Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Darnok »

Davida Gilmoura z Pink Floyd na temat... oszczędzania się na trasach koncertowych...
Gorszego eksperta chyba do tego nie mogłeś znaleźć ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Oj, wiem, wiem... chyba za bardzo sobie wziąłem do serca jego "rady", bo dzisiejsza próba z fagotem na tydzień przed recitalem dyplomowym momentami szła niezbyt zadowalająco... Gilmourowi już dziękuję, powiedział co wiedział, może odejść. ;)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Ja ostatnio miewam dość sfiksowane wizje senne, raz śnią mi się duchy i różne tego typu dziwy, a innym razem takimi urywkami nieprzyjemne zdarzenia z przeszłości.
I czego najbardziej nie lubię, nie zdąży dobrze przyśnić mi się jeden sen, a już zaczyna drugi, a później kolejny istny kogel mogel.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Mnie się dzisiaj śnił jakiś obóz koncentracyjny z przyszłości. Właściwie jakaś taka wizja a'la Matrix, bo wizja przypominała efekty wizualne z tego filmu.

Dokładnie śniło mi się, że obserwuję krematorium i wrzucanie ludzi do pieca :shock: Wyglądało to tak jakby grawitacja szwankowała, bo pracujący przy krematorium podrzucali sztywne nagie ciała w powietrze, po czym wlatywały one przez dziurę czy jakiś lej w dachu do pomieszczenia, w którym "z automatu" uruchamiały się miotacze ognia.

Widziałem, jak te ciała zaczynały płonąć, skóra na kościach się kurczyła... w tle było słychać jakieś głosy, jakby ci zmarli przemawiali.

Brrrrr. Obudziłem się i już nie zasnąłem.
Awatar użytkownika
Morburg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-05-17, 04:39
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Morburg »

No to miły sen nie powiem :) (sarkazm)
A co do mojej ostatniej nocy chodziłem po pięknym zagajniku w którym kwitły Konwalie i były dwa Daniele patrząc na mnie zaczęły się nawzajem gryźć do krwi i obgryzać sobie Racice :O .
Normalnie jak z filmu Antychryst rzeźnia kompletna wszędzie kawałki poroża i do tego ten zapach konwalii Masakra .
Awatar użytkownika
Basted
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 2011-05-09, 22:14
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Basted »

Mi się śnił wielki labirynt w którym się zgubiłem. Jak udało mi się wejść jakimś cudem we śnie, na murek to labirynt sięgał po horyzont we wszystkie strony.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Vampirio »

były dwa Daniele
Wydaje mi się, że powinno się pisać byli dwaj Daniele. :P

Śniło mi się ostatnio, że w moim pokoju na fotelu siedzi tęczowa świnia i czyta gazetę. Ja się na nią tylko patrzyłem a ona przewracała powoli kartki a i tak zawsze gazeta była otwarta na środku.
Ostatnio zmieniony 2011-05-18, 23:12 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: amaranth »

Nie: dwa daniele. Vampirio, wielka litera Cię zmyliła. Dwa zwierzaczki/daniele/, ale dwaj faceci mający na imię Daniel. Autorowi chodziło o zwierzaki /gryzły racice/. No chyba, że to dwóch Satyrów było.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Ja ostatnio miałam dość głupkowaty sen związany z przeszłością jak na pech.
Śniło mi się, że stałam przed jakimś zabytkowym kościołem w błocie, otoczona przez ludzi z przeszłości i moją rodzinę w sukni ślubnej O_o
Wrzeszczałam rozwścieczona iż nie chce brać ślubu, bo jak później ułożę sobie życie...
Nie patrząc na innych zapakowałam rodziców do samochodu i pojechałam pod zakład gdzie pracuje, czekając na transport z detalami, cały czas marudząc pod nosem niezadowolenie, zdzierając z siebie biały ubiór.

Uczucie po przebudzeniu, lepiej nie mówić.

W drugim śnie natomiast weszłam do pokoju, a tam na ścianach siedziały kolorowe i czarne pasikoniki, a ja się zastanawiałam, który kapeć mam wziąć by to dziadostwo powybijać.

Od razu po przebudzeniu miałam przed oczami naszą rozmowę na SB :D
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Vampirio »

Mam nadzieję, że czarne nie poleciały jako pierwsze ;)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Do masowego mordu nie doszło, ponieważ się przebudziłam :P
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Vampirio »

Za długo się nad tym kapciem zastanawiałaś. Trzeba było wziąć pierwszego z brzegu.
Niezarejestrowany

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Niezarejestrowany »

Och, ja miałem ostatnio wielkie szczęście "wynieść" ze snu tekst któy w nim ujrzałem. Często bowiem się zdarza, przynajmniej mnie, że we śnie pojawiają się jakieś nazwiska i bardzo dokładne informacje, które jednak całkowicie ulatują po przebudzeniu. Tym razem się udało przemycić tego "świętego graala" ;)

A śniło mi się, że za oknem mi wyrosły (nie dosłownie) jakieś nowe zabudowania a wśród nich stał duży żółty bilboard na którym czarno wymalowany był znak pandy (tej z WWF) a pod spodem również na czarno wielce enigmatyczny napis dużymi literami: BEZ ZEZ KULA. W śnie powtarzałem to sobie żeby koniecznie zapamiętać po przebudzeniu. Napis ten oczywiście nie ma dla mnie żadnego sensu, żaden jego człon. Bilboard do dzisiaj mógłbym narysować, tak dobrze go pamiętam :) Wg. mnie to przeuroczy przykład automatycznej twórczości umysłu, Incepcja się może schować :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Mnie się ostatnio śniło, że w moim domu, choć pokój gdzie śpię wygląda nie co inaczej, wystąpiło zjawisko Poltergeisty.
Szafki zaczęły same się otwierać, które ledwo co w ciemności dostrzec mogłam, a z oddali dochodziły różnego rodzaju szepty.
Na początku nie odczułam lęku, ale później słysząc głos tuż przy moim uchu zaczęłam krzyczeć wołając mamę? :zdziw:
Ostatnio zmieniony 2011-08-02, 21:11 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Mnie się śniło, że spotkałem w Katowicach założycielkę tego tematu. W świecie realnym zamieszkuje naszą "piękną jak szlag" stolicę, tymczasem we śnie zadała mi pytanie, które mnie co najmniej zdziwiło: "Co ty robisz w Katowicach?" :|
Awatar użytkownika
Straszka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2011-08-01, 12:33
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Straszka »

A ja dzisiaj śniłam o wąsatym mężczyźnie, którego podrywałam (sen jak nic bo wąsaci mi się nigdy nie podobali i nigdy nie miałam tyle śmiałości by podrywać kogokolwiek). No i ostro podrywałam gościa, który na domiar tego wszystkiego był kierowcą autobusu. Gadka szmatka i okazało się, że dziad jest w trakcie rozwodu, co go w momencie zdyskwalifikowało bo ja panów z odzysku nie toleruję. I koniec. A mogło byc tak pięknie.
Niezarejestrowany

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Niezarejestrowany »

Zadzwoniła do mnie koleżanka i powiedziała mi, że już nie może wytrzymać w domu z powodu smrodu, bo właśnie rozpoczął się sezon robienia serów (!). Gdy poszedłem do łazienki to okazało się, że w wannie leży obrzydliwy śmierdzący i rozpuszczający się ser. Spytałem taty i powiedział, że zrobił go z żółwia olbrzymiego (!), tego którego kiedyś nam kupił jak byliśmy mali (oczywiście nigdy nie mieliśmy żadnego żółwia). Powiedział, że żółw przez lata trzymany był w strasznych warunkach, w małej kałuży, więc teraz musimy go zjeść żeby zniszczyć dowody.
Niezarejestrowany

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Niezarejestrowany »

podobno im bardziej szalone sny tym sprawniejszy umysł :P wiem, wiem pocieszam się :D

Za to dwa dni temu śniło mi się, że ktