Kod Biblii

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Kod Biblii

Post autor: Ivellios »

Co sądzicie na temat Kodu Biblii jaki rzekomo niedawno odkryto? Są tam podobno zakodowane informacje o przyszłości świata itp... Moim zdaniem to bardzo ciekawy temat. Zapraszam do dyskusji :smile:
catalabama

Post autor: catalabama »

hmm ciekawy temat bardzo
ale niestety ja o tym nie słyszałam a poczytałam bym o tym na pewno. PAMIĘTAM w jednej z Książek Danikena chyba w"KOniec świata trwa od dawna" albo jeszcze w jednej ale tytułu sobie nie przypomnę, on też prowadził ciekawą polemikę i podważał Biblię przytaczając dobre wg mnei argumenty. Mówił cos o położeniach geograficznych i podobnych rzeczach. BARDZO POLUBIŁAM jego książki, jednej nei doczytałam bo komus pozyczyłam ale bardzo ciekawa była o królowej Saabie, Królu Salomonie i innych podobnych osobach. BARDZO ciekawa lektura.
Gość

Post autor: Gość »

Moim zdaniem 'Kod Biblii' to fake :/ Ktoś podobno podobną metodą matematyczną znalazł 5 przepowiedni w Moby Dicku... Nic dziwnego...
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Nio wlasnie,tez ciezko mi się przekonac.....Jak bedziemy chcieli to nawet w Krolewnie Sniezce i 7 krasnoludach znajdziemy jakies przepowiednie,ale......

Czyzby cos z kodu Biblijnego juz się sprawdzilo?.......
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”