Prośba o wróżbę nr 1 - dzidaa

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Prośba o wróżbę nr 1 - dzidaa

Post autor: dzidaa »

Witam

Gabriela, 16 lipca 1998 roku

1. Czy w tym roku pogodzę się z kolegą?
2. Czy moja koleżanka będzie mogła mogła chodzić z osobą, w której się zakochała? (Paulina, 14 kwietnia 1998 roku)
3.(nie wiem, czy takie pytania też się liczą, jak nie, to trudno) Czy wahadełko to dla mnie najlepsza metoda wróżenia? (a jeśli nie, to jaka metoda byłaby dla mnie najlepsza?)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - dzidaa

Post autor: Dagmara »

Witaj.
1. Karty pokazują, że pogodzicie się pomimo ciszy jaka między wami teraz panuje.
Jednak w dużej mierze oczywiście jest to zależne od was samych, od waszego dojścia do porozumienia i odrzucenia dumy. Oboje macie dość uparte charaktery i nie zgadzacie się w pewnych sprawach, także pewne emocje, zadufanie powinniście odłożyć na bok, bo najważniejsze jest zaufanie.
Pokazała mi się również w tym układzie dla was karta dominacji, co nie jest znakiem dobrym, jeśli oboje się nie przyłożycie do budowania tej znajomości, to mimo pogodzenia w tym roku, owa znajomość na przyszłość może nie przetrwać.

2. Paulina w kartach przedstawiła się jako osoba o bardzo ciepłym serduchu, z mnóstwem uczuć i faktycznie jest zakochana w owym chłopaku. Powinna jak najprędzej podjąć kroki by zrealizować swoje marzenia, ponieważ pokazują się bliższe relacje z tym chłopakiem.

Jeszcze co do Pauliny, to karty pokazały, że powinna zwracać uwagę na swoje sny w których może dostawać różne znaki losu, mogła by się też zająć ezoteryką, ponieważ posiada to tego predyspozycje.

3. Co do ostatniego pytania to karty nie odpowiedziały w prost, zasugerowały jednak abyś próbowała jak najbardziej tej techniki wróżbiarstwa i sama dokonała decyzji, czy rozwijać w tym kierunku się dalej, czy to wstrzymać.

Tak się jeszcze patrzę na rozkład i intuicja podpowiada mi abyś spróbowała techniki wróżenia z Kart Anielskich i ogólnie zainteresowała się nie tyle co wróżbiarstwem, ale i również psychologią i pogłębiała też w tym kierunku swą wiedzę.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”