Co to może oznaczać i w czym tkwi problem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co to może oznaczać i w czym tkwi problem?

Post autor: Spooky Fox »

Krypto, nie dam Ci +3 do statusu, ale dam Ci za to warna. Jak tak dalej będziesz pisał, to życzę Ci powodzenia w startowaniu na moderatora. Ogólnie warn jest przyznany za obrażanie uczuc religijnych innych użytkowników forum oraz wulgaryzmy.
______________________________________________________________


Co do tematu, ja osobiście już się nie udzielam tutaj. Ostrzegam tylko Was wszystkich - Poeta ma prawo do wyrażania swoich poglądów i póki robi to w sposób nie kolidujący z regulaminem, może to robic. Tak więc uważajcie na słowa. Można balansowac na granicy przyzwoitości, ale Kryptozoolog właśnie tę granicę przekroczył.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Co to może oznaczać i w czym tkwi problem?

Post autor: Kryptozoolog »

Poeta2008 pisze:Każdy ma prawo do swojego zdania. Mamy w końcu demokrację. Ty nie lubisz Ojca Rydzyka. Widzicie, ja mam trochę inaczej. Kościół postrzegam bardziej pozytywnie niż wielu tutaj klikających. Coś wam jednak powiem w sekrecie: nie mamy tutaj totalnej biedy być może właśnie dzięki ludziom którzy mają trochę rozumu, bo np. na takiej Ukrainie czy Białorusi ludzie są najprawdopodobniej głupsi. Jest to chyba wynik oddziaływania typowego socjalizmu na naród. Sorry za offtopa bo to już nie jest rozmowa o duchach tylko polityczne dyskusje.
A w Szwecji ponad 80% to ateiści i widzisz jak jest...
Religia nie robi kraju lepszym, po prostu im bardziej na wschód to zawsze gorzej.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co to może oznaczać i w czym tkwi problem?

Post autor: Dagmara »

Poeto, uważam iż w Twoim przypadku za bardzo wszystko bierzesz do siebie, wierzysz i widzisz to co chcesz widzieć, zwykły cień dla Ciebie może oznaczać iż szatan Cię odwiedził, normalnym zjawiskom przypisujesz paranormalne zajscia, nie żabym się nabijała, choć przyznam, że dzięki temu co piszesz nie raz się uśmiałam, czy za głowę złapałam, ale uważam, że właśnie tym wszystkim za bardzo psujesz sobie psychikę, a zapewne wiesz czym w przyszłości może się to skończyć.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”