UFO jakie mają nastawienia

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia

czy ufo są nastawieni pokojowo

Czas głosowania minął 2009-03-22, 12:27

TAK
5
42%
NIE
7
58%
 
Liczba głosów: 12
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

swoją drogą podobno w ramach tajnego programu "UFO" w stanach po wydarzeniu w Rosewell utworzono w całym kraju sieć 2 osobowych agentów którzy mieli interweniować w razie innej katastrofy obcego obiektu......więc jeśli to zrobili....to mają raczej jakieś obrane metody obchodzenia się z nimi (w tym obrony i ataku)
counter
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2009-05-15, 00:44

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: counter »

Gdyby ufoludki były wrogo nastawione, to rasa ludzka już by nie istniała. Tymczasem istnieje dalej i z tego co mi wiadomo ufo w zetknięciu z myśliwcami przechwytującymi albo szybko odlatują, albo znikają. Do wyjątków należą opowieści różnych wojskowych odpowiedzialnych za strategiczny arsenał jądrowy USA i Rosji z których wynika, że nader często w czasie przeprowadzania prób rakiet balistycznych znikąd pojawiał się niezidentyfikowany obiekt latający, strzelał kilkoma promieniami w głowicę rakiety i rakieta spadała na ziemię z nieaktywnymi systemami. Zgodnie z opowieściami wojskowych zdarzało się, że obiekt ufo potrafił wlecieć na teren wojskowy gdzie mieszczą się silosy rakietowe i zdezaktywować wszystkie rakiety. Czy to świadczy o wrogich zamiarach ufoludków? Raczej o chęci ocalenia planety, pewnie prościej jest dla inteligentnej cywilizacji która nas tu pilnuje stworzyć, w razie potrzeby, nową cywilizację ludzką, niż zlepiać ziemię po nuklearnym armageddonie... :-)
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

counter pisze: Tymczasem istnieje dalej i z tego co mi wiadomo ufo w zetknięciu z myśliwcami przechwytującymi albo szybko odlatują, albo znikają. Do wyjątków należą opowieści różnych wojskowych odpowiedzialnych za strategiczny arsenał jądrowy USA i Rosji z których wynika, że nader często w czasie przeprowadzania prób rakiet balistycznych znikąd pojawiał się niezidentyfikowany obiekt latający, strzelał kilkoma promieniami w głowicę rakiety i rakieta spadała na ziemię z nieaktywnymi systemami. Zgodnie z opowieściami wojskowych zdarzało się, że obiekt ufo potrafił wlecieć na teren wojskowy gdzie mieszczą się silosy rakietowe i zdezaktywować wszystkie rakiety.
Tak słyszałem o jednym takim przypadku.....miał miejsce bodajże w 1964 roku i obcy obiekt "opromieniował" niebieskim światłem głowice atomową zmierzającą na atol Einwetok (przy okazji niszcząc kompletnie jej systemy żyroskopowe) a o myśliwcach też, ale wszystkie te fakty biorę za akt agresji..... po prostu pozbawiają nas broni która jest w 100% skuteczna w zetknięciu z nimi,a kwestia myśliwców.....no cóż gdy byś się postawił w miejscu szarych też byś nie uciekał ??? z logicznego punktu widzenia pozostają tylko 2 wyjścia : walka albo ucieczka..... swoją drogą po dłuższych przemyśleniach myślę że najlepiej jest niszczyć UFO w kosmosie przy użyciu pocisku ASAT
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

(trochę się rozchulałem ;p ale pod pojęciem "kosmos" miałem na myśli orbitę okołoziemską) faktem jest że podczas misji statków kosmicznych później wachadłowców aż po stacje kosmiczne........widywano obcych na orbicie a co także bardzo prawdopodobne nawet na księżycu, swoją droga myśle że szarzy zniszczyli próbnik "Fobos 2 " który przesłał zdjęcie fobosa i wyłaniający się za horyzontu cylindryczny obiekt(jedyne odtajnione zdjęcie... nieoficjalne źródła mówią że ostatnie zdjęcie pokazywało koniec cylindrycznego obiektu i błysk, co świadczy o ich wrogich zamiarach) ............ więc wg. mnie program SDI powienien być wznowiony tyle że zamiast rakiet balistycznych jego zadaniem byłoby obrona przed obiektami obcego pochodzenia
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

a to link do oficjalnego "ostatniego" zdjęcia z sondy Phobos 2 :http://www.ufoonline.pl/img/fobos_2.jpg
counter
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2009-05-15, 00:44

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: counter »

Sorry ale po co chcesz niszczyć ufo skoro nic ci złego nie robi? :-) Aktem agresji jest wystrzelenie rakiety, a nie jej zestrzelenie :-) Twierdzisz że nasze rakietki są skuteczną bronią na ufoludków? Śmiem wątpić, choćby dlatego, że żadna z nich nie rozwija prędkości 13000km/h, o jakiej mówi porucznik doktor Jacobs. X-43 lata 1000km/h wolniej :-) Polecam: http://www.youtube.com/watch?v=5qffIx2GWDo Widziałeś na youtube film jak z ziemi walą ASAT w spodek na orbicie? Mogą sobie walić :-) Ludzie reagują na obecność obcych jak prymitywy z maczugą, choć obrazowo mówiąc maczuga na czołg niewiele pomoże. Jaka świadomość ludzi takie właśnie relacje z ufoludkami, które nas jak zwierzyniec w zoo traktują :-) Ludzie powinni najpierw nauczyć się żyć w zgodzie sami ze sobą, bo niewątpliwie jako cywilizacja małpoludów targanych emocjami i niskimi żądzami stanowią zagrożenie dla sąsiadów na Księżycu, Marsie, a przede wszystkim zagrożenie dla siebie samych.

Co do istnienia obcych cywilizacji na Księżycu, Marsie, Wenus, Fobosie, Iapetusie itd. to są na to ciekawe materiały zdjęciowe, to prawda :-) Można by mnóstwo pozamieszczać na to dowodów wprost ze stron NASA pochodzących...

Ps. A wiesz, że mnóstwo misji na Marsa i w okolice przepadało bez wieści i w dziwnych okolicznościach, jednak co ciekawe, ktoś na Ziemi też je sabotował, na co są dowody...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

counter pisze:Sorry ale po co chcesz niszczyć ufo skoro nic ci złego nie robi? :-) Aktem agresji jest wystrzelenie rakiety, a nie jej zestrzelenie :-) Twierdzisz że nasze rakietki są skuteczną bronią na ufoludków? Śmiem wątpić, choćby dlatego, że żadna z nich nie rozwija prędkości 13000km/h, o jakiej mówi porucznik doktor Jacobs. X-43 lata 1000km/h wolniej :-) Polecam: http://www.youtube.com/watch?v=5qffIx2GWDo Widziałeś na youtube film jak z ziemi walą ASAT w spodek na orbicie? Mogą sobie walić :-) Ludzie reagują na obecność obcych jak prymitywy z maczugą, choć obrazowo mówiąc maczuga na czołg niewiele pomoże. Jaka świadomość ludzi takie właśnie relacje z ufoludkami, które nas jak zwierzyniec w zoo traktują :-) Ludzie powinni najpierw nauczyć się żyć w zgodzie sami ze sobą, bo niewątpliwie jako cywilizacja małpoludów targanych emocjami i niskimi żądzami stanowią zagrożenie dla sąsiadów na Księżycu, Marsie, a przede wszystkim zagrożenie dla siebie samych.
i z tym się zgodzę !!
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

niezliczone są pokłady ludzkiej niekumacji , naiwności i łatwowierności :(......skoro szarzy są na wyższym stopniu cywilizacyjnym to przypomnijcie sobie co się stało z indianami w zetknięciu z europejczykami..zostali zniewoleni lub doszczętnie wybici..(nie że nie jestem psycholem co na widok obcego pojazdu szarżowałby na niego z karabinem maszynowym) po prostu lepiej się zabezpieczyc na taką ewentualność a co do pocisku to nie jest to ASAT.......pocisk ten jest wystrzeliwany z myśliwca F-15 a nie z ziemi(http://en.wikipedia.org/wiki/ASAT_missile) pozatym ten pocisk rozpędza się do 25 machów więc nie jest to bułeczka z masełkiem a do tego jego detektory termiczne są w stanie rozróżnić "ciepło" bloku lodu od zimniejszego kosmicznego tła... więc mysle że ma szanse na strącenie obcego pojazdu
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

jeśli z resztą za pokój obieracie sobie że wtrącają się do naszej puli genowej, porywają ludzi,okaleczają bydło i ogólnie ingerują w naszą rzeczywistośc bez ujawnienia zamiarów to sory ale wnioski nasuwają się same...... albo chcą nas wykożystać albo zniewolić...(przykładów z historii jest multum) jestem coraz bardziej za tezą że stany zjednoczone i byłe ZSRR sprzedało nas za technologię.... słyszeliście o "Rejonie M" koło wsi Moljebka w obwodzie Permskim ?? podobno jest tam bardzo duża szansa spotkania się z (dzięki bogu) pokojowo nastawionymi obcymi są nawet zdjęcia ów istot jak znajde link to podam na forum ;)
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

tu są zdjęcia ufo i niesamowitych zjawisk w "rejonie M" http://www.ufo.ural.ru/ufopics.htm ( swoją drogą wygląda to jak "zona" z powieści braci strugackich);P
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

oto jedno (wysoce prawdopodobne zdjęcie obcego z molebki http://1.bp.blogspot.com/_VJj_WHeU-ek/S ... /ufo11.JPG) (wiem że link dłogi ;p) a oto główni bohaterowie których miałem na myśli.....http://spaceport666.tripod.com/aliensmzone.jpg
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: IteratorZX81 »

Fajni główni bohaterowie: "Image hosted by tripod".

A tak, żeby wtrącić się do dyskusji:
1. Szkoda, że ankieta zamknięta
2. Obcy są nastawieni pokojowo. Dlaczego? Jak ktoś wspomniał - gdyby chcieli Ziemię zniszczyć, to już by to zrobili. Ktoś inny (jeśli to była to ta sam osoba, to sorry, ale jest w pól do pierwszej, jak to piszę, więc jestem lekko "zdekoncentrowany") wspomniał, że dezaktywują broń jądrową. Wniosek? Nie chcą, aby Ziemianie się przez głupotę swoich polityków zniszczyli (ktoś uważa to za wrogie? Owszem ja też bym tak uważał, ale tylko wtedy, gdyby było to powiązane z innymi działaniami noli, jak np. niszczeniem miast, lub obiektów wojskowych). A w związku ze wzrostem aktywności ufo w ostatnim czasie uważam, że ew. kontakt jest kwestią kilku-kilkudziesięciu lat. Co do niszczenia sond na Marsa mam taką teorię, że Oni założyli tam bazę i nie chcą, aby na razie została odkryta. Jednak do czasu załogowej misji na Czerwoną Planetę kosmici albo zwiną interes, albo nawiążą z nami kontakt.
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

więc dochodząc metodą dedukcji doszliśmy chyba do końca......otóż...nigdy nie poznamy ich zamiarów jeśli sami tego nie będą chcieli....ale póki co musimy przyjąć że ich zamiary są wrogie.. :roll:
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

więc jaki mieli by interes w tym żeby nas wyniszczyć?? ludzie! jeśli mieli by nas wszystkich zabić, dawno by to zrobili!!!...
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

nie tyle zabić co wykorzystać do bliżej nieznanych celów
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

czy mógłbyś przesłać link, lub napisać więcej coś o tym?? bo pierwsze słyszę, a zaciekawiło mnie to szczerze mówiąc..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Darnok »

dzodzo- włam na stację radiową był możliwy i zapewniam cię, że starczyłoby tej siły zwanej volt na zagłuszenie sygnału ;) co innego umiejętności i możliwości finansowe, tutaj nie będę się wypowiadać.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”