Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

dankam pisze:przeznaczenie ?
nie przepadam za czerwonym winem :)

Wynalazca: Pewnie ci mnisi chcieli kupić kozy dla swoich obrzędów :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Dziś śniła mi się rzecz następująca:

Leżę sobie w łóżku z jakąś dziewczyną o czarnych włosach. Zaczynamy się pieścić, ona "rozkracza" nogi, ja się kładę na niej (nie myślcie sobie o tym o czym zapewne pomyśleliście... :P oboje byliśmy w piżamach :P ), tulimy się, całujemy itp itd w pewnym momencie owa dziewczyna podaje mi książkę, ja wstaję, podchodzę do lampki... patrzę: książka z dedykacją. Odwracam stronę :arrow: znowu dedykacje :!: Odwracam następną kartkę :arrow: to samo... same dedykacje... i co się okazało, były to dedykacje w różnych językach.

Co zauważyłem, mianowicie w dedykacjach przewijała się fraza "Marta Z vel Marta" i na końcu jakaś litera (od nazwiska :?: ) czy pseudonim...

I na koniec rzecz, która bardzo mnie zmartwiła :arrow: gdy wróciłem do łóżka, dziewczyny już nie było :cry:

Sen ten co najmniej mnie zdziwił. Co miała znaczyć ta książka i to, że występowała w niej taka a nie inna fraza :?: I dlaczego te dedykacje były pisane w różnych językach :?:

Znam wiele dzieczyn o imieniu Marta. Co najmniej trzy to damy o czarnych włosach... mam nadzieję, że żadna z nich tego posta nie ujrzy, inaczej miałbym przerypane ;)
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Ivellios pisze:Mnie raczej nic się nie śniło ostatniej nocy
hmm... :P człowiekowi w nocy zawsze się coś śni tylko zapomniałeś o tym jak odrazu wstałeś ale przecież tak się mówi, więc nie bede się czepiał ;P
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

Ja miałem niedawno porypany sen...

Otóz spędzałem sylwestra z moją dziewczyną...
Piliśmy jakieś wino i takie tam, po chwili imprezka się rozkręcila i wylądowaliśym w łóżku...
Niby nic dziwnego ale w tym snie rozciąłem jej tętnice i piłem krew... a co dziwniejsze czułem przez sen smak krwi...

Skąd wiem że to był smak krwi?Bo piłem niedawno krew koleżanki- ale to inny wątek...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Wampiryzm Sang się szerzy ;)

Ja niestety mojego dzisiejszego snu nie zdołałem zapisać w pamięci odpowiednio wcześnie, toteż nie mogę go pamiętać (to tak apropos postu Shaolin0'a ;) ), ale postanowiłem przytoczyć coś z bash.org z dnia dzisiejszego :P
#29810 ( 143 ) + - x
<wassup> ja musze zaprzestac na jakis czas zabawe z systemami open-source'owymi ;p
<wassup> snilo mi się dzisiaj, ze kolezanka chciala mi dac buzi, ale nie spelnialem zaleznosci, bo brakowalo mi jakiegos pakietu ;x
To się nazywa uzależnienie od komputerów :roll:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mekto pisze:Piliśmy jakieś wino i takie tam, po chwili imprezka się rozkręcila i wylądowaliśym w łóżku...
Niby nic dziwnego
No jak masz 14 lat to to jest dziwne :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ostatnio miałem dwa sny z kotem w roli głównej. W obu występowało to samo zwierzę - czarny kocur z oczami koloru miedzianego (rasowy - dachowce nie mają miedzianych oczu)

Dwa dni temu we śnie kupowałem owego kota za 50 złotych, pamiętam potem, że mi coś zrzucił w domu w kuchni jak go przyniosłem :P

Przedwczoraj jechałem we śnie tramwajem z tymże kociakiem w klatce (chyba do weterynarza). W pewnym momencie przysiadł się do mnie facio rodem z FBI - czarny garnitur, grobowa mina, włosy na jeża obcięte, czarne brele itd. No i mówi:
- Dasz za tego kota pięćdziesiąt tysięcy.
Ja na to:
- Ale ja go kupiłem za 50 złotych...
- Pięćdziesiąt tysięcy!
- Nie mam tyle...
No i zabrał klatkę z kotem i poszedł :(

Wczoraj dla odmiany miałem sen z jeżem w roli głównej. Ów jeż był o tyle dziwny, że nie miał zbyt wielu "kolców" na grzbiecie, raczej więcej takiej sierści, jakby był hybrydą jeża i kota. Wchodzę do lasu, a tu podbiega do mnie wspomniane zwierzątko. Wydedukowałem (znaczy ono mi wyeksplikowało), że jest głodne, w tym momencie coś mi walnęło w łeb i postanowiłem go zabrać do domu... i pod domem sen się urwał.


dodane 23 stycznia:


