matka usnęła w wannie poszedłem do drugiej (w rzeczywistości mamy tylko jedną łazienkę). Zapalam światło. Oczywiście zostałem natychmiast oślepiony, więc podchodzę do lustra praktycznie... na ślepo ;). Spoglądam w nie okiem prawym... którym swoja drogą bardzo słabo widzę (we śnie, w realu nie mam większych problemów ze wzrokiem) i dostrzegam, że powieki mam opuchnięte, sine i pokryte strupami, a na samym oku mam okropną, żółto-brązową narośl.

Lewego oka nie mogłem otworzyć.

Obudziłem się gdzieś koło czwartej... cóż, ten sen mną, szczerze mówiąc trochę wstrząsnął.
Ostatnio zmieniony 2010-08-06, 22:59 przez ~Sir Nobody~, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ignorant »

Ja miałem dzisiaj koszmar śniły mi się jakieś poparzone dzieci i wogóle tak dziwnie się w tym śnie czułem.Było to tek że siedziałen na internecie i wpisałem coś w googlach dałem grafike a tu nagle na cały ekran jakieś zdjęcie poparzonego dziecka w bandarzach a potem kolejne zdjęcie itd a co najgorsze nie mogłem wyłączyć zakładki ani nawet neta głupi sen :P
tak

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: tak »

Zdarzył Ci się kiedyś sen pełen bezgranicznej ekscytacji?

Jak cztery godziny orgazmu?

Jestem u siebie i leżę.. jest mi tu wygodnie i jestem odprężony.. postanawiam napić się wody więc wstaję powoli.. zakładam pantofle i idąc w stronę kuchni.. znienacka postanawiam zapalić światło.. myślą.. i udaje mi się to.. uśmiecham się więc szeroko.. i stojąc już na szczycie jakiejś góry.. w samym środku szalejącej ulewy.. piję deszcz.. jest taki orzeźwiający i zimny.. pioruny strzelają światłem dookoła.. ale jest tu tylko mrok i ja.. wybijam się niczym z trampoliny, jak na basenie.. i skaczę na główkę.. w czeluść pode mną.. chcąc tylko wrócić.. i wracam - do siebie do pokoju.. widzę siebie jak śpię i dostrzegam też komarzycę.. zauważam unoszący się w powietrzu kurz i najdrobniejsze roztocza.. podoba mi się mój mikroskopowy wzrok dlatego lustruję nim wszystko w moim otoczeniu aż trafiam na dziwną szczelinę w ścianie tuż na krzyżem z bierzmowania - on wisi tutaj wciąż, od tylu lat.. zaglądam w tą szparę.. i.. zastanawiam się ile jest warta Twoja ciekawość. :diabel2:
Ostatnio zmieniony 2010-08-06, 23:52 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Cztery godziny orgazmu, no proszę Cię Tak :D

A ja ostatnio miałam dość przyjemny sen, a mianowicie latałam sobie nago w wannie polując na kosmitów, jakaś odmienność przecież od koszmarów musi być ;]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj we śnie takie coś, że gdzie nie poszedłem, gdzie nie spojrzałem - trafiałem na koleżankę z turnusu w szpitalu. Cały czas jedna i ta sama dziewczyna pojawiała się to tu, to tam.

W realu mieliśmy się umówić, kiedy idziemy odwiedzić starą ekipę (oboje już wyszliśmy ze szpitala), ale próby nawiązania z nią kontaktu drogą sms'owo-facebook'ową póki co spełzły na niczym :/
Awatar użytkownika
Wolf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-29, 12:23
Lokalizacja: Kraków/Wadowice

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Wolf »

A mnie się śniło że biegałam po świecie (coś jak Forrest Gump) , zwiedzałam nowe miejsca, poznawałam ludzi nie przerywając nieustannego biegu aż w końcu zatrzymałam się przy jakimś urwisku i jakiś człowiek biegnący za mną nie wyhamował, wpadł na mnie i w momencie gdy zaczęłam spadać obudziłam się :P
tak

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: tak »

