Windigo

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Windigo

Post autor: Ignorant »

Kiedyś oglądałem odcinek Czynnika PSI w którym była mowa o Wendigo i tam to była Canadyjska odmiana Wilkołaka.Podobno jak myśliwy zostawał za długo w lesie to się zamieniał w tego Wendigo i tak dalej!Ale na KryptoZoo wyczytałem że to całkiem co innego poczytajcie sami!
http://www.kryptozoologia.pl/windigo,18 ... tykul.html
Awatar użytkownika
Rastaman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-05-29, 17:43

Re: Windigo

Post autor: Rastaman »

pewnie zobaczyli tego windago jak jakiś myśliwy poszedł na polowanie i długo nie wracał i pomyśleli że się w niego zmienił
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Windigo

Post autor: Ignorant »

Możliwe. :D
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Windigo

Post autor: IteratorZX81 »

Ignorant, ale z jakiego ty źródła czerpiesz? Czynnik PSI to tylko serial sf. Nie ma czegoś takiego jak Office of Scientific Investigation and Research (wiem, sprawdzałem w googlach). No, ale skoro na KryptoZoo jest coś takiego, to faktycznie coś jest na rzeczy. Tzn. z Windigo, nie z Czynnikiem PSI.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Windigo

Post autor: Ignorant »

Wiem ale te dwa stworzenia Wendigo i Windigo mają jednak coś wspólnego bo i w Czynniku PSI i na KryptoZoo pisze że to zwierze Atakuje ludzi no tylko że na KryptoZoo to jest coś podobnego do Bigfoota a w Czynniku PSI to była odmiana Wilkołaka. :grin:

-- 2010-06-04, 15:14 --

Ale jednak chyba jest coś takiego jak Wendigo ba jak wpisałem w Google to mi wyszukało pełno rysunków tego Wendigo!.Oto jeden z nich:
http://www.stuffoflegend.com/Ambar/07Re ... endigo.jpg
Awatar użytkownika
Rastaman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-05-29, 17:43

Re: Windigo

Post autor: Rastaman »

na googlach wendigo to wilkołak
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Windigo

Post autor: Ignorant »

Nie koniecznie jest tam pełno obrazków które nie przedstawiają wilkołaka!.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Windigo

Post autor: Arek »

Iterator.
Myślę że autorowi chodziło o to że w serialu "Czynnik psi" pokazywali taki przypadek.
Co do samego "Czynnik psi" to pokazują tam jak najbardziej dziwne przypadki które podobno się wydarzyły, ale nie można tego filmu mylić z grupą naukowców żyjących w realu i działających pod tą nazwą, a cóż ja gadam, przecież wszyscy wiedzą że to są aktorzy.

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”