Przygoda z UFO po zakrapianej imprezce ?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Przygoda z UFO po zakrapianej imprezce ?

Post autor: UFOszaman »

Cześć
Zastanawiałem się, czy opowiedzieć moją historie czy nie ? Miałem wątpliwości, i trochę obawy że weźmiecie mnie za drobnego pijaczka z bujną wyobraźnią.Ale opowiem bo sam do teraz mam wiele pytań na które nie mogę odpowiedzieć.A na początku to nie jestem pijaczkiem a praktycznie prawie nie pije.Okazją do spotkania się na imprezce było rozstanie się z moją żoną, zamkniecie pewnego rozdziału mojego życia i rozpoczęcie nowego.No i właśnie....impreza trwała z soboty 06.10.2012r. od godz 18.00 do 1.00 w niedziele.Właśnie o godz 1.30 kiedy wracałem do domu odprowadziwszy ostatniego gościa, idąc przez las na polanie zauważyłem coś szerokiego i wąskiego bijącego jasnym światłem.To coś unosiło się może 1 metr nad ziemią wirując bardzo szybko wokół własnej osi.Z początku myślałem ( a byłem trochę wstawiony ) że w oczach mi wiruje, ale o dziwo podchodząc coraz bliżej ( bardzo zżerała mnie ciekawość ) nagle natknąłem się ( jak by wyrośli z pod ziemi ) na trzy istoty dwunożne,i dwuręczne ( podobne do ludzi ) ale koloru tak jakby szarego, wzrostu około 160 cm z głową trochę nie proporcjonalną do masy ciała z dużymi oczami ( chyba oczy bo na wysokości naszych oczu ) ale bez ust ( czy jamy gębowej ) ale za to z dużymi uszami ( podobnymi do uszów, no tych co mieszkają w grotach, jaskiniach i śpią do góry nogami - aaaa.. Nietoperzy ! ) i dość dużych w stosunku do wielkości głowy.
Na razie tyle, bo muszę sobie zrobić obiad,bo niestety żony już nie ma . :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Przygoda z UFO po zakrapianej imprezce ?

Post autor: Dagmara »

Może to jacy przebierańcy byli, w końcu za niedługo Halloween ;]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przygoda z UFO po zakrapianej imprezce ?

Post autor: Spooky Fox »

UFOszaman to ta sama osoba co AstroMesjasz.

Oczywiście rozdwojenie jaźni, tam lat z górą 50, a tutaj już nagle niecała trzydziecha.

Radzę omijać gościa szerokim łukiem i po prostu ignorować, bo jak widać trolling się szerzy i zaraz Nas tutaj zacznie od zomowców i ormowców wyzywać.
Zablokowany

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”