Coroczne Spotkania..

Dział przeznaczony na umieszczanie w nim ogłoszeń. UWAGA: Dział ten nie służy do reklamowania innych stron internetowych! Przypominamy również, że zamieszczenie każdego ogłoszenia należy konsultować z administracją PRZED umieszczeniem ogłoszenia
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Spock »

No niestety, ale Polska jest krajem cywilizowanym. Czegóż się wam zachciewa ? "Litwy jak zdrowie" Mickiewicza ? A może "monolitów przedludzkich" a'la Lovecraft ?
Żeby znaleźć coś takiego, trzeba z pół świata przemierzyć, a i tak zobaczycie tylko imitacje i atrapy, bo najciekawsze zabytki, dzieła ze świtu ludzkości, są zamknięte, z obawy przed masową turstyką.

Jest w Polsce kilka miejsc wartych zobaczenia, ale nie tej klasy co np. Stonehenge. Względnie najciekawiej jest w górach i na pomorzu.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Spooky Fox »

Spock pisze:Czegóż się wam zachciewa ? "Litwy jak zdrowie" Mickiewicza ? A może "monolitów przedludzkich" a'la Lovecraft ?
Khym, to było niepotrzebne zapytanie :poke: :] :D

Ja wiem, że u nas w Polsce mamy mało takich rzeczy. Dlatego jest na ten temat dyskusja, bo a nóż, ktoś słyszał o czymś takim w Polsce. Chocby, tak jak już wspomniałem, opuszczone miasto. Ot, chocby Kłomino w zachodniopomorskiem.



http://ezoterycznypoznan.pl/news/126/18/

Miasto zaje...e do zwiedzania, tylko jest szkopuł - potrzeba samochodu - a na to wielu z nas nie może sobie pozwolic. Jedyne wyjście to zebrac dwie osoby z autkiem, umówic się powiedzmy w Koszalinie bądź Słupsku na dworcu i stamtąd, na dwa samochody, wybrac się do miasteczka. Ponoc wrażenia niezapomniane.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Arek »

A propo monolitów, ale nie wiem kogo by to z was interesowało, bo dla jednych to ciekawe miejsca a dla innych kupa kamieni i nic ciekawego, ale i w Polsce są takie

Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Spock »

Grzybnica i Wąsiory ? Też o tym pomyślałem. Z tym, że to rezerwat archeologiczny. Nie wolno śmiecić, ani palić. No i dojazd równie trudny jak do Kłomina, albo i jeszcze trudniejszy. Ale warto zobaczyć.

Wróć do „Ogłoszenia”