Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

A weź tu we śnie powiedz sobie, ze śnisz! Sny zawsze wywierają na mnie duże wrażenie;p A horrorów nie oglądam z drugiej strony tak sporo, bo nerwy mam słabe;p
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

Cóż...filmy z dreszczykiem zazwyczaj są ciekawe, ale nikt mnie nie zmusi, zebym oglądała je sama;p
Raz oglądałam taki naprawdę ostry;p W nocy miałam ,,ciekawe" sny. Potem ktoś około 3 obudził mnie. W kuchni paliło się światło i ktoś strasznie hałasował. O 3!!! Wstałam, a mój piźnięty brat herbatę sobie robił, bo spać nie mógł. a on nerwy ma zazwyczaj mocne :)

Horrory zaczęłam oglądać od wczoraj z chłopakiem. potem nie pozwoliłam mu wyjść, zeby nie zostać sama :twisted:
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: |-_-| »

Hmmm - płacz po śnie to czasem odruchowa reakcja organizmu, niezależna od nas.
Przykład... miałam sen, w którym zaginął mi jeden z kociaków (wiem, bardzo pasjonujący :P). Nie był zbyt długi, co prawda kota nie znalazłam, ale i tak obudziłam się po nim zapłakana (co oczywiście zaraz przeszło, bo sytuacja bardziej mnie rozbawiła).
Podobnie w przypadku koszmarów po obejrzeniu horroru. Częściej zdarzają mi się one same z siebie, niż po obejrzeniu horroru...a te oglądam dość często, bo uwielbiam się bać. :P
ot musisz popracować nad tym by zdawać sobie sprawę co śniszi że to sen nie jawa...
Oj, to chyba nie będzie takie łatwe. :)
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

Ta, jest problem. Ja nigdy nie śnię o niczym przyjemnym. Mam po prostu mniej i bardziej straszne koszmary. Te mniej straszne zawsze są takie:
Jestem w lesie. Wszędzie jest nienaturalnie cicho. Nie ma żadnych zapachów. Boję się czegoś, ale nie wiem czego. Zaczynam uciekać, a czym dłużej biegnę tym ciemniej i ciszej się robi. Zaczynam krzyczeć i zazwyczaj budze się zlana potem
Te bardziej straszne, jak już mówiłam są pełne krwi. Moi znajomi wbijają sobie w brzuch tasak. Zawsze mam ręce w ich krwi, a budze się płacząc i krzycząc jednocześnie.
Mój brat łazi niewyspany do szkoły, bo budzę go prawie codzienni podobnymi krzykami. Zazwyczaj nawet próbuje mnie uspokoić, a raz oberwał ode mnie po mordzie i powiedziałam mu żeby przestał mnie gonić;p Jakie było moje zdziwienie kiedy otworzyłam oczy...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: FaKtoMaaN »

co Ty musisz oglądać przed pójściem spać..:P xD
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

To było rok temu;p Znaczy ten film o którym mówiłam. Od tamtej pory boje się horrorów :P a te sny to nie po filmach mam, tylko tak poprostu
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: DanaS »

Mi się ostatnio z uporem maniaka śni praca. Jak tylko zamykam oczy od razy ląduję w biurze/archiwum/na budowie (zależy od dnia). Więc wolałabym raczej nie pamiętać o czym śnię bo nijak się odpocząć nie da. Choć dzisiaj śniło mi się, że razem z paczką znajomych jeździliśmy TIR-em po Polsce. Nie wiem, skad mi się taki sny biorą...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Też mam często koszmary, ba, no prawie zawsze i również to nie jest wynikiem oglądania jakiś tam filmów, ale odkąd mam łapacz koszmarów na ścianie ( choć ja w tego typu cuda nie wierze, kupiłam go sobie bo mi się podobał jako dekoracja) to już dwa tygodnie minęły, a ja nie miałam żadnego koszmaru :P
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

hmmm pisze:Minęły 3 tygodnie od kiedy miałem ostatni sen.. jakikolwiek...
To widzę Hmmm, że również masz ciekawie :D
A dzisiaj to mi się śnili pijacy, o lol, nie wiem co już jest lepsze koszmary czy takie poryte sny :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Pożyczysz takiemu na wino, a ta franca sobie chleb kupi... :lol:

Miałem dziś kolejny sen typu "Choćbym nie wiem co na pisał, i tak nie uda mi się wyjaśnić tego obrazka" - z kolegą z czasów podstawówki bawiliśmy się okularami przeciwsłonecznymi typu "lustrzanego" i się przeglądaliśmy...
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

Fascynujące, rzeczywiście :P A ja po raz kolejny spałam tylko trzy godzinki :( Czasem nawet tabletki nie pomagają ( w sensie, że takie na sen, żeby nie było).
A te moje krótkie senki są co raz to bardziej wyszukane. Dzisiaj nie tylko się przyglądałam samobójstwie własnego chłopaka, ale je popełniłam....we śnie... Obudziłam się sprawdzając, czy aby na pewno nie poderżnęłam sobie gardła :zly: okropne
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

Co do chłopaka....wątpię żebym w ogóle zasnęła :twisted: A do skoków na głowkę...hmmm następnym razem o tym pomyślę. To mniej prymitywne :) I nie widziałabym tyle krwi:/
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

No nie chciałabym być tą 3 osobą;/ Mniejsza z tym...
I proszę, nie mieszaj się w moje życie....hmmm intymne :P I z doświadczenia wiem, że koszmary i tak zawsze się pojawiają...tylko kiedy się budzę ktoś oprócz braciszka jeszcze nie śpi ;/
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

spoko :P A może ma ktoś jakiś inny pomysł na takie sny? Coś co pomoże zasnąć i nie budzić się z krzykiem?
Jak mówiłam tabletki nie działają

Wróć do „Świat snów”