Miejsca opuszczone

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Miejsca opuszczone

Post autor: RagnarKalisz »

Witam,nie wiem w jakim dziale to napisac wiec pisze tutaj,wrazie czego prosze przeniesc,lubicie miejsca opuszczone?Wczoraj zrobilem 435km kolo poznania zeby pozwiedzac i mam troszke materialu z ktorym moge się podzielic,jesli chcecie piszcie,dzieki i pozdrawiam
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: cleric »

tak chcemy, pisalismy juz w poprzednim temacie. doczekamy się czy nie?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

Też kiedyś łaziłem z kumplem po cegielni opuszczonej koło mnie nie daleko, i się strop zawalił, ja się potukłem a kumpel złamał nogę, i kciuk.. Tak wiec uważajcie.. A po za tym materiały ciekawe chociaż trochę mogła by być lepsza jakość ale ogólnie jest spoko, podoba mi się :P
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: RagnarKalisz »

dzoeki FaKtoMaan ,nie wiem ale ten serwis jakos tak zmienia jakosc to zdjecia z cyfrowki wiec wiesz,powinny byc dobre a tam jakos zmienia nie wiem dlaczego,mam jeszcze zdjecia z opuszczonej jednostki wojskowej w Czołowie,budomel w Poznaniu,ruiny kosciola w bylych Chojnicach i jeszcze cos :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

to dawaj tu wszystko:D masz może jakieś materiały o miejscach nawiedzonych??
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: RagnarKalisz »

Heh sam tego poszukuje ale powiem ci ze budomel ma w sobie cos i jest zagadkowym budynkiem,wyczuwa się w nim cos ,nie potrafie powiedziec jest to niepokuj zdenerwowanie i dziwne uczucie ,ogolnie to najniebezpieczniejszy budynek w Poznaniu,przejrzyj sobie serwisy badz wpisz BUDOMEL
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

no wierzę Ci no:P jak mówiłem też łaziłem po opuszczonych cegielniach a kołomnie jest ich 3, tzn. przepraszam już dwie, bo jedna zburzyli.. i wiem jakie to uczucie;p jak się w dzień tam jest, to ciary przechodzą a o nocy to już nawet nie wspomnę, wolałbym iść spać do domu nawiedzonego faktycznie przez duchy niż chodzić sobie w nocy z latarką po takiej cegielni:P normalnie kosmos:D jest andrenalina;P
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: jager3223 »

To zdjęcie co dałem na konkurs to zrobiłem w starej nieużywanej parowozowni w Rozwadowie k. Stalowej Woli.
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: RagnarKalisz »

Jager dawaj linka,FAK chyba się rozumiemy :) skad jestes?pewnie z jakiegos daleka odemnie kurdeeeeee :)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: Monomagnum »

No osobiście to lubię takie miejsca. Fajne materiały, może i ja kiedyś nakrence opuszczony wielki dom?
Pozdrawiam!
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: jager3223 »

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedyshare.com/667385878.html
Walnąłem te zdjęcia w ZIPa, żeby nie dodawać po kolejii(Jest ich cztery). Miejsce co prawda nie wieje grozą, ale na życzenie z uploadowałem. Może kiedyś się tam przejde jeszcze to dam znać, ale jak się ociepli.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

http://www.paranormalium.pl/759,5,artykul.html tam jest ciekawie:D Byłeś tam??..
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: RagnarKalisz »

fajna ta parowozownia,gdzie to dokladnie jest?Moze się kopsne tam,teraz planuje jechac do Miedzyrzecza zobaczyc te najwieksze umocnienia w europie,lub do Borne Sulimowo tam jest odlot :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

no to jest w Polsce, w Kłomnie
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: Spooky Fox »

Ja bym wam zarzucił kilka fotek z mojego miasta, nawiasem mówiąc, najpiękniejszego miasta w Polsce ;], Gdyni. W lesie, niedaleko mojego miejsca zamieszkania, są bunkry i działa z okresu II Wojny Światowej. Zresztą praktycznie cała Gdynia jest usiana bunkrami. Między innymi w Gdyni-Redłowie czy na mojej dzielnicy - Wzgórze Św. Maksymiliana. Latem wrzuce tutaj kilka fotek. Klimat jest niesamowity, zwłaszcza jeśli chodzi o te działa w lesie. Jedno z nich jest zawalone i leży około 50 metrów niżej oparty o klif. Sam klimat jest po prostu niesamowity. Jak ktoś będzie kiedyś w Gdyni, zapraszam do kontaktu ze mną, to z chęcią zaprowadzę.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

kiedyś byłem na wsi ,,Bolestraszyce,, koło Przemyśla, i tam są fajne i wielkie forty powojenne, wiele korytarzy ślepych zaułków porosty wielki ciemny labirynt:D polecam..
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: Crowley »

Ja mieszkam niedaleko. Może skorzystam. A każdy może tam wchodzić, czy trzeba się będzie "skradać"?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: FaKtoMaaN »

Każdy:D teren w pełni otwarty:D
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Miejsca opuszczone

Post autor: Spooky Fox »

Ja też chcę ;]

Ludzie, robimy wszyscy jakiś wypad...póki co, to ja i Faktoman jesteśmy chętni i szukamy jeszcze kogoś. Crowley? :P

Wróć do „Ciekawostki”