Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Spooky Fox »

DanaS pisze: a w małopolsce Kargul kopnął Pawlaka to już będzie wielkie halo, że przepowiednia się sprawdziła.

:amen:
Terao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2009-02-20, 01:42

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Terao »

Cytowana wypowiedź była prowokacją z mojej strony. Obserwacja zmienia obserwowany obiekt czy zdarzenie. Przyszłość to mnóstwo krystalizujących się potencjalnych zdarzeń. Wiedza o czymś na co możemy mieć wpływ prowokuje do pewnych działań - choćby podświadomych. Czasami sprawy zabrną tak daleko, że niewiele już da się zmienić. Możliwe jest , że mamy do czynienia z potęgami wobec których jesteśmy bezradni - np. potężna asteroida. Chyba nie było i nie ma władcy który nie korzystałby z jakichś form przepowiadania przyszłości. Nikt się do tego oficjalnie nie przyzna żyjemy wszak w wieku nauki - wiemy, że religia to opium dla mas i znamy inne złote myśli :twisted:
Możliwości zmian świetnie zostały pokazane w filmie "Efekt Motyla" - ale nie wykluczono tam czegoś na kształt przeznaczenia...
Przed nami jeszcze 19.09.2009 i 29.09.2009 - możemy się jeszcze trochę pobać...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Obserwacja zmienia obserwowany obiekt czy zdarzenie.
Teoria kwantowa.
Co do przeznaczenia to nie chce mi się w tzw przeznaczenie wierzyć. Bo nie widzę potrzeby żeby wtedy się trudzić, starać o coś skoro już wszystko z góry jest zaplanowane. To moje skromne zdanie
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Wyczuwam, bardzo wyraźnie, możliwość potężnego konfliktu zbrojnego – te słowa jasnowidza brzmią złowrogo. – To będzie Azja albo Bliski Wschód. Konflikt może nastąpić w ciągu 8–9 miesięcy. – Wojna może być wywołana celowo przez państwo lub państwa, które nie wezmą w niej udziału, a nawet w którymś momencie będą starały się być rozjemcą. Z konfliktem, nie wiem czemu, kojarzą mi się samoloty pasażerskie. Dwa lub trzy są w powietrzu – tak Jackowski relacjonuje obrazy z wizji. – Nie umiem uzasadnić tego uczucia, ale wiem, że to będzie coś ważnego – dodaje. Nie będzie to wojna światowa i, na szczęście, nie dotknie Polski. Ale zasieje niepokój. – Ludzie będą się zastanawiali: Boże kochany, a co będzie jutro? Czy jutro u nas będzie jeszcze spokojnie? – opowiada jasnowidz.

ze strony http://www.students.pl/spolecznosc/blog ... -Euro-2012

Już mamy miesiąc jedenasty a konfliktu na taką skalę jak przewiduje Jackowski nie było.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Ruskof »

zblazowany,jesli to ta sama przepowiedz slyszalem,to podobno zolta rasa ma zrzucic bomby na kraje europejskie,i ze to ma byc jeszcze w tym roku.
Tak dla informacji,mamy 5 dzien 12 miesiaca,mala aktualizacja chyba przydalaby się.
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

no pomyliło mi się mamy 12 miesiąc a nie jedenasty.

Nie wiem co słyszałes ale Jackowski tego chyba nie przepowiadał
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Ruskof »

W kazdym razie w tej przepowiedni chodzilo o konflikt zbrojny.
Terao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2009-02-20, 01:42

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Terao »

Na razie nic się nie dzieje, Przynajmniej oficjalnie, nie o wszystkim wiemy. Laureat pokojowej nagrody Nobla B. Obama wysyła kolejne oddziały do Afganistanu. Jackowski jakby ucichł, mam nadzieję, że nie przez kłopoty zdrowotne. Cóż pozostańmy czujni...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Jackowski unika kontaktu z FN, głupio mu za to że tyle szumu narobił a nic z tych rzeczy się nie sprawdziło. FN dzwoni do niego ale jak on widzi że to ich numer dzwoni nie odbiera telefonu, jak dzwonią za chwilę z innego numeru to odbiera, jak słyszy że to znów oni to nie chce z nimi rozmawiać. Taki to w skrócie art. ukazał się ostatnio na stronie Nautilusa
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Jak jest to nadal na ich stronie to daj jakiegoś linka albo skopiuj bo nie mogę tego znaleźć
Terao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2009-02-20, 01:42

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Terao »

Nie wiem czemu chłop się przejmuje. W jego wizjach przyszłość nie rysowała się kolorowo. Cóż nie trafił albo coś wpłynęło na zmianę przyszłości. Jackowski nie powinien się przejmować tylko robić swoje, w końcu część przepowiedni sprawdziła się.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Oj ja się też musiałem naszukać. Oto artykuł



Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia największym talentem jasnowidczym, jakiego miałem okazję poznać w życiu. Znam Jackowskiego od blisko dwudziestu lat, miałem okazję go obserwować w różnych chwilach, lepszych i gorszych, ale istotnie kilka razy poczułem na plecach „zimny powiew kosmosu”. A choćby wtedy, kiedy nagle ku zdumieniu obecnych w jego mieszkaniu ludzi na podstawie jednej rzeczy osoby zaginionej Jackowski zaczął opisywać z najdrobniejszymi szczegółami ostatnie chwile zaginionej osoby. O przypadku nie mogło być mowy, nawet nie wymieniajcie słowa „przypadek”.


Jackowski ma jednak drugą stronę, o której mało kto wie. Chodzi o jego naturę, bardzo szczególny sposób obchodzenia się z ludźmi i – chyba trzeba nazwać rzecz po imieniu – jego niesłychaną wręcz interesowność. Ciśnie mi się na usta inne słowo, ale niech pozostanie tak, jak jest, czyli „interesowność”.


Zacznijmy od tego, że aby czegokolwiek dowiedzieć się od Jackowskiego, trzeba do niego się dodzwonić. Niby proste, ale w praktyce dla wielu osób jest to bariera nie do pokonania. Jackowski bowiem jeśli tylko „najdzie go taka faza”, będzie rozłączał komórkę. Jak tylko zobaczy, że dzwoni osoba „od zaginionego, której obiecał dalszy ciąg wizji”, po prostu nie odbiera telefonu. Ludzie odchodzą od zmysłów, błagają nas, aby jakąś wpłynąć na jasnowidza, bo „oni szukają swojej matki i on coś tam obiecał”, a kiedy dzwonić zgodnie z umową, to on się rozłącza. Ot tak, prawie bez powodu. Dzwonią z innego numeru. Odbiera, ale kiedy tylko orientuje się, kto dzwoni, nagle zaczyna krzyczeć, że nic nie słyszy i... wyłącza telefon. Ktoś powie „drobiazg”, ot taka „słabostka jasnowidza”, ale to nie jest drobiazg. Dla osób poszukujących bliskich tego typu zachowanie oznacza dramat. Nie rozumieją tego, nie mogą się pogodzić, dzwonią do Fundacji prosząc, aby „coś zrobić”. Ale co my możemy zrobić? Rozmawiałem z nim o tym wiele razy. Mówiłem, że tego typu zachowanie jest przekroczeniem bariery, za którą jest nie żadne bałaganiarstwo, ale zwykła nikczemność. Wysłuchał. Zgodził się. Nic się nie zmieniło.


Niestety w tej chwili podobną taktykę stosuje wtedy, kiedy widzi na komórce, że dzwoni ktoś z FN. Powód jest zabawny, gdyż jest mu po prostu... głupio, zwłaszcza bardzo głupio wobec mojej osoby. Nie będę opisywał dość zabawnych szczegółów i powodów jego zachowania, gdyż nie mają one znaczenia (kiedyś obiecuję poświęcę temu więcej miejsca), ale Jackowski w tej chwili jest po prostu dla nas niedostępny. Nie ma takiej siły, która zmusiłaby tego najsłynniejszego obywatela Człuchowa, aby w ciągu ostatnich dwóch miesięcy odebrał mój telefon i opowiedział o swoich przemyśleniach, wizjach przyszłości czy czymkolwiek innym. Na sam dźwięk mojego głosu podejrzewam, że się ze wstydu czerwieni, duka wtedy coś o „oddzwonieniu” gdyż teraz nie ma czasu, po czym oczywiście nie oddzwania. Wielce naiwni są ludzie, którzy myślą, że w takim razie oni sami zadzwonią do Jackowskiego i zapytają, co „z Polską, światową gospodarką, wojną”. Uśmiecham się pisząc te słowa, gdyż dokładnie wiem, czym takie telefony się kończą. Taki jest to człowiek... Trzeba po prostu przeczekać ten okres, gdyż przeważnie... mu to przechodzi. Czasami trwa to miesiąc, czasami nawet rok. W każdym razie radzę w stosunku do Jackowskiego o wykazanie cierpliwości, gdyż innej metody naprawdę nie ma. Moje dwudziestoletnie doświadczenie w "trudnej przyjaźni" z tym człowiekiem niech będzie gwarancją tego, że naprawdę wiem, o czym mówię.


źródło: Fundacja Nautilus
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Dzięki że to znalazłeś i wkleiłeś.

Nie ma się czemu dziwić że ludzie którym naobiecywał rozwiązanie jakiś spraw dzwonią do niego i pytają się co dalej. Przecież on tego za darmo nie robi to musi brać odpowiedzialność za swoje przepowiednie albo za ich brak.
Terao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2009-02-20, 01:42

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Terao »