Dziś => sen z chorobą... i pewną znajomą w roli głównej :)
Otóż wspomniana znajoma - baaardzo daleka znajoma - odwiedziła mnie bodajże w domu. Musiałem być najwyraźniej dosyć ciężko chory, jako że nie mogłem się podnieść z łóżka i cały czas leżałem pod grubą pierzyną, jednakże rozmowa z nią nie sprawiała mi jakichś większych trudności, wręcz przeciwnie ;)
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 19:17 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Miałem napisać o moim śnie już jakoś wcześniej ale zapominałem, a teraz to już większość snu zapomniałem ;)

No tak ogólnie to w śnie wyglądało mi to na jakąś wojnę; wybuchy, strzały i te sprawy. Ja siedziałem w jakimś opuszczonym budynku z innym kolesiem i co jakiś czas obserwowaliśmy pole walki. Wreszcie ten drugi gość podał mi snajperkę i kazał strzelać do każdego wrogo wyglądającego gościa. No i oczywiście tak zrobiłem ;P Ładnie się ustawiłem, lufa z okna i pyk, trochę sobie postrzelałem i dalej nie pamiętam...
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Za dużo grasz w FPS'y. :D
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Dzisiejszego snu nie pamiętam... ale wiem, że był, obudziłem się natychmiast i w ogóle go nie pamiętałem. I wszystko by było dobrze gdyby nie to, że ogarnął mnie zarąbisty strach :? Jak tylko chciałem się położyć i zasnąć spowrotem przechodziły mnie dreszcze, bałem się zamknąć oczy po prostu :? Trochę sobie piosiedziałem, założyłem empeczy na uszy i udałem się zrobić herbatkę, po jakimś czasie znowu zasnąłem.

To chyba 3 raz w życiu mi się zdażyło, że nie pamiętałem snu w ogóle a się go bałem...
Awatar użytkownika
AsaF
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 197
Rejestracja: 2006-01-25, 20:14
Lokalizacja: Grabina

Post autor: AsaF »

Ja najczęściej albo nei pamiętam co śniłem, albo urywki.

Dośc często mam te same sny przed 4 lat. Jeśli jakiś sen śnił mi się 2 krotnie sprawdza się, bardzo cczęsto śnię o rzeczach z przyszłości, jakieś sytuacje, dialogi, potem to się dzieje tak samo jak było we śnie.

Tylko raz udało mi się nad tym zapanować i dzięki temu uniknąłem niemiłego zdarzenia. We śnie zrobiłem to, ale potem w życiu wiedziałem co się stanie i zorientowałem się, ze to widziałem we śnie no i to jest bardzo dziwne. Sen proroczy, musz esię tym zająć, spisywać zny itd.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja mam ostatnio takie dziwne sny, że lepiej nic o nich nie pisać... raz że szpital, raz że seks, raz że cośtam jeszcze... (tak to jest jak człowiek na grypę choruje i w czasie choroby mało sypia)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

No sorry, ale jeśli w przyszłości miałbym sobie harem założyć i robić "to" z kilkoma kobietami dziennie, to dziękuję postoję... :?
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Hej Iv, przecież coś takiego to wprost marzenie większości męskiej populacji ;)

A w moich snach ostatnio straszna psychodelka, zero sensu i totalny absurd. Wielkie kraby zamieniające się w kucyki z karabinami to jedne z wielu atrakcji ;P Szkoda trochę, że tych snów oprócz poszczególnych fragmentów nie pamiętam zbytnio
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

ArturVonFornal pisze:Hej Iv, przecież coś takiego to wprost marzenie większości męskiej populacji ;)
No wiesz, jakbym miał obsługiwać dziennie tyle dziewczyn... to już bardziej wolę celibat :P Zresztą... Kamila coś o tym wie :)
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

sorki, może to nie na temat, ale co to znaczy "obsługiwać" ? dziwne określenie, które zabrzmiało jak :roll: dziewczyny co wy na to?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Sory, jakoś tak źle się wyraziłem :oops: Mam nadzieję, że mnie za to żadna nie pogryzie :mrgreen:
(cały Ivellios :roll: coś powiem to już powiem, ale jak już powiem, to kaplica...)

Dziś mam zamiar sprawdzić, jak działa (i czy w ogóle działa) generator bodźców podprogowych...
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Chcicałem wam powiedziec o śnie z przed kilku tygodni :)
otóż mój kumpel w śnie grał Chuck Norris'a :D
wtedy powiedział do mnie czy się ścigamy :] (ja byłem wtedy pijany w trzy dupy)
i się zgodziłem:]
był to wyścig w locie czyli lataliśmy :D
pod koniec wyscigu chwycilem się go bo mnie wymijal :|
przy samej mecie wystawilem noge a on ręke i tak o to wygrał Chuck Norris :P
i był to mój pierwszy sen kiedy latałem :D

oooooooooo w tej chwili przypomnial mi się sen ;;;
od kilku dni śni mi się kościół nie wiem dlaczego

Nephesh na forum ezo mówił, że można się przygotować do OOBE wyobrażając sobie ze latamy w astralu :) no to mialem ten sen ze latalem :D i wczoraj mialem sen w ktorym moje meble byly poprzestawiane i były nowe pomieszanymi ze starymi :/

Wróć do „Świat snów”