SWIADOME SNIENIE PODCZAS PODROZY POZA CIAŁEM!!!!

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Mariola04
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-10-22, 21:35
Lokalizacja: Nowy Targ

SWIADOME SNIENIE PODCZAS PODROZY POZA CIAŁEM!!!!

Post autor: Mariola04 »

Czesc! Mam 22 lata, jestem kobieta z Nowego Targu i interesuje się szeroko pojetym tematem zwiazanym z magia, okultyzmem, ezoteryka id. Chcialabym się dowiedziec czy w Polsce lub gdziekolwiek na swiecie organizowane sa kursy, zajecia itd. zwiazane bezposrednio z podrozami astrlanymi (poza ciałem ) a scislej rzecz biorac chodzi i rozdzieranie zaslony (ciała eterycznego i astralnego aby pamietac swoje przezycia podczas snu ) Jestem tym POWAZNIE, POWAZNIE, POWAZNIE zainteresowana i gotowa zapisac się na taki kurs itd. W zadnej ksiazce nie napisali jak to się robi a ja chce wiedziec za wszelka cene! Jesli ktos wie nawet bez kursu itd jak to się robi to niech napisze jak ma ochote - BŁAGAM! Odpisze na sto procent! To dla mnie sprawa zycia lub smierci!!! Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2006-10-24, 01:28 przez Mariola04, łącznie zmieniany 1 raz.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Przede wszystkim prośba, abyś pisała innym bardziej widocznym kolorem ;) A co do pytania. Takie kursy urządza m.in. Antoni Przechrzta (www.uzdrawianie.com ;P to nie jest spam, a wskazywanie kursu jakby co). Niedługo także będzie w Polsce organizował Bruce Moen warsztaty z tym związane (dokładnej daty nie pamiętam teraz, ale później ją dopiszę).
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

CNC pisze:Ależ do tego nie potrzeba żadnych kursów tylko twardej pupy i DUŻO samozaparcia... a jak to zrobić.. jest o tym mnóstwo ksiażek...
No nie powiedzialabym, mialam kiedys pare razy OBE - bez wysilku i bez nauki. Jak zaczelam się tym bardziej interesowac i przeczytalam na ten temat pare ksiazek (- wszystkie byly oczywiscie bardzo ciekawe- ) niestety z OBE nic juz wiecej nie wyszlo.

Czy mozesz polecic jakas konkretna ksiazke lub technike na OBE? :wink:

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”