Dzień dobry! Witam wszystkich!

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
ParalelnyZiemianin
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2017-11-13, 01:28

Dzień dobry! Witam wszystkich!

Post autor: ParalelnyZiemianin »

Dzień dobry! Witam wszystkich!

Długo szukałem stacji naziemnej lub internetowej, która by poruszała interesujące mnie tematy, bez propagandy politycznej, czy religijnej. W końcu trafiłem na Radio Paranormalium.
Na początku nazwa stacji z przedrostkiem "para-" zasugerowała mi, że audycje będą mocno oderwane od rzeczywistości. Jednak regularne odniesienia do obserwacji naukowych, polityki, czy historii, przekonały mnie do Radia Paranormalium. :)

Szczególnie interesują mnie audycje poświęcone podróżom poza ciałem, życiu po życiu, śmierci klinicznej itd. Głównie dlatego, że byłem reanimowany jako dziecko, po stwierdzeniu u mnie zatrzymania procesów życiowych. Książka "Zadziwiająca moc umysłu" autorstwa Jaime T. Licauco zwiększyła moje zainteresowanie zdolnościami parapsychicznymi, w tym podróżami/projekcjami astralnymi.
Temat cywilizacji pozaziemskich interesuje niewiele mniej i nie wykluczam istnienia cywilizacji, gdzieś tam na innej planecie, czy na wielkich statkach badawczych patrolujących kosmos.
Spodobały mi się audycje z cyklu "Teoria Chaosu".
Zauważyłem, że w Radiu Paranormalium są czytane ciekawe książki.

Na forum do tej pory czytałem tylko regulaminy. :) Uznałem, że mój pierwszy post powinien być powitaniem.

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”