Witajcie Jestem Riverland

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Spooky Fox »

Riverland pisze:Mam 22 lata pochodzę z Gdańska, Jestem profesjonalnym demonologiem i badaczem zjawisk paranormalnych
Chłopcze, w tym wieku, to profesjonalistą możesz być w rekordowych wejściach na redtuba, a nie demonologiem.
Riverland pisze:chcę uczestniczyć w tym forum by trochę nauczyć was o świecie niematerialnym a nawet materialnym gdyż wielu ludzi tu się wypowiada jakby mieli jakiekolwiek doświadczenie
Uwierz mi, że już w chwili obecnej mogę Ci powiedzieć, że 90% ludzi sstematycznie wypowiadających się tutaj, ma większą wiedzę od Twojej. Więc jedyne, czego w Twoim wieku możesz nas nauczyć, to jak ściągać na matematyce, albo jak mieszkać z rodzicami. Nic więcej.
Riverland pisze:bo obejrzeli jakieś beznadziejne filmy nie mające nic wspólnego z prawdą większość z was nie wierzy nawet w dobre demony co już was czyni laikami w moich oczach
W moich oczach nie jesteś nawet laikiem. To, że przeczytasz Crowleya czy Klucz Salomona, nie czyni z Ciebie "profesjonalisty", za którego się "pożalsięboże" uważasz.
Riverland pisze:tworzę też grupę badawczą którą oczywiście przyuczę wszystkiego lecz nie sądźcie że będziecie dobrymi kandydatami bo oglądacie dużo horrorów albo czytacie dużo to co zawarte jest w mediach nie zawsze jest prawdą, prawdziwą prawdę dopiero wam pokażę jak tylko zbiorę 5 osobową ekipe i ruszymy po pierwsze materiały video
Panie i Panowie, mamy kolejnego profesjonalistę. Po księdzach-egzorcystach, magikach, łowcach duchów, mamy tutaj profesjonalnego demonologa.

:lol:

Śmiech na sali. Wybaczcie, ale szykuję się na forum na kupę śmiechu. Wam też radzę śledzić tematy pana Riverlanda. Bo coś mi mówi, że będziemy mieli ubaw po pachy z polowań na demony :lol:


A tak poza tym - witaj na forum
leszek

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: leszek »

Spooky jesteś bardzo porywczy. Dlaczego nie poczekasz aż się wypowie na konkretne tematy? I to niby ja otrzymuję warny za spokojną dyskusję (mam nadzieję, że pamietasz) , podczas gdy Ty, z całym szacunkiem, najeżdzasz na ludzi bez żadnego uzasadnienia. Co się z Tobą do cholery dzieje?!
Ostatnio zmieniony 2011-05-05, 14:30 przez leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Darnok »

Mam 22 lata pochodzę z Gdańska, Jestem profesjonalnym demonologiem i badaczem zjawisk paranormalnych,
Znaczy, że pobierasz z tego tytułu jakieś opłaty, tak?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Vampirio »

Serdecznie cię witam. Mam nadziej, że się czegoś od ciebie nauczę (jestem tu po to żeby powiększać swoją wiedzę)
P.S. W prawie wszystkich postach podkreślasz, że jesteś profesjonalistą. W ten sposób stajesz się mniej wiarygodny, jakbyś próbował przekonać o tym nie innych użytkowników tylko samego siebie.
Ostatnio zmieniony 2011-05-05, 17:35 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: ifar15 »

Taa profesjonalista.... Czekamy więc na wiedzę którą ma nas rzekomo obdarzyć.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Spooky Fox »

Okej...pozyjemy - zobaczymy.

Wspomnicie moje slowa jeszcze... :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Dagmara »

leszek pisze:Spooky jesteś bardzo porywczy. Dlaczego nie poczekasz aż się wypowie na konkretne tematy? I to niby ja otrzymuję warny za spokojną dyskusję (mam nadzieję, że pamietasz) , podczas gdy Ty, z całym szacunkiem, najeżdzasz na ludzi bez żadnego uzasadnienia. Co się z Tobą do cholery dzieje?!
Leszek, chcesz uzasadnienie proszę bardzo, nasi użytkownicy w oczach Riverlanda to ludki amatorzy bez jakiejkolwiek wiedzy, grzeczniej ujmując.

A tak po za tym to witaj na forum Riverland i tak na przyszłość bardzo bym prosiła nie wywyższać się tak, ponieważ nie jesteśmy bandą głupich owiec bez żadnej wiedzy, lub wiedzy opierającej tylko, jak to ująłeś w jednym z postów, na tanich filmach, czy czasopismach.
Mam jednak nadzieje, że w przyszłości Twoje podejście do użytkowników się zmieni i będziesz bardziej zachęcać do ciekawych konwersacji niż zrażać do siebie ;)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Iluzjonista »

- Silna osobowość
- Silna psychika
- Silne zdrowie
- Min. 18 lat
- Czas na wyjazdy trwające średnio od 3 do 5 dni
- Gotowość na wszystko
Jak rozumiem warunkiem dołączenia do Twojej "grupy" jest okazanie swojej karty zdrowia,oświadczenie o poczytalności i ta magiczna "gotowość na wszystko" (tak ogólnie to nie wiem co chciałeś przez to wyrazić).
Profesjonalny to może ty jesteś,ale w wywyższaniu się nad innymi użytkownikami...
Szczególnie zniechęca mnie do Ciebie bezpodstawny atak na tutejszą grupę Gamma,której zapewne nie dorastasz nawet do pięt.

A i bym zapomniał - witaj na forum ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Arek »

witam serdecznie
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Ignorant »

większość postów które czytałem użytkowników to bzdury
Dla Ciebie może to i bzdury dla innych nie a może to właśnie Ty masz złe informacje? ;]


Moje ataki na "grupę Gamma" tłumaczę tym że nie widziałem ani jednej dokumentacji z jakieś akcji nie widziałem nawet ich planów dot. przyszłych spraw lub już zbadanych czy Einstein-a byśmy nazywali największym fizykiem gdyby nie udokumentował swoich odkryć?

Może źle szukałeś to nie nasza wina nie potrafisz wyszukiwać informacji *_*

Żeś się Einstein'a uczepił *_*
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Iluzjonista »

@Riverland - może przestaniesz krytykować innych i weźmiesz się za siebie ?
większość postów które czytałem użytkowników to bzdury


Przykro mi,ale nie potrafisz poprawnie składać zdań...
Z gramatyką i interpunkcją również masz ogromne problemy.
Chociaż mam tylko 17 lat bardzo mnie to irytuje,gdy starszy ode mnie "profesjonalny demonolog" o przerośniętym ego tak bardzo kaleczy nasz ojczysty język.
Jaką szkołę skończyłeś ? Nie wytykam Ci braku wykształcenia,więc się nie obraź.
Pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Spooky Fox »

Iluzjonista pisze:Przykro mi,ale nie potrafisz poprawnie składać zdań...
Z gramatyką i interpunkcją również masz ogromne problemy.
Chociaż mam tylko 17 lat bardzo mnie to irytuje,gdy starszy ode mnie "profesjonalny demonolog" o przerośniętym ego tak bardzo kaleczy nasz ojczysty język.
Jaką szkołę skończyłeś ? Nie wytykam Ci braku wykształcenia,więc się nie obraź.
Pozdrawiam ;]

Iluzjonista - nie lubię Cię. I dobrze o tym wiesz. Zwłaszcza po Twoim rzekomym pożegnaniu się z forum. Ale teraz, jak tak czytam Twoje wypowiedzi, to aż chcę Cię człowieku prosić, żebyś już nigdzie nie szedł. Normalnie ostatnie posty to mistrzostwo. Sam bym lepiej nie pojechał gościa, który reprezentuje sobą aż taki przerost formy nad treścią.

Normalnie gratuluję Ci i przyklaskuję. Oby tak dalej, tylko pamiętaj, żeby nie przekraczać linii dobrego smaku. Tak jak post wyżej - tak może być

:one:
Riverland pisze:większość postów które czytałem użytkowników to bzdury
A czytałeś swoje posty? *_*

Proponuję, żeby ktoś Cię rzucił słownikiem języka polskiego. Mocno rzucił. I to najlepiej słownikiem dwunastotomowym. Tak, żebyś zapamiętał jak się poprawnie składa zdania, panie "profesjonalny demonologu" :lol:
Riverland pisze:Moje ataki na "grupę Gamma" tłumaczę tym że nie widziałem ani jednej dokumentacji z jakieś akcji nie widziałem nawet ich planów dot. przyszłych spraw lub już zbadanych czy Einstein-a byśmy nazywali największym fizykiem gdyby nie udokumentował swoich odkryć?
Powiem Ci tak, chłopcze - na tym forum byłeś nikim, jesteś nikim, a po takim przywitaniu nikim pozostaniesz. Choćbyś nie wiem jakie książki cytował i na jakich filmach się wzorował i tak nie zrobisz z siebie mądrzejszego niż w rzeczywistości jesteś.

To tyle ode mnie.



Iluzjonista - jeszcze raz brawa ode mnie dla Ciebie.
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: maksim399 »

Mam nadzieję,że mnie tak błotem nie obrzucicie na początku?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: Spooky Fox »

Spokojnie. Są ludzie, których nie lubi się jak tylko po raz pierwszy się odezwą.

Ty raczej na Nas nie zrobiłaś takiego wrażenia.
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: maksim399 »

Cieszę się,jednak nie ,przywykłam do tego, aby zwracano się do mnie nickiem,mam na imię Marta :-)
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: amaranth »

Riverland: bua,ha,ha,ha. Człowieku, jakie Ty masz mniemanie o sobie? Wskakujesz na Forum jak małpa do kuchni i twierdzisz, że tu sami czytelnicy horrorów i maniacy filmów grozy zaglądają. Mając 22 lata jeszcze wiele musisz się nauczyć. Nie tylko o tym, co tajemne i nieodgadnione. Szacunku do innych i pokory człowiek uczy się bardzo długo. I korzystaj z korektora. Przyda Ci się.
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Witajcie Jestem Riverland

Post autor: maksim399 »

Nie lubię ludzi,którzy mają zbyt wielkie mniemanie o sobie.Nie obrażaj się,ale mając lat 22 to wiesz o życiu niewiele i pokazując co to nie ja,zamiast przyjaciół zaskarbiasz sobie wrogów.Właśnie w internecie coś znalazłam-skoro twierdzisz,że jesteś jednym z demonologów to podaj swój nr przynależności do tej grupy!
Zablokowany

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”