Trudna dola jasnowidza :) Tak to już jest raz zobaczy innym razem nie. W programach nie wygląda na super pewnego czego więc się wstydzi? A może przecenił swoje umiejętności, za dużo rozwiązań naobiecywał? Dar jasnowidzenia nie czyni jeszcze człeka kryształowym.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Spooky Fox »

zblazowany pisze:Wyczuwam, bardzo wyraźnie, możliwość potężnego konfliktu zbrojnego – te słowa jasnowidza brzmią złowrogo. – To będzie Azja albo Bliski Wschód. Konflikt może nastąpić w ciągu 8–9 miesięcy. – Wojna może być wywołana celowo przez państwo lub państwa, które nie wezmą w niej udziału, a nawet w którymś momencie będą starały się być rozjemcą. Z konfliktem, nie wiem czemu, kojarzą mi się samoloty pasażerskie. Dwa lub trzy są w powietrzu – tak Jackowski relacjonuje obrazy z wizji. – Nie umiem uzasadnić tego uczucia, ale wiem, że to będzie coś ważnego – dodaje. Nie będzie to wojna światowa i, na szczęście, nie dotknie Polski. Ale zasieje niepokój.
No ja was proszę! Wy to nazywacie "widzeniem"? Chyba majakami człowieka chorego na paranoję!

"Konflikt zbrojny w Azji lub na bliskim wschodzie" > WTF? :shock: Toż to oryginalne jest jak jasna cholewa!

"Może byc wywołana celowo przez państwo lub państwa" > jeszcze lepiej. Kto wie, kto widzi i kto potrafi sumowac fakty, wie, jaką politykę stosują Zjednoczone Emiraty Amerykistanu. Dlaczego dorwali się do Iraku? No bo któż by inny miał prawo posiadac tyle ropy, jak nie Amerykistan.

Takie pitolenie, to po prostu "strzelanie", bo może kiedyś się trafi. A jak trafi? Łohohohohooooooo...toż to będzie dopiero kasa! Nabije samare i dalej będzie pitolił farmazony.

Poza tym, błagam was, jak można wierzyc człowiekowi, który po zainkasowaniu jakiejśtam sumy nie odbiera telefonów? Co? Już mu się "odwidziały widzenia"?

Widac tutaj wyraźnie, że Jackowski jest osobą chorą psychicznie. Paranoikiem. Już dawno powinni go zlińczowac, żeby dac mu nauczkę za robienie w balona potrzebujących osób, które w trudnych życiowych chwilach dały się namówic na jego pomoc. Powinni go leczyc, a mikrofon i kamerę powinien widziec tylko przez 3 metrową szybę, z pomieszczenia, które nie wypuszcza żadnych dźwięków.

Ale to tylko moje zdanie.

Ludzie nadal będą wierzyc w umiejętności wizjonerskie tego błazna, a tak naprawdę, jedyną umiejętnośc, jaką posiadł, to perfekcyjne robienie z ludzi osłów.
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Wielu ludzi na forach wychwala jackowskiego za to że przepowiedział kryzys. Zapominają jednak o dziesiątkach innych przepowiedni które się nie sprawdzają.
Terao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2009-02-20, 01:42

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Terao »

Z tym linczowaniem to jeszcze trochę bym zaczekał. Te wszystkie pisma z podziękowaniami od policji to chyba nie jest podróba. Facet od 20 lat obcuje mentalnie z umarlakami, to się odbija na psychice. A przepowiednie dotyczące szczególnie losów świata zawsze będą mętne. Trudno też umiejscowić je w określonym punkcie przyszłości. Było to wałkowane kilkanaście postów wyżej.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Ruskof »

zblazowany pisze:Wielu ludzi na forach wychwala jackowskiego za to że przepowiedział kryzys. Zapominają jednak o dziesiątkach innych przepowiedni które się nie sprawdzają.
Gdybym ci powiedzial ze "przepowiedzialem" kryzys to powiesz ze jestem jasnowidzem?Owszem w tamtym roku (gdy bylem jeszcze zafascynowany 11/09) to myslac o tym co się dzieje z swiatem obecnie i co się stanie,wlasnie wyszedl mi kryzys (i chcesz mi powiedziec ze jestem jasnowidzem?logicznie myslac przepowiedzialem kryzys,myslac dlaczego co jest i co z tego bedzie),ale nie jestem zadnym jasnowidzem,myslac o tym kazdy myslacy czlowiek (jesli dostatecznie duzo wie o tym) mogl dojsc do tej samej mysli co ja.Rownie dobrze Jackowski mogl tak do tego dojsc.
Terao pisze:Z tym linczowaniem to jeszcze trochę bym zaczekał. Te wszystkie pisma z podziękowaniami od policji to chyba nie jest podróba. Facet od 20 lat obcuje mentalnie z umarlakami, to się odbija na psychice
Medium kolego :)
zblazowany

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: zblazowany »

Różnica miedzy tobą a Jackowskim jest taka że jak on coś przewidzi to twierdzi że ma dar a jak ktoś inny coś przewidzi a nie uważa się za jasnowidza to mówi że wywnioskował to na podstawie obserwacji.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Post autor: Arek »

Wielu ludzi na forach wychwala jackowskiego za to że przepowiedział kryzys. Zapominają jednak o dziesiątkach innych przepowiedni które się nie sprawdzają.
To fakt który przy przepowiedniach wielu jasnowidzówzawsze trzeba brać pod uwagę.

Z kryzysem było tak: Wtedy gospodarka na całym świecie miała tylko jeden kierunek, do góry.
I ta przepowieść należy mu się.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”