Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
nupkie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-05-06, 23:09

Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Post autor: nupkie »

Cześć!
Bez zbędnych historyjek o moich doświadczeniach...od razu do rzeczy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś doświadczony podzielił się tutaj wartościowymi wskazówkami odnośnie zadawania pytania przed snem i otrzymywania odpowiedzi, albo po prostu śnienia na dany temat. Relaksacja i dopiero zadanie pytania i uśnięcie? Czy wystarczy tylko raz zadać pytanie? Czy trzeba mantrę stosować? I tak dalej, i tak dalej. Miałem kilka udanych akcji, ale wychodzi mi to od przypadku, może z raz na tydzień śnię na wybrany temat, a raz na dwa dostanę jakąś odpowiedź. Nie LD/OOBE bo to nie będzie obiektywne. Wiecie o co mi chodzi,
Dzięki i czekam na wskazówki :)
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Post autor: Darti »

Z informacji jakie posiadlem i wnioskow do jakich doszedlem wydaje mi się ze powinno to isc w takiej kolejnosci:

Relaksacja, nastepnie mantra w trybie dokonanym, cos na zasadzie "Moja podswiadomosc udziela mi odpowiedzi na to pytanie"

Relaksacja nie jest konieczna, natomiast zwieksza efektywnosc poniewaz w stanach oraz na pograniczach transu mamy wiekszy dostep do naszej podswiadomosci

Mam nadzieje ze pomoglem :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Post autor: Arek »

Witaj, z tego co się naczytałem to raczej ważne jest tylko żeby te pytanie zakrzątało twym umysłem przed spaniem. Nie żeby tylko rzucić pytanie a potem myśleć o czymś innym. Chodzi o to żeby nad problemem myśleć i jak to się mówi: " z problemem zasnąć".
Oczywiście nie zawsze się dostanie odpwiedż zaraz na drugi dzień, ale trzeba próbować a niekiedy wyniki są bardzo zaskakujące.
pozdrawiam

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”