Anioł Stróż w OOBE?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
kozakkzk

Anioł Stróż w OOBE?

Post autor: kozakkzk »

Jest taka sprawa , albowiem po "wielkim ćpaniu" w piątek , znajomi zarąbali mi nóż mojego ojca , przez co mogę mieć nieźle przerąbane.
I tak jutro ćwiczę mój pierwszy wylot z pokoju w stanie OOBE i tak , jak telekinetycznie napiszę kolesiowi na ręce (żeby go postraszyć) "Oddaj nóż bo nie ręczę za siebie i moje zdolności" to nie zatrzyma mnie Archanioł albo jakiś byt stróżujący ?
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Anioł Stróż w OOBE?

Post autor: ElohimMihael »

Proponuję zmienić znajomych. A jeśli ich nie chcesz zmienić to w realu im każ oddać nóż.

Ja tam ekspertem od oobe nie jestem, lecz z tego co już doświadczyłem tam też trzeba umieć patrzeć bo w przeciwnym wypadku pewnych rzeczy nie zobaczysz. Wątpię, że uda ci się coś im na materialnej ręce wyrysować skoro to jest twoja pierwsza próba.

Archaniołwie mają teraz mnóstwo innej roboty więc nikt sobie nie będzie Tobą zawracał głowy. Ponadto w sposób bezpośredni nie sprawują nad człowiekiem ochrony tylko w sposób ogólny poprzez koordynowanie działań Aniołów i innych istot sprawujących opiekę.

Co do Stróżów/Opiekunów to mogą się Ciebie uczepić, lecz niekoniecznie. To zależy zwłaszcza od tego czy podopieczni życzą sobie ich pomocy/ochrony czy nie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Anioł Stróż w OOBE?

Post autor: Spooky Fox »

Błagam. Co to za tematy? o_O
Zablokowany

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”