OOBE czy ...

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
gucio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-22, 22:07

OOBE czy ...

Post autor: gucio »

Witam

Opisze swoja sytuacje i prosze o jakies opinie co o tym sadzicie.

Wiele razy probowalem OOBE. Samym relaksem czy roznymi "metodami" podawanymi na forach. Udalo się (jesli mozna w ogole uzyc tak mocnego slowa) dwa razy. Za pierwszym razem udalo mi się "uwolnic" reke. Wejscie w stan przed OOBE jeszcze mi wychodzi ale pozniej jest juz gorzej. Jak mi się pierwszy raz udalo z reka to nie trwalo to nawet sekundy. Reka wrocila jak z procy a ja się w momencie obudzilem i serce walilo mi tak jakbym wlasnie przebiegl maraton w tempie na "setke".
Kilka dni po tym znowu mi się udalo ale tym razem bylo cos wiecej bo udalo mi się podnies tulow. Niestety znowu trwalo to krotko bo nawet nie 2 sekundy i efekt po przebudzeniu taki jak wczesniej.

Po tym dlugo nie probowalem a jak juz to zawsze zasypialem bo duzo pracuje i jak juz się klade od razu zasypiam.

Przypadkiem przeczytalem kiedys o metodzie 4+1 a poniewaz akurat tego samego dnia bylem tak zmeczony ze się polozylem i wstalem po ok 4,5h postanowilem sprobowac. Co prawda pozniej pracowalem wiecej niz 1h ale cos się udalo.
Podszedlem do wszystkiego jakos inaczej i nie jak wczesniej po prawie godzinie ale juz po ok 10-15min cos się udalo. Bylem w stanie posrednim i slyszalem dziwny szum. Byl tak silny ze czulem iz mi uszy zaraz pekna chociaz nie czulem przeciez "ciala" bo bylem w stanie posrednim. To bylo dziwne uczucie, ktore chyba nie powinno się zdarzyc.
Jak zrobilem krok dalej i "wychylilem" glowe zobaczylem cos dziwnego. Prawie przed soba (lekko z boku) widzialem jakas dziwna czarna mgle przypominajaca jakby sylwetke czlowieka. W tym momencie chcialem "wrocic" ale nie moglem. Patrzylem się na reke i probowalem nia poruszyc ale nic. Dopiero po jakis 3 sekundach udalo mi się nia poruszyc i zorientowalem się ze wszystko wrocilo do "normalnosci". Bylem bardzo spokojny a nie jak wczesniej. Co ciekawe sprobowalem ponownie przejsc w stan posredni i zrobilem to po minucie. Dalej jednak "slyszalem" ten dziwny szum wiec zrezygnowalem i poszedlem spac.

Kolejna proba byla przedwczoraj. Jak zwykle bylem zmeczony ale sprobowalem i dziwne bo osiagnalem stan posredni juz po 10min a dookola nie bylo cicho (kot ustawial po swojemu w lazience szampony itp) a obok wybranka serca przewracala się z boku na bok.
Po stanie posrednim kolejny raz nie zdecydowalem się w pelni opuscic ciala. Znowu dziwne rzeczy się dzialy bo slyszalem jakies kroki na klatce (byla 3 w nocy) tak jakby ktos je robil metr odemnie. Pozniej pukanie do moich drzwi i to juz zaczelo mnie ciekawic bo nie mozna pukac w drzwi z okleina puchowa jakby to byla nieheblowana deska. Wszystko trwalo kilka sekund (10 chyba nie bylo) i szybko "wrocilem" do siebie i poszedlem do drzwi. Na korytarzu nikogo nie bylo, nie bylo slychac aby ktos poszedl chociazby do sasiada. Dziwne to wszystko ...

Mam jakies urojenia ??

Jak to ocenicie ??
Ciura
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-12, 17:50
Lokalizacja: Radomsko

Re: OOBE czy ...

Post autor: Ciura »

o jak duże odstępy w czasie od teraźniejszości można się w oobe przenosić?
Ciura
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-12, 17:50
Lokalizacja: Radomsko

Re: OOBE czy ...

Post autor: Ciura »

a można zatrzymać czas w oobe?
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: OOBE czy ...

Post autor: Artur28 »

nie jakbys zatrzymal czas to bys się nie ruszyl
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: OOBE czy ...

Post autor: Crowley »

A co ci by przyszło z zatrzymania czasu?
Dużej byś pospał i nie trzeba by było wstawać do szkoły?
Ciura
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-12, 17:50
Lokalizacja: Radomsko

Re: OOBE czy ...

Post autor: Ciura »

ale mi chodziło o zatrzymanie czasu w świecie astralnym , słyszałem o strażnikach i jak by chcieli mniezłapać ta ja szybko zatrzymuje czas i uciekam :P
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: OOBE czy ...

Post autor: Artur28 »

ale zatrzymanie czasu działa też na Ciebię
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: OOBE czy ...

Post autor: Artur28 »

Logika nie pomyślałem o tym w ten sposób ale skoro zatrzymałby innych...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”