Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Mój dziadek mógł mieć duużo niezałatwionych spraw.. nawet go nie znałam.. :| los jest czasem okrutny :]
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Caine pisze:niezalatwione sprawy albo ktos je przeklal..
maksymalnie to zgeneralizowałeś, ale gdyby to było takie proste. Powodów jest o wiele więcej niż umiemy sobie wyobrazić. Ale oprócz tych, które podałeś: człowiek umarł za szybko i poprostu jeszcze nie zdąrzył się zorientować, że nie żyje. Człowiek tak bał się śmierci, ze nie zobaczył jej momentu. Dalej dusza boi się tego co się z nią będzie działo, dlatego zostaje w naszym planie materialym. Wiele wiele innych.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

G_hacallah pisze:dość przeprzyjemne
to nie potafi być, ale jest! Poprostu, co do
G_hacallah pisze:Nie spotkałam jeszcze ducha
to nie znaczy że ich nie ma..
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

to nie znaczy że ich nie ma..
No właśnie :) Może spotkałaś, ale o tym nie wiesz ;]
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

G_hacallah pisze:nie miałabym wówczas czasu
to akurat prawda. Niektórym ludziom się wydaje, że duchy są razadkie na świecie. a Tak naprawde rzadkie mogą być ewentualnie ich manifestacje.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

pierdykne się bez czytania postów, bo czas mnie goni (diabeł mnie gonił, ale zarył dziobem o glebe - trzeba patrzeć pod nogi :lol: ). jak dla mnie to duchy to my, tylko bez ciał. więc traktuje ich jak braci i siostry, których całkiem od niedawna się nie boje... fajnie jest się tak nie bać :D . z 2 dni temu był u mnie duch jakiś... pojawił się jak... eeee... nie powiem co robiłem :-P (ale miałem ręke zajętą :lol: ). i... kiedyś prosiłem w nocy i Boga i kogokolwiek, by do mnie wpadł, bym wiedział, że nie jestem sam... zabawne, ale wpadł, nie wiem kto to był. ale czułem się bezpiecznie. po czym poznałem, że ktoś jest? - po tym, że robił dużo hałasu, ciągle się coś gdzieś przesuwało, jakieś nieznaczące i małe przedmioty, słychać to było dość wyraźnie... i po jakiś 10 minutach sobie polazł. w każdym bądź razie... faaaajnieeee było... :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Jesteś pewny, że nie byłeś to ty? Być może masz umiejętność telekinezy i jeszcze sobie tego nie uświadomiłeś. Ale jeżeli nie, to może rzeczywiście duch. Tylko napisałeś to takim stylem, że możnaby to odczytać jako śmieszną historyjkę.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Poltergeisty prawie u wszystkich wywołują strach, najczęściej paniczny. No i prawda, karmią się energią jaka powstaje w tym uczuciu. Robią wszystko, abyś bał się jeszcze bardziej. Jednakże zdarzają się ludzie, którzy nie specjalnie boją się poltergeistów.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

DF pisze:nie jest to znak, że się jest wybranym
to nie jest znak, że jest się wybranym. A co do zamknięcia na duchy, to nie jest tak, że zawsze pozostajesz zamknięty. Powinieneś isę nauczyć otwierać na takie doznania. Bardzo wtedy jest przyjemnie. Możesz z nimi wtedy normalnie rozmawiać (no może nie tak normalnie, ale prawie).
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick pisze:Bardzo wtedy jest przyjemnie
no chyba tylko Tobie O_o
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A no bez przesady..
Shadi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2006-11-28, 19:26
Lokalizacja: Hell

Post autor: Shadi »

hymm mi się wydawało ale to chyba było kilka godz temu siedziałem i czytałem Artykuł o wiezieniu na tym serwisie i nagle mi cos w prawym oku błysnęło i takie chrząkniecię głosnę ze aż mi ucho zatkało a byłem przy tym "Rzezniku" bryyyy ale może to z moim organizmem cos nie tak ale nie zle zdygałem ;P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie sądzę, żeby był to kontakt z duchem. Nie wykluczam tego, ale jest to wątpliwe.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

NO ale nie miałaś wrażeń akustycznych :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”