Nowa data końca świata!

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Ruskof »

Piekne stwierdzenie???To bylo zwykle skojarzenie/skomentowanie :)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: |-_-| »

Już zaczynasz robić zapasy? ;]
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

Koniec świata będzie kiedy:

1. Nasze pole magnetycznie kompletnie pryśnie, a już teraz się zmniejsza.
2. Coś w nas uderzy.
3. Będzie wojna atomowa i wysadzą i nas, i ich samych w powietrze.
4. Jakiś inny kataklizm jak kompletna powódź czy trzęsienie ziemi.

Nie wierzę że tak po prostu wszystko zniknie.
Oczywiście, w 2012 może być po prostu przebiegunowanie co też będzie wielką tragedią, zwłaszcza dla takich zwierząt jak nietoperze, jednak to nie będzie koniec świata tylko nowy początek, lub nowy początek końca.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Ruskof »

Jutro w kinach wyjdzie ten film o 2012 roku,pojdzie ktos z was?Ja ide :P

Krypto-Juz teraz się zmieniaja (oczywiscie nie intensywnie) ale coraz bardziej europa na polnoc idzie,az znajdziemy się na samym beigunie,o ile 2012 rok nie nastapi :P
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

A może przestaniecie mówić że tylko Majowie wymyślili 2012?
Było wiele innych teorii z dawnych czasów na tą datę.
Co do 2000 to każdy wie że NAUKOWCY o tym nie mówili, była to tylko plotka rozgłoszona w sieci przez to że będzie pełna data. Nie wiem czy wymyślił to jakiś z wiochy czy krawaciarz, ale może być w siebie dumny bo jeśli kiedykolwiek ma być koniec świata przez takie bzdety za późno dostrzeżemy zagrożenie.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Ruskof »

Kryptozoolog pisze:A może przestaniecie mówić że tylko Majowie wymyślili 2012?
Było wiele innych teorii z dawnych czasów na tą datę.
Ja nie mowie ze tylko majowie przepowiedzieli 2012 rok.Wiem ze Orion tez cos w tym mial,Nostradamus,i wiele innych.
A co do kolesia z wiochy ktory wymyslil ze 2000 rok to koniec swiata,to chyba jakis mlody chlop wiejski :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Ruskof »

accurs pisze:Koniec Świata który był planowany na 2012 został odwołany :roll:
Jakies tlumaczenie? :)
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

Został odwołany, bo kasa przeszła z ręki do ręki i ci co mają setki tysięcy stron o istotach pozaziemskich, oraz ci, którzy sami nimi są (fanatycy religijni) tak powiedzieli po to by było cicho i żeby dalej mogli kontynuować starą politykę.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: |-_-| »

O, przesunęli koniec świata. A to heca.
Nasza obecna cywilizacja jest u kresu samozagłady :roll:
Dlatego sprawcami owego "końca świata" , bądź ludzkości, będziemy my sami. I takie moje zdanie.
Przez tyle tysiącleci istniejemy, i żadna asteroida poważnie naszej planety nie "uszkodziła"(nie sądzę, iż to, że jeszcze się to nie zdarzyło, kiedyś nie będzie miało miejsca). Jak dotąd żadna przewidywana przez ludzi data nie okazała się tą właściwą, i myślę że nie jesteśmy w stanie jej przewidzieć.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

Jakie daty masz na myśli?
Nie znam żadnej daty potwierdzanej przez tysiące naukowców i specjalistów, jedynie plotki z wsi bo będzie pełna data lub jakieś dziwne układanki z liczb. 1999, 2000 to nie to samo co nie związany z niczym innym niż przepowiedniami 2012.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: |-_-| »

Naukowcy mogą się mylić.
bo będzie pełna data lub jakieś dziwne układanki z liczb. 1999, 2000 to nie to samo co nie związany z niczym innym niż przepowiedniami 2012.
Te daty są u mnie na tym samym poziomie, jeśli chodzi o wiarygodność.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

Wole wierzyc Nostradamusowi i Majom niz plotkom.
Jednak nie chce popadac w panike.
Kazda wiadomosc o takiej dacie nie powinna byc tuszowana przez rzad, ale dokladnie badana by dopiero wyznaczonego dnia nie przekonac się ze na nasze glowy cos spadnie. Mozemy uwazac ze kazda data to zart, ale niebezpieczenstw i teorii jest dosc bysmy w koncu (nawet dzis) padli nieswiadomi ze wysmiewalismy się z przepowiedni.
W koncu Nostradamus przepowiedzial 11 wrzesnia, samoloty i bombe atomowa. :kosci:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Spooky Fox »

Kryptozoolog pisze:A może przestaniecie mówić że tylko Majowie wymyślili 2012?

