Wizualizacja

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

u mnie wizualizacja jest raczej niekontrolowana, leca mi 1000 obrazow przed oczyma naraz... wystarczy ze chwyce się jednego... juz mam cala reszte wizualizacji... a jak mam cos konkretnie zrobic to czasem jest problem... z wyobrazeniem sobie jakies uczucia... w stylu schodzenia z drabiny... ale nie wizualizacja tego tylko wyobrazenie jak to jest i prawie czucie tego :|
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

wiecie, wizualizuje, czy wyobraża sobie coś każdy, nawet nieświadomie, i nawet nie mający związku z hmm rzeczami nadprzydorzonymi (mugol :P), i nie jest to żaden rozwój duchowy ani nic z tych rzeczy..... to tylko wyobrażnia....

rozwojem duchowym można to nazwać wtedy, gdy używacie wizualizacji do czegoś (nie relaksu, czy zabawy), ale np. do pobierania energi, zakładania tarcz itd.
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Wizualizacja bardzo dobrze mi wychodzi :) Nie mam z nią problemów.
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Wiem, wiem :)
Spotter
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-04, 13:56
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Spotter »

A ja trenuje i ciagle mam klopoty.narazie jestem na etapie wypuszczania kolorowych balonow i schodzenia po schodach ,nie wiem czy sam siebie oszukuje czy wizualizuje hm hm:( moze ktos dopomoze?
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

To co wizualizujecie widzicie "oczami umysłu" czy zamiast tych barwnych kropek pojawiających się po zamknięciu oczu ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”