Rok 2012

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

DragonFire,
To według bytów Kasjopei te stwierdzenie że przejście do 4-tej gęstości będzie trwać latami i skonczy się w 2012.
Jako ciekawostkę jest tam też informacja o tym że już teraz pewni ludzie są w tej czwartej, posiadają szersze spostrzeżenie na świat, coś jakby współczesny Jezus albo Budda. Po prostu , ludzie ci nie ganiają za dobrami materialnymi, medytacja i totalne wyciszenie powoduje te "szersze spostrzeżenie"
Co mnie zastanawia?. Podobno gdy jest się w 4-tej to nie musimy już opróżniać ciał? :shock:
A teraz najgorsze : w 4-tej bedziemy tak daleko duchowo że nie będziemy mieć ochoty na seks
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Asef,
A jak ty myślisz? co może ludzi uratować?, albo jesteś zdania jak większość tutaj że w 2012 nic się nie wydarzy?.

pozdrawiam Arek
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

polikopolik pisze:jak mamy się otworzyć na tą energię panie DF?? sorry za takie laickie pytanie
Otwórz serce, czakre serca. Umysł też otwórz na "szersze spojrzenie" :-P
Jak? Proste, medytacja co dnia po godzine/ 20 minut, jak komu wygodniej, wyciszenie myśli.

[ Dodano: 2007-12-20, 20:05 ]
Darnok, ciekawe jakby ta epoka lodowcowa miała wyglądać? :lol:

Arku, w 4 gęstości myślenie nazywa się życzeniowym, co sobie wymyślimy, takim się to stanie. Więc jeśli pomyślisz, że nie chcesz iść do kibla, bo już coś zrobiłeś, nie robiąc tego fizycznie, to się samo załatwi, że to "coś" zniknie :>
A co do seksu, może i nie, ale kto sobie odmówi przyjemności? Przecież Ziemianie nie składają się z samych księży ;)

Hm, wydarzy się coś, czy nie, zobaczymy, póki co widzimy co się teraz dzieje i czy to nie jeste niepokojące? Jest, już nie mówiąc o tym, że w 2009 ma pierdyknąć jakiś meteoryt w bałtyk (09.2009) i tsunami teoretycznie ma zalać połowę europy. Nie tak słynna jest ta data. W każdym razie ufając wizjom, które dostaje co jakiś czas... Kto pierwszy umrze, ten nie będzie się musiał przejmować tym co nadejdzie ;)
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

gęstości, przebiegunowania, otwieranie czakr serca??? (wow wy to macie sposoby na zmiany w 2012- nom ale może to się przyda kto wie,kto wie...)
Choćbyście na uszach stawali, to i tak żaden cud nie nastąpi. Mogę się nawet założyć.
pamiętaj że nie jesteś tego pewien na 100% (chodz na 99,99% możesz być)
jesteś negatywnie nastawiony
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

albo między planetarna
ciekawe jakby wyglądała skoro w podróżach kosmicznych ludzkość dopiero zaczyna raczkować- dokładnie prawdopodobne jak śnieg w lipcu.
Nie wiem co się ludzie tak uparli że jesteśmy pępkiem świata (czyt. wszechświata) i chcą nam pomagać inne cywilizacje np. Plejadanie
Mamba
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2007-02-11, 05:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mamba »

polik zadał tu pytanie jak otworzyć się na energię?

Jak? trudno określić czy takim otworzeniem są różne praktyki np. medytacja, wizualizacja, praca z energią np.na czakrach, otworzenie 3 oka czy praktykowanie magii? a może otworzenie się na którąś z religii? uważam, że dla każdego będzie to coś innego.
Nie ma jednego schematu, pozwalającego uzyskać otworzenie się na energię.
Poziom rozwoju i uzyskane efekty zależą od ilości pracy w to włożonej a ważne jest to, że coraz więcej osób widzi potrzebę takiego rozwoju i nie wnikając tu w motywy , które nimi kierują istotne jest to, że odczuwają taką potrzebę.
Gość

Post autor: Gość »

Miał być koniec w 2000 roku z tego co słyszałem to miał meteoryt rozbić ziemię.
Czy coś :) Ale patrząc w ten np. ,,matka zabiła swoje dziecko bo płakało,, , ,,mój brat wziął strzelbę zabił tatę i mamę i próbował mnie,, , ,,szatan mi kazał go zrzucić,, Dla mnie to też oznacza koniec świata,nie żaden meteoryt czy coś.
Po prostu : moje zdanie an ten temat pozdrawiam
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

w 2000 roku nie miało wcale być końca świata tylko rewolucja związana z komputerami. Koniec świata miał być w lipcu/sierpniu 1999 roku, ludzie wtedy panikowali z powodu tych "trzech odwróconych szóstek".
Teraz z perspektywy czasu nasuwa mi się pytanie, dlaczego uznaliśmy rok 1999 za rok zagłady skoro ziemia istnieje jeszcze po roku 1666?
co do 2012 roku, są różne poglądy na ten temat jedni mówią że nie będzie końca świata tylko przełom w duchowieństwie, jedni mówią że wejdziemy w 4 wymiar, jedni że spadnie na nas meteor i ziemia się rozpadnie, a inni jeszcze mówią że to wszystko bzdury. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ten rok ... mnie osobiście nie chce się wierzyć że się coś specjalnego stanie.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

rff pisze:Ja wierzę ewentualnie w te całe przemagnetyzowanie ziemi.
Przemagnesowanie w ciągu kilku lat ??? Zawiodłem się na tobie...
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

Spock, przemagnesowanie już trwa podobno biegun północny już wędruje w dół. Nie pamiętam co prawda źródła tej informacji, ale czytałam na ten temat dość przepastny artykuł.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Nie pier*oliła, tylko prawdę ci mówiła (ale pewnie nie uważałeś).

Wyobraź sobie magnes, do którego przyłożymy zewnętrzne pole magnetyczne, w taki sposób, że do bieguna N doprowadzimy polaryację N, a do S odpowiednio S (czyli N-N i S-S). Jak wiemy, plus z plusem się odpychają (podobnie jak minus z minusem). To prowadzi do dwóch scenariuszy:

1) Jesli pole magnetyczne jest silniejsze niz siła utrzymująca magnes w miejscu, to cały magnes się obróci o 180 stopni

2) Jesli pole magnetyczne jest słabsze niż siła utrzymująca magnes w miejscu, to po pewnym czasie magnes się rozmagnesuje, a potem odwróci swoją biegunowośc (przy czym sam magnes się nie poruszy)

Dokładnie tak działa silnik krokowy. I dokładnie tak samo jest w przypadku kuli ziemskiej. Energia wytworzona przez zmiane pola magnetycznego rozprasza się w litosferze wpływając tym samym na ruch kontynentów.

Mówiąc obrazowo: Ziemia chce się obrócić, ale jest za ciężka, więc może najwyżej drgnąć o milimetr.

Myśleć trzeba...
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Przemagnesowanie raczej nie ale badania wykazują osłabienie pola magnetycznego co naukowcy interpretują jako możliwość przemagnesowania tyle że to są spekulacje.Jstnieje teoria Bączka,ktora przewiduje nagłe wachnięcie i gwałtowną zmiane położenia biegunów.
Gość

Post autor: Gość »

A skąd wiadomo że w 2012 tak będzie hm...?

Tak jak wcześniej Marta napisała ,,1666,, ,,czemu w tym roku nie było końca świata ?a powiedzieli że w 1999?
Czy ja się myle czy to my ludzie ustaliliśmy ,,date,rok,,na ziemii?
a nie przeznaczenie itd ???
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”