Przepraszam, ale kto wymyślił 2012 PRZED MAJAMI? Czyli przed rokiem około 300 p.n.e.? Ja chcę zobaczyc informacje ludzi żyjących przed Majami, chcę zobaczyc ich kalendarze. Masz coś takiego?

Nostradamus przewidział 11 września? Szkoda, że Nostradamus to przepowiedział już po fakcie, czyli dopiero, kiedy samoloty uderzyły w WTC i jakiś debil postanowił przetłumaczyc jego przepowiednie po swojemu. A wy, biedacy, łykacie to jak pelikany. To jest rzeczywiście wasza sprawa, ja wam nic nie sugeruję. Mogę zasugerowac tylko, żebyście się troszeczkę ogarnęli, bo jak czytam te wszystkie bzdury o końcu świata, to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają.
Kryptozoolog pisze:Mozemy uwazac ze kazda data to zart, ale niebezpieczenstw i teorii jest dosc bysmy w koncu (nawet dzis) padli nieswiadomi ze wysmiewalismy się z przepowiedni.
Możemy uważac, że jutro będzie koniec świata i zacząc się na niego szykowac, rezygnując ze wszystkiego. Z życia towarzyskiego, zabaw, uciech, pracy, pieniędzy, rodziny. Po ch*j nam to wszystko, skoro jutro koniec świata? A jak jutro nastąpi i końca świata nie będzie, data się przesunie, my spróbujemy się ogarnąc i wyjśc z powrotem do ludzi. Ale jak tylko taki delikwent wyjdzie, pierdyknie go autobus, rozsmarowując jego wnętrzności po ulicy. No, rzeczywiście, bardzo super wyjście.

To wiesz co? Ja wolę używac życia. Skończyłem edukację, jestem wolny jak dzika świnia. Chcę czuc że żyję, a nie tylko czekac na ten wasz żałosny koniec świata.

Pozdrawiam :alien: :alien: :alien:
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

To tez dobry sposob, cieszyc się zyciem, nei patrzec na zagrozenie i zginac kiedy bedzie trzeba, Nie, przed Majami tego nikt nie wymyslil bo nie wiemy czy rzeczywiscie to wymyslili. Ja lykam wszystko jak pelikan?
Moze dlatego ze to moja praca - wiara, wiara dopoki nie udowodni się nieistnienia czegos. Oczywiscie, ktos ta przepowiednie interpretowal po swojemu, jednak elementy ukladanki pasuja no i rozne swiete ksiegi tez się roznie interpretowalo i interpretuje do dzis.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Darnok »

Moze dlatego ze to moja praca - wiara, wiara dopoki nie udowodni się nieistnienia czegos.
A co robisz, schodząc lekko z tematu? (o ile można wiedzieć :) )
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Kryptozoolog »

W profilu jest :D
W każdym razie kiepski badacz/naukowiec, to taki, który szuka odpowiedzi bez większej nadziei na znalezienie jej. Trzeba wierzyć w to czego się szuka, a szansę znalezienia odpowiedzi będą większe.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Adanek »

2009-2019 to 20 lat??? Chyba ktoś tutaj nie umie liczyć :D na moje oko to jest 10 lat hahaha :D pozdrawiam astronomów :*
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowa data końca świata!

Post autor: Dagmara »

Przestańcie już z tymi końcami świata, nie dobrze się człowiekowi robi jak patrzy na te wszystkie daty.
Zawsze powtarzam co ma być to będzie i nie ma na to mocnych.
A tych końców to od groma jeszcze będzie, minie rok, 2012, 2020, pojawią się kolejne daty i tak dalej, bez końca, niczym '' moda na sukces'' :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”