Wizje

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Klęska
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-25, 13:10

Wizje

Post autor: Klęska »

Kiedy byłam mała lubiłam chodzic do opuszczonego domku w środku lasu. Gdy byłam tam z kuzynka zobaczyłam stara kobiete- tylko ja ją zobaczyłam. Nikt inny. Chatke spalono. A mnie zaczeły dziać się dziwne rzeczy. Same tłukące się szklanki w domu. Kroki itp. Potem sny. Widziałam w nich przyszłość ale same złe rzeczy. Widziałam śmierć dziewczyny. Na drugi dzień stwierdzono morderstwo. W snach słysze wołania ludzi o pomoc. Cały czas czuje czyjśc obecność. W mojim pamietniku były slady krwi. Pomazane rzeczy. Wieczny chłód w największy upał. Mam wizje co się stanie za moment. Co to może być. coraz bardziej boje się....

Znam także daleka przyszłośc... 2012 los chrześcijaństwa...
Klęska
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-25, 13:10

Re: Wizje

Post autor: Klęska »

Urywki filmu ?? Wiem co widze. Wiem co się stało z ta dziewczyna którą zamordowana dzień później. sny się spełniały. Da się to jakos wytłumaczyć ? Bo jak narazie to mówisz jakbym uciekła z psychiatryka i naooglądała się za duzo horrorów.
Klęska
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-25, 13:10

Re: Wizje

Post autor: Klęska »

To się zdenerwuj. Ale proste wytłumaczenie twojej wypowiedzi to - zmyślam.
Na początku myslałam ,że to moja wyobraźnia. Aż do smierci tej dziewczyny. Nie chce od Ciebie słyszeć ,że mam to ,,cos" ale chce prostej odpowiedzi co mam zrobic zeby się tego pozbyć bo śny katastroficzne które się później spełniaja nie są uznane za norme.


A tak na marginesie. Wierzysz wgl komus tutaj ?
Czy jesteś tu aby poprostu wgadywać ,że sa głupi. Mają za bujna wyobraźnie i za dużo horrorów na dvd ?

-- 2010-01-25, 16:38 --

Umiem rozrużnić fantazje od rzeczywistości. Nie pisze tutaj abyś mówił co moge czego nie. Osoby w mojim towarzystwie też zauważaja dziwne rzeczy. Wyjaśnisz to ??
Klęska
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-25, 13:10

Re: Wizje

Post autor: Klęska »

Własnie i paste do zebów też. Sens ok ?
Byłam w chatce widziałam ducha nikt inny nie widział.
Spalili chatke zaczeły dziać się dziwne rzeczy.
(zapomniałam) wywoływałam duchy ale ciocia mi przeszkodziła w połowie. Dziwne sny które się spełniały.
Szklanki spadające, dziwne znaki światła kroki. itp
Wizja smierci dziewczyny.
Dziewczyna umarła. stwiwerdzono morderstwo i gwałt.
Teraz same klęski które się zdarzają.
Klęska
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-25, 13:10

Re: Wizje

Post autor: Klęska »

Około miesiąc temu w Zabrzu w Parku Dubiela zabito dziewczyne.
Wasza sprawa czy wierzycie lub nie ;)

-- 2010-01-25, 17:06 --

Byłam mała. Nie wiedziałam o co chodzi. Wsyztko robiła moja starsza koleżanka któa wtedy miała z 14 lat. Było ciemno. Zapalona świeca. Jakieś dziwne gwiazdy narysowane. Obrazki święte, biblia, miałyśmy różaniec. Zaczęła wymawiać słowa które wtedy wydawały się bez sensowne. Trwało to chwile. Weszła ciocia i powiedziała ,że niewiemy co robimy.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Wizje

Post autor: |-_-| »

Takie są efekty głupich zabaw. ;)
Tak to jest, jak się dzieci biorą za pseudospirytyzm - dobrze wam tak. :)
Popieram całym sercem.
2012 los chrześcijaństwa...
Podzieliłabyś się z nami tą wiedzą ?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Wizje

Post autor: Spooky Fox »

JAKŻE PIĘKNIE NICK AUTORA TEMATU ODDAJE JEGO POZIOM POSTÓW!

Dobrze wiedziałaś, jaki nick obrać. Gratuluję. Totalna klęska...

I proszę się uspokoić. Nie pozbędziesz się tych wizji, skoro jesteś przekonana, że je widziałaś. Proponuję jakiś zakład, niekoniecznie zamknięty. A na dobry początek mniej horrorów w telewizji, mniej gier komputerowych, mniej Bravo Girl i Show, a więcej szkoły i lektur.
____________________________

Sny się nie spełniają. To my je tak interpretujemy. Bzdura na bzdurze i bzdurą poganiana. Dziecinko, proponuję Ci nie brac się więcej za rzekome seanse, ogarnąc się troszeczkę i zacząc myślec, co się piszę.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Wizje

Post autor: |-_-| »

NIEEEE... błagam... Kochanie ty moje, skarbie najdroższy, sukkubiczko droga, na wszelkie świętości, nie dolewaj oliwy do ognia... nie prowokuj jej... ja nieeeeeee chce znowu czytać kretynizmów o anielskich fujarka (ups... znaczy trąbach) i innych takich. Zmiłuj się nad nami sceptykami jacy już o 2012 usłyszeli wszystko co się da :P
Dobrze słońce, rok 2012 odpuszczę. Ale chcę usłyszeć o dalszych losach chrześcijaństwa. :P

Co do głosów, kroków i tak dalej... zbyt dużo horrorów faktycznie może na jakiśczas skrzywić nieco psychikę. To przejdzie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Wizje

Post autor: Dagmara »

Klęska pisze: Znam także daleka przyszłośc... 2012 los chrześcijaństwa...
Tak, oczywiście, a ja jestem Nostradamusem normalnie.
Wszystko o tej chatce nie trzyma się kupy, dlatego również uważam, iż owa historyjka
to tylko wytwór wyobraźni, nic więcej.
Brak mi już słów na tego typu rozklekotane posty.
A co do snów związanych z katastrofami, wiele ludzi tak ma i raczej nie ma w tym nic nienormalnego...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Wizje

Post autor: Spooky Fox »

Poeta2008 pisze:Może za dużo pijesz albo odurzasz się czymś jeszcze gorszym? Bo takie są skutki częstej nietrzezwości.
Poeta2008 pisze:Bo takie są skutki częstej nietrzezwości.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Błagam Cię, poeto...błagam na wszystkie świętości...nie pisz takich bzdur, bo mi się monitor sam wyłącza...


A teraz wybaczcie, temat zamykam, bo jak widzę wypowiedzi takie, jak ta ostatnia - poety - to znaczy, że w temacie już nic użytecznego się nie napisze. Zresztą...od początku temat nie był zbyt wygórowany, a nick autora tematu, jak już pisałem, jakże pięknie owzorowuje wiedzę i poziom intelektualny...

Zamykam i szybko zgłaszam do usunięcia.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Wizje

Post autor: Arek »

Chłopaki z kabaretu mieli wizję śmierci prezydenta



Wielu ludzi pisało że mieli odczucie, że im się śniło, że były znaki że coś się z tym samolotem wydarzy.

Chłopaki z kabaretu wiedzieli o tym dużo wcześniej, jednakże po katastrofie ten skecz został usunięty z repertuaru
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”