Zioła na LD

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Kamień

Zioła na LD

Post autor: Kamień »

Witam, dzisiaj pomyślałem sobie " może znowu spróbuję z LD" i szukając informacji w google trafiłem na informacje o ziołach wspomagających zapamiętywanie snów itp.

Dokładnie trafiłem na coś takiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Calea_ternifolia

Interesował się ktoś kiedyś tym? Chyba sobie coś takiego zakupię, może coś z tego wyjdzie :p
Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Zioła na LD

Post autor: Garest »

nieslyszalem o tym ziele
dzięki swym właściwościom stwarza swoisty pomost pomiędzy świadomością a nadświadomością.
to jest ciekawostka nadswiadomosci niespotkasz w ld ;p
ld zamyka się do podswiadomosci
ld jest proste w porownania z innymi tego typu zabawami
zato jesli to prawda co napisali to predzej w oobe by pomagala ;]
jak chcesz dam ci rade jak latwo zapanowac nad snem
ustaw sobie budzik tak zeby dzwonil co 3 godziny
za kazdym razem gdy przespisz 2:50h i zadzwoni budzik wstan posiedz z 10 minut zeby ogarnac poloz poduszke z drugiej strony lozka i sproboj jeszcze raz
twoj mozg zacznie wychwytywac ze cos jest nie tak jak zwykle i ze spisz chocby w innej pozycji i zacznie pracowac podczas snu (tak to nazwijmy)
latwiej bedzie ci dzieki temu zdac sobie sprawe ze to tylko sen ... ;] zajebista rzecz ld polecam kazdemu

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”