Była wtedy wojna i grzmiały chyba działa. Ludzie wciąż krzyczeli i biegali jak oszaleli.. Spadały bomby. I nagle poczułem krew, jej aromat, zapach, zew.. Bryzgnęła mi w twarz jeszcze gorąca i świat jak gdyby zawirował - ja upadłem. Gość kilkanaście metrów przede mną rozprysnął się na kawałki, a ja poczułem coś jak ukłucie w nodze. Leżałem już.. Nie miałem lewej stopy, a wkoło mnie wszędzie była krew.. Zawyłem bólem, dosłownie zawyłem i wybijając się jedną nogą skoczyłem przed siebie i chciałem uciec.. Biegłem jak okulały pies używając rąk i jednej nogi co zwróciło moją uwagę, ale biegłem dalej gnany jakimś wewnętrznym przymusem. Wybiegłem z miasta i zobaczyłem księżyc w pełni i wyjąc biegłem wciąż, aż dotarłem za linię frontu i zobaczyłem ludzi w mundurach wroga.. ukryłem się kipiąc rządzą mordu i idąc skrajem lasu natrafiłem na bunkier.. zakradłem się niezauważony, trąciłem łapą strażnika i urządziłem w środku rzeź. Setka uwięzionych w tunelu żołnierzy kontra jeden, rozwścieczony wilkołak bez nogi.. bez zasad.. bez miłosierdzia..


..i dzięki takim snom nawet szesnasty trudny klient z kolei mnie nie rusza.. rozszarpię go sobie później. Zębami! Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 03:04 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: DanaS »

Myślałam zawsze, że "widoczne" zainteresowanie jest widoczne tylko u mężczyzn ;). Aż się boję pomyśleć jak się przejawia u kobiet.
tak

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: tak »

..i tysiące innych rzeczy..

Usłyszałem kiedyś takie słowa: "Jeśli masz wrażenie, że ona chce zwrócić na siebie Twoją uwagę - to właśnie się jej udało.."

>>"IOI"<<
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: DanaS »

Nie wiem accurs, nigdy żadna kobieta tak na mnie nie patrzyła :P
Mieiu644
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2010-08-20, 15:15

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Mieiu644 »

Mi się śniło że latałem z jakimiś ludżmi po opuszczoneym mieście z widłami i tłukliśmy się z innymi o jedzenie. Zawsze ja kończyłem walke niszcząc pmieszczenie w którym była ustawka ale z aktórymś razem mnie zabili i musiłem się odrodzić i takie tam...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

DanaS pisze:Nie wiem accurs, nigdy żadna kobieta tak na mnie nie patrzyła :P
Na mnie jedna kobieta tak patrzyła, no może i nie jedna :zdziw:
A wczoraj śniło mi się, że byłam w związku z moją znajomą z pracy, z którą realnie mam słabe kontakty.
Oznajmiła mi, iz już nic do mnie nie czuje i zakańcza nasz związek, płacząc błagałam ją by została przy mnie, tuląc ją do siebie...Obudziwszy się normalnie moja twarz kleiła się od łez O_o
Jak żyję takiego snu nigdy jeszcze nie miałam, a tak się głupio po nim czułam, że szok...
to wszystko przez te Wasze posty chyba, których przed snem się naczytałam :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Z koleżanką z poprzedniego snu udaje mi się wreszcie nawiązać kontakt drogą elektroniczną :P
Zanim jednak nabyłem tą paranormalną zdolność porozumiewania się z nią online... znów mi się przyśniła.
Siedziałem na mszy w jakimś wiejskim kościółku. Normalka, śpiewy, łojczenoszkieryśjeswniebie, zdrowaśmaryjołaskipełnopanztobom i tak dalej. Kościółek mały, ciasny, stary, zbudowany w większości z drewna, dużo ludu w środku...
Po mszy wychodzimy, patrzę - moja dzielnica! (zaznaczam że nie ma w niej ani jednego starego drewnianego kościoła, jeno same murowane)
Było jeszcze jasno - chyba późne popołudnie.
No i w tłumie dojrzałem ową koleżankę. Akurat znajdowaliśmy się niedaleko jej miejsca zamieszkania. Zauważyła mnie i z uśmiechem krzyknęła do mnie "No to dobranoc, idę spać!", a ja do niej "To dobrze, tak zdrowo! Dobranoc!" i się rozeszliśmy.
Do dziś nie skumałem, o co w tym śnie chodziło :lol:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Ostatnio śniło mi się, że... chyba umarłem. Nie wiem na co i dlaczego - po prostu umarłem. Stwierdzili (też, kurna, nie wiem kto, ale stwierdzili!), że do czegoś jeszcze się przydam. I dlatego musieli mnie sklonować.
A że polscy lekarze to konowały, to mnie sklonowali z rozdwojonym nosem :lol:

Wróć do „Świat snów”