Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Zaraz wlepie warna za te kłótnie.
Co do patrzenia na coś i stwierdzania, że to to a ni co innego. Powiedzcie, jak często zdarzają wam się omamy słuchowe? Albo jak często macie przewidzenia.
G_hacallah, czytaj ze zrozumieniem i nie przesadzaj z ciętością języka.
cleric, nie wdawaj się w przepychanki słowne, bo nie ma takiej potrzeby.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

G_hacallah pisze:wiesz czym jest czarny lud?
nie czekając na odpowiedć cleric, ja odpowiem, że nie wiem, i proszę o przybliżenie mi tego tematu
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

G_hacallah pisze:A tak przy okazji, skoro masz delikatne skłonności do nazywania "przewidzenia" urojeniem. Wiesz, że omamy słuchowe to głowny symptom schizofrenii? Jak często Wam się przydarzają? Pierwsze objawy schizofrenii pojawiąją się przed 20 rokiem życia. Byłaś się badać, żeby to wykluczyć? Wiesz co Ci powie lekarz psychiatra? Omamy wzrokowe są rzadkie w chorobach psychicznych, najpierw lekarz okulista musi wykluczyć nieprawidłowe działanie "aparatu wzrokowego". A i jeszcze jedno schizofrenia jest chorobą śmiertelną, pacjenci na nią chorujący zwyczajnie na nią umierają. Nie przyszło Ci do głowy, że może wszyscy jesteśmy poprostu bardzo chorymi ludzmi
yyy.. no i o co ci chodzi.. to do mnie było czy do ogółu czy to twoja historia?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

To może teraz dacie spokój i zaczniemy już o duchach?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Czy potrafisz absorbować energie duszy? Zamykać ją w kryształach?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Duchy, dusze uwięzione w strefie materialnej. czy potrafiłabyś wykorzystać ich energię, tak jak np. ja mogę wykorzystać energię innych ludzi jako wampir energetyczny? Czy umiałabyś zamknąć taką duszę w krysztale, aby urzywać jej jako magazynu energii?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Widzę, że praktukowałaś różne rzeczy w swoim życiu. Miło, że wiesz o czym mówisz. Wybacz, że zadałem Ci takie pytanie w poprzednim swoim poście. Chciałem zobaczyć, czy jesteś tylko pewna siebie, czy wiesz o czym mówisz.. Ale jak widzę umiesz to o czym mówisz. Oczywiście nie mogę tego sprawdzić dokładnie, ale Twoja odpowiedź zgadza się z moimi doświadczeniami. Jeśli chodzi o Twoje teorie, to proszę, przedstaw je. Zweryfikujemy je i może dojdziemy do jakichś wspólnych konkluzji.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

G_hacallah pisze:wiem, że wielu rzeczy jeszcze nie wiem
cieszę się, że nie jesteś kobietą, która tylko się przechwala. Tak stwierdziłem na początku (wybacz), ale zaczynam szybko zmieniać zdanie. Jeśli chodzi o duchy to jest to mi dość dobrze znany temat więc chętnie będę rozmawiał i oczywiście przedstawiał teorie. Jeśli chodzi o oddawanie energii, to dla mnie jest to nie do pomyślenia (choć robiłem to kilka razy). Mi z zasady brakuje energii. Ale potrafie ją oddać. Choć to boli.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

G_hacallah pisze:im bardziej chcesz się z którymś z nich spotkać, omija Cie z daleka
dziwne, ale to jest jakaś dziwna zależność. Coś czego najbardziej szukasz może się okazać, że jest blisko Ciebie. Albo inaczej, szukasz czegoś i nie znajdujesz. Ale potem pojawia się to w najmniej spodziewanym momencie. To jest właśnie doskonałe. Dzięki temu się nie nudzimy.
G_hacallah pisze:Z natury jestem raczej przeenergetyzowana
to jesteś idealna dla wampira, nie stanie się Tobie nic, a on będzie miał dawcę.
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Nawiązując do duchów... w moim domu mieszka mój dziadek z prababcią :) mama ich kilka razy w nocy słyszała, było też słychać stukanie w ścianę <po 2 razy nad każdym łóżkiem i zmiana>, ale wystarczy, że się poruszy, i wszystko ucicha :) Tylko mi nie wmawiajcie, że to głupota ;]
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Rozne sa zdarzenia,ale zazwyczaj jesli duchy zostaja na "tym swiecie" to znaczy ze maja jakies niezalatwione sprawy albo ktos je przeklal..
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Ja zawsze się zastanawiam jakie są te niezałatwione sprawy. Sumienie ? Naprzykład nie zdąrzyło się kogoś przeprosić i to nie pozwala odejść ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”