Prośba o wróżbę nr. 2- dzidaa

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Prośba o wróżbę nr. 2- dzidaa

Post autor: dzidaa »

Witam, z góry dziękuję za odpowiedź

Gabriela, 16 lipiec 1998 roku

1.Czy w tym roku pojadę na wakacje na wymarzoną kolonię?
2.Czy to moja wina, że chłopak który mi się podoba nie odzywa się do mnie i nie chce powiedzieć dlaczego?
3.Czy moja babcia (Elżbieta 26.03.1959) zakocha się jeszcze kiedyś?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Prośba o wróżbę nr. 2- dzidaa

Post autor: Spooky Fox »

Imię chłopaka albo jego datę urodzenia poproszę
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Prośba o wróżbę nr. 2- dzidaa

Post autor: dzidaa »

Grzegorz, 5 luty 1998
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr. 2- dzidaa

Post autor: Dagmara »

Gabrysiu na pierwsze pytanie powiem tak, jak najbardziej wyjazd mi się pokazuje w kartach na te wakacje, tyle, że mogą początkowo wystąpić jakieś komplikacje dotyczące podróży, co może mieć związek z jakimiś Twoimi działaniami, które postawią Cię w trudnej sytuacji.
Karty pokazują też, że sama w końcu nie będziesz pewna, czy
do owego wyjazdu dojdzie, ponieważ nastąpi pewne wstrzymanie decyzji, problemy.
Ale nie martw się wszystkie przeciwności będą do pokonania, a karta Gwiazdy wskazuje, że jak najbardziej do wyjazdu na wakacje dojdzie, tyle, że tak jak pisałam wyżej mogą wystąpić problemy.

2. W kartach widzę próby nawiązania kontaktu z tym chłopakiem, na początku było miło, zadowolenie, rozmowy i... no właśnie cisza.
Moim zdaniem spróbuj pomęczyć jeszcze tego chłopaka żądając jakichkolwiek wyjaśnień, ale bez gniewu i nerwów, grzecznie ponieważ Grzegorz jest numerologiczną siódemką, a siódemki niestety mają swoje humory i lubią unosić się dumą, ale bywają również bardzo wrażliwe. On najprawdopodobniej za jakąś błahostkę się na Ciebie obraził, a jego foch może jeszcze potrwać, dlatego też nie poddawaj się i próbuj z niego wydusić jakiekolwiek informacje. Jednak w kartach na dzień dzisiejszy oczywiście, nie widzę niczego poważniejszego między Wami.

3. W przypadku Elżbiety niestety, ale na ten rok nie widzę żadnych wyższych uczuć- miłości, partnera docelowego, karty wskazują na zatrzymanie wyższych uczuć i ból po stracie, który jeszcze w jej sercu się nie zagoił.
Ale to nie oznacza iż babcia będzie siedziała w zamknięciu i nie miała życia towarzyskiego, jak najbardziej będą spotkania ze znajomymi i nie wykluczone, że już w przyszłym roku pozna jakiegoś miłego mężczyznę z którym będzie utrzymywać kontakt. Poważnego związku nie widzę, ale bliską przyjaźń i jak najbardziej Elżbieta powinna być otwarta na świat, broń boże zamykać się w sobie.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”