Czy to było LD?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Czy to było LD?

Post autor: PrzemekZ »

Witam wszystkich! Otóż wczoraj w nocy zasnąłem jak zwykle, nie próbowałem otrzymać OOBE. W środku nocy, podkreślam że strasznie mi się chciało spać, miałem sen jak biegam gdzieś po boisku gdzie grają w nogę :grin: Później biegłem dla pewności na jakąś barykadę i... uniosłem się w powietrzu i przeszłem przez tą barykadę. Później patrzę na tych piłkarzy a oni: AA! ON PRZESZEDŁ PRZEZ ŚCIANĘ!!. :D No a potem koniec snu i znalazłem się u siebie w pokoju. Chciałem zobaczyć która godzina a tu ja cały czas latam! :D Całemu temu snu czy nie snu towarzyszyły takie dreszcze na całym ciele. Czy wie ktoś co to było? Dotyczył temu także taki silny pisk w uszach co sekunde.. na początku cichy pisk a potem straszliwie głośny coś jak syrena :grin: Proszę o odpowiedź czy to było ld?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Czy to było LD?

Post autor: Dagmara »

LD to jest świadome snienie- taki stan kiedy zdajesz sobie sprawę z tego że śnisz i możesz sam kontrolować taki sen, czyli wpływać na bieg jego wydarzeń. Jeśli w Twoim przypadku tak było to doznałeś LD, jeśli natomiast odczucia były inne, był to zapewne zwykły sen, nie LD ;)
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Czy to było LD?

Post autor: PrzemekZ »

A co to były te ogłuszające piski w uszach? I te ciągłe dreszcze na całym ciele? Otóż to było jak w realu tylko nie za bardzo to kontrolowałem..
PS.Zdawałem sobie sprawę z tego że śnię. A nawet kontrolowałem lot :)
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Czy to było LD?

Post autor: Koxman »

PrzemekZ pisze: Otóż to było jak w realu tylko nie za bardzo to kontrolowałem..
PS.Zdawałem sobie sprawę z tego że śnię. A nawet kontrolowałem lot :)
No to nieźle.

Skoro zdawałeś sobie sprawę z tego, że śnisz to po co pytasz czy to był świadomy sen?
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Czy to było LD?

Post autor: PrzemekZ »

EE.. :okulary: Ponieważ nie mam pewności czy to było LD czy OOBE :) I co oznaczały te dreszcze i piski... Widziałem też taką jakby tęczę na zegarku...
Podkreślam że było to bardzo krótkie;/
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Czy to było LD?

Post autor: Chantelle »

Tak samo pomyslalam.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Czy to było LD?

Post autor: PrzemekZ »

Dzięki za wyjaśnienie! Ale dalej nie wiem skąd te straszne piski w uszach i dreszcze które dosłownie wstrząsały całym ciałem...
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Czy to było LD?

Post autor: Koxman »

PrzemekZ pisze:Dzięki za wyjaśnienie! Ale dalej nie wiem skąd te straszne piski w uszach i dreszcze które dosłownie wstrząsały całym ciałem...
Objawy paraliżu przysennego. Odsyłam - google.

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”