Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj, używając konta:
POKAŻ / UKRYJ MENU
Teraz jest 2019-03-24, 08:50

Teraz jest 2019-03-24, 08:50
Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane | 

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Strona 1 z 1  [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość


Początkujący

PostNapisane: 2013-11-05, 01:52 
Początkujący
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2011-09-28, 19:49
Posty: 24

Początkujący
Avatar użytkownika
Początkujący

Dołączył(a): 2011-09-28, 19:49
Posty: 24

Przedstawię wam moje doświadczenie, związane z ‘wróżeniem’ z kryształowej kuli.
Na wstępie zaznaczę, że praktykuje channeling dość często i jest mi znany protokół RV (remote viewing = zdalne widzenie)
Opisane przezemnie sesje, są wystarczająco udokumentowane, bym mógł dyskutować na ich temat.

-1 sesja RV [wspomnienie]
Z nudów, przebywając w szpitalu, kończąc rozmawiać na FB ze znajomą postanowiłem zabawić się ze zdalnym widzeniem. (jest to inaczej przekaz telepatyczny, służący do ‘widzenia’ obiektów nieograniczonych pod żadnym względem).
Jako, że byłem po lekturze książek doświadczonych w tym fachu, chciałem sprawdzić swoje umiejętności opierając się na ich doświadczeniu.
Celem była próba zobaczenia domu koleżanki, jego wyglądu.
I zabrałem się do pracy. Używając protokołu, powolutku zacząłem zbierać informacje…

Cytuj:
Obraz wyłaniający się z widzenia:
Dom, elewacja w kolorze kremowym, okna rozmieszczone w określony sposób.. Kostka brukowa przed domem, o określonym wzorze.. Buda dla psa.. Garaż.. Altanka.. Ogród..

Zajęło mi to jakieś 30 minut.
Efekt?
Po wyjściu ze szpitala, zacząłem wypytywać znajomą o szczegóły tego domu, który obrałem na cel.
Poprawność?
60-80%
Kolor elewacji zgadza się, okna się zgadzają. Dom jest w innym kształcie niż zakładałem, ale bez jakiś mega rozbieżności. Buda dla psa jest.. Garaż jest, po przeciwnej stronie domu niż zakładałem.. Altanka jest.. Ogród jest urządzony w 60-80% jak u mnie na rysunku…

1 sesja Kryształowa Kula [notatki streszczone + interpretacja]
Sesja przeprowadzona dla znajomej. Ogólnie, bez żadnego celu: celem wstępnym było jej imię i nazwisko.

Obraz wyłaniający się z widzenia:
Cytuj:
Dziecko pracujące dla własnego kraju, stara się poprawić sytuacje własnego społeczeństwa; cały czas jest pod ochroną, czuwają nad nim [dzieckiem] ochronne byty.
Po wprowadzeniu sugestii osobistych:
Motyw misjonarza, czarnego księdza- który przynosi i dobre i złe nowiny. W tle pojawia się także niewolnik, pracujący na innym kontynencie; jest chytry.
Motyw centrum wszechświata, który krąży wokół tej osoby; owijanie życia wokół siebie.


/* Profil osoby: młody dorosły, pracujący na emigracji. Bardzo wrażliwa, artystyczna dusza, indywidualistka. Szczęśliwa z życia, nie potrzebuje wiele. */

Efekt?
Przesyłając szczegółowe dane, znajoma stwierdziła ze zdumieniem, że są w dużym stopniu poprawne. Część poświęcona kwestiom osobistym, była jak najbardziej trafna (podczas sesji, wychwyciłem księdza- z tego była najbardziej dumna, że to zobaczyłem).
Poprawność oceniona na 70%

Osobiście, widziałem się z nią 2 razy. Czasami pogaduszki. Miałem jedynie wstępny obraz o tej osobie; nie było żadnej sytuacji, bym był w stanie wychwycić tak szczegółowe dane o tej osobie.

2 sesja Kryształowa Kula [notatki streszczone + interpretacja]
Sesja ta jest o tyle ciekawa, że tematem była tajemnicza osoba, dostrzeżona przeze mnie w samolocie. Kompletnie jej nie znałem. Nie miałem pojęcia kim jest. Do dyspozycji, miałem jedynie informacje o jej wyglądzie.

Obraz wyłaniający się z widzenia:
Cytuj:
Osoba, z bogatym dorobkiem emocjonalnym; osoba przejezdna, ulotna, która wyrosła ze swojego wieku ale mimo wszystko pozostała w latach młodości.
Nieszczęśliwa miłość, zraniona, ale emanuje z niej energia, która może sprawić że będzie w stanie dać komuś motywację do życia. Ktoś wciąż jest w stanie się na niej oprzeć.
„Ktoś jest daleko, ale przy mnie” – jestem z tym kimś w pewnym stopniu związany.


Efekt?
Moje wrażenia, pokrywały się z widzeniem. Jestem tego pewien, że zobaczyłem wnętrze osoby, którą widziałem tylko z zewnątrz.
Poprawność jest nie do ocenienia, ale uważam, że informacje są zgodne w 90% aczkolwiek nie wyłapałem wszystkiego.

3 sesja Kryształowa Kula [dokumentacja + interpretacja]
Najciekawsza sesja, potwierdzająca wiarygodność sposobu, w jaki otrzymuje informacje.
Przedstawiam pełną dokumentacje wykonanej przeze mnie interpretacji
Celem, była kolejna znajoma. Ogólna sytuacja. Sesja była przeprowadzana na żywo.

Cytuj:
A więc, rozpoczynając od początku: twarz człowieka drzewa. Wyglądała strasznie, jakby z horroru. Według mnie sugeruje pewne otępienie, zastój. Ale jednocześnie nie widziałem by to drzewo było trujące albo zniszczone, więc wierzę, że jest w nim energia, która tylko czeka na wydobycie.
Po wypowiedzeniu pierwszej sentencji: Piję herbate.
Kosa rolnika. Świadczy według mnie o charakterze pracy, wykonywanej przez Ciebie w danym momencie. Żyjąc w tym wieku, mamy świadomość postępu technologicznego, więc uznaje to jako wyraz pracy pożytecznej, ale nieefektownej [zaryzykuje: studia]. Duże C, oraz flaga ZSRR odnosi się pewno do motta tejże „organizacji” czyli praca, praca, praca. Podejrzewam, że myślisz, że ciężka praca jest potrzebna, jako element twojego życia- tenże sierp jako sztandar, sugeruje że jest to twoje motto – myśl życiowa: ciężka praca jest konieczna.
Pająk? Może świadczyć zarówno o wielkości Twojego poglądu [ w sensie dominujący] jak i zarówno Twoim przekonaniu co do innych [ że Ci też powinni ciężko pracować ]
Odczucia: tutaj wyczuwałem trwogę, jakby niepewność, czy sobie z tym wszystkim poradzisz. O to tutaj chodziło.

Dwie rzeczywistości: tutaj nie ma nic do interpretacji, jest to wizja prosta: życie osobiste, dominujące; plus nauka- oddzielona dużą granicą.
Zanikanie tożsamości może świadczyć o pewnego rodzaju zapominaniu o dbanie o siebie. Ale w jakim charakterze to niewiem.
Mały horyzont, nawiązuje do poprzedniego zdania.
Odwrócona osobowość- według mnie, ten schemat świadczy jakby o ochronie samego siebie przed rzeczywistością. Jesteś taka dla innych, a inaczej widzisz siebie. Kim jesteś, jeszcze sama nie wiesz. O ten konflikt może chodzić.
Zielone słońce- mało ważne. Jeśli masz coś na myśli: powiedz. {często stwierdzam, że coś jest Malo ważne i tego nie mówisz }
Dłoń unosząca się w powietrzu- według mnie, jest to jakaś siła która Tobą steruje. Wychodzi od ciebie, ale nie sprawujesz nad nią do końca kontrolii. Wychodzi z brzucha, 2 czakra (osrodek energii)- trudne do interpretacji, ale zaryzykuje: szukasz punktu zaczepienia, w czym jesteś dobra. ta ręka skłania się ku nauce, więc podejrzewam że chcesz się do niej przyłożyć by błyszczeć i być dobra w tym co robisz. Próbujesz pokochać nauke.
Mimo wszystko, masz idee, która wyraźnie świeci. Jest mała, należy do Twojej przestrzenii osobistej, cały czas o niej pamiętasz. Jest bardzo ważna.
Motyl, przepiękny, chwilowy. Po wizji z ideą, może być, że zaczynając realizować Twoje pragnienie, zdobędziesz to coś, czego ci brakowalo i na nowo się „urodzisz” jako ktoś spełniony. Zostaniesz rusałką = no czyli spełnienie.
Gargulec? Może partner? Chodzi o sterowanie tym gargulcem, cokolwiek to ma znaczyc. Przebity bok, świadczy że ten gargulec jest z jakąś ułomnością. Więcej nic nie dam rady powiedzieć.

Sentencja końcowa, podsumowywyująca:
Sentencja na koniec: „Cos co może być, ale tego nie ma”


Efekt?
Znajoma była w szoku. Oceniła poprawność na bardzo dużą (~90%).

Dodam od siebie, że nie utrzymywałem z nią jakichkolwiek „bliższych” kontaktów, by dokładnie przeanalizować jej osobowość. Jak poprzednio, nie miałem ‘okazji’ by zebrać takie dane w rzeczywistośći.

Kończąc- zabieram się za protokół RV. Mam już przygotowane wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia doświadczenia. W przyszłości, jeżeli będzie takie zainteresowanie, udostępnie całą dokumentację.

Zapraszam do dyskusji.

_________________
Jak myślisz, dlaczego urodziłeś się akurat w tych czasach?
Nie sądzisz, że zostałeś stworzony do wielkich czynów?


Góra
 Zobacz profil  
 


Praktykant

PostNapisane: 2013-11-05, 02:12 
Praktykant
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2012-10-08, 22:12
Posty: 133

Praktykant
Avatar użytkownika
Praktykant

Dołączył(a): 2012-10-08, 22:12
Posty: 133

Popieram twoje działanie w 100 %. Wszystko starannie wynotowane. Ogólnie ładnie dopracowane. Skuteczność też jest dość duża. Uważam, że zadatek na medium, masz talent. Trzeba ćwiczyć, przede wszystkim. Osobiści gratuluję i życzę sukcesów.
Gdybyś miał ochotę, mógłbyś wykonać takie coś dla mojej osoby. Na podstawie stylu wypowiedzi na forum. Będę wdzięczny i chcę doznać szoku. :D Mogę o to prosić?

_________________
Pacta sunt servanda


Góra
 Zobacz profil  
 


Administrator

PostNapisane: 2013-11-05, 02:27 
Administrator
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2010-05-09, 17:52
Posty: 728
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Administrator
Avatar użytkownika
Administrator

Dołączył(a): 2010-05-09, 17:52
Posty: 728
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Tak patrze na tą "trafność" o której piszesz i przypominam sobie pewny eksperyment:

Cytuj:
W 1948 psycholog Bertram R. Forer dał studentom do wypełnienia test osobowości, a następnie przedstawił im analizę ich osobowości rzekomo bazującą na wynikach tego testu. Studenci mieli ocenić trafność tej analizy w skali od 0 (bardzo słaba) do 5 (znakomita). Średnia ocen wyniosła 4.26. Później Forer ujawnił że w rzeczywistości wszyscy studenci otrzymali tę samą analizę.

Analiza ta została złożona z fragmentów horoskopów, a jej treść była mniej więcej następująca:

Masz potrzebę by ludzie cię lubili i podziwiali, jednak jesteś osobą krytyczną wobec siebie. Masz pewne wady osobowości, ale potrafisz je kompensować tym, co jest w tobie dobre. Masz duże możliwości, które wciąż pozostają niewykorzystane. O ile na zewnątrz możesz wyglądać na osobę zdyscyplinowaną i opanowaną, wewnątrz często trapi cię niepewność i martwisz się o wiele spraw. Niekiedy masz poważne wątpliwości, czy twoja decyzja była dobra albo czy twoje czyny były właściwe. Lubisz pewną ilość zmian i różnorodności, a kiedy osaczają cię ograniczenia odczuwasz niezadowolenie. Cenisz sobie własną niezależność myślenia i nie przyjmujesz cudzych twierdzeń bez przekonujących dowodów. Życie nauczyło cię, aby nie przesadzać ze szczerością kiedy się przed kimś otwierasz. Czasem bywasz osobą otwartą na ludzi, przystępną i towarzyską, ale innym razem zamkniętą, ostrożną i zdystansowaną. Niektóre z twoich marzeń wydają się być nierealistyczne.


Ten cytat przypomina mi trochę Twoje gadanie :D Ale ogólnie doceniam wysiłki prowadzenia takich eksperymentów. Tylko trzeba chyba uwzględnić więcej punktów odniesienia co do oceny jego poprawności...

_________________
呪い


Góra
 Zobacz profil  
 


Początkujący

PostNapisane: 2013-11-05, 21:15 
Początkujący
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2011-09-28, 19:49
Posty: 24

Początkujący
Avatar użytkownika
Początkujący

Dołączył(a): 2011-09-28, 19:49
Posty: 24

Co do tekstu Pandemonium, też niestety mam takie wątpliwości :) że to mimo wszystko jest poprostu umiejętna psychologia.

Ale! ... podałem tutaj 2 techniki: kula i RV. Używając kuli, uzyskuje cechy psychiczne, można to podlinkować pod psychologie. Ale jak wytłumaczyć materiał uzyskany przy sesji -1?

Spróbuje zrobić coś, czego wyników nie da się zaprzeczyć.

A co do wypowiedzi Glazerego: w swoim czasie :)

_________________
Jak myślisz, dlaczego urodziłeś się akurat w tych czasach?
Nie sądzisz, że zostałeś stworzony do wielkich czynów?


Góra
 Zobacz profil  
 


Senior forum

PostNapisane: 2013-11-05, 22:42 
Senior forum
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2006-01-28, 01:59
Posty: 2378
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Senior forum
Avatar użytkownika
Senior forum

Dołączył(a): 2006-01-28, 01:59
Posty: 2378
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Cytuj:
Masz potrzebę by ludzie cię lubili i podziwiali, jednak jesteś osobą krytyczną wobec siebie. Masz pewne wady osobowości, ale potrafisz je kompensować tym, co jest w tobie dobre. Masz duże możliwości, które wciąż pozostają niewykorzystane. O ile na zewnątrz możesz wyglądać na osobę zdyscyplinowaną i opanowaną, wewnątrz często trapi cię niepewność i martwisz się o wiele spraw. Niekiedy masz poważne wątpliwości, czy twoja decyzja była dobra albo czy twoje czyny były właściwe. Lubisz pewną ilość zmian i różnorodności, a kiedy osaczają cię ograniczenia odczuwasz niezadowolenie. Cenisz sobie własną niezależność myślenia i nie przyjmujesz cudzych twierdzeń bez przekonujących dowodów. Życie nauczyło cię, aby nie przesadzać ze szczerością kiedy się przed kimś otwierasz. Czasem bywasz osobą otwartą na ludzi, przystępną i towarzyską, ale innym razem zamkniętą, ostrożną i zdystansowaną. Niektóre z twoich marzeń wydają się być nierealistyczne.

Derren Brown też często stosuje taki zimny odczyt, fajnie się obserwuje jak to super działa

_________________
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja


Ostatnio edytowano 2013-11-05, 22:43 przez Arek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:
Sortuj wg
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Strona 1 z 1  [ Posty: 5 ]

Teraz jest 2019-03-24, 08:50
Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane | Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


 


SHOUTBOX (zobacz archiwum shoutbox'a)

A może chcesz pogadać na żywo? Zajrzyj na czata
 
Powered by ® Forum Software © phpBB Group
[ Time : 0.049s | 16 Queries | GZIP : On ]
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium