Sny o dobrym przyjacielu

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Altair91
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-10-05, 21:49

Sny o dobrym przyjacielu

Post autor: Altair91 »

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, jednak mimo braku rejestracji bywam na forum jak i na stronie już dłuższy czas. Zawsze interesują mnie wypowiedzi tutejszych ludzi, więc chciałbym poradzić się w pewnej sprawie.

Otóż, od kilku tygodni sporadycznie mam sny, różnią się od siebie znacznie, jednak jeden wątek pozostaje ten sam. Śni mi się dobry przyjaciel od lat, zawsze dobrze się dogadywaliśmy, jednak jestem jednym z jego nielicznych przyjaciół. W mojej miejscowości większość nie wypowiada się o nim dobrze, kiedyś jeszcze były sytuację jakichś przepychanek, nie żeby był skupiskiem całej nienawiści wszystkich mieszkających tutaj ludzi, ale jednak nie lubią go zbytnio, choć ma kilku zaufanych przyjaciół (w tym mnie). No ale koniec tej historii - zawsze lubiliśmy się, wiadomo, czasem doszło do kłótni ale rzadko i nie były to poważne konflikty. Ostatnio w snach zacząłem widywać, jak odnoszę się do niego chamsko, odpycham go i w ogóle, wzbierają we mnie nerwy, w śnie go nie znoszę, jednak nigdy nie miałem ochoty zrobić mu krzywdy. Dzisiaj śniło mi się, że słyszałem jak ktoś rozmawiał, a raczej planował, że przetną mu drogę do domu i pobiją czy coś w tym stylu, normalnie bym go ostrzegł, i pomógł mu ale w śnie nic nie chciałem robić, a nawet pomóc napastnikom. W senniku sprawdzałem, ale znalazłem tylko kłótnię z przyjacielem a to za mało. Chciałbym, jeśli ktoś się zna spróbować zinterpretować ten sen, co moja podświadomość próbuje mi przekazać :).

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Sny o dobrym przyjacielu

Post autor: |-_-| »

Może za bardzo się Nim (kolegą) przejmujesz, co odbija się w Twoich snach. Jak często zdarzają Ci się te sny?
Altair91
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-10-05, 21:49

Re: Sny o dobrym przyjacielu

Post autor: Altair91 »

Jakiekolwiek sny zdarzają mi się rzadko, a ten konkretny to w ciągu hm... miesiąca ok. 4 razy średnio wychodzi raz na tydzień, coś koło tego. Jego samego widuję przeważnie w weekend (chodzimy do różnych szkół). A i kolegą go raczej nie mogę nazwać, znamy się od lat i naprawdę niewielu mam takich przyjaciół na których zawsze mogę liczyć.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Sny o dobrym przyjacielu

Post autor: DanaS »

Piszesz, że przyjaciel nie jest zbyt lubiany w okolicy. Może zasłyszane opinie o nim (wśród sąsiadów, znajomych) układają Ci się w głowie w konretne sytuacje i po prostu Twoje sny są projekcją tych wydarzeń (nieautentycznych). Może to podświadomy lęk o niego. Takie sny myślę, że zdarzają się każdemu. Są niepokojące, ale nic na to nie można poradzić. Sen to wyświetlenie naszych marzeń, lęków lub myśli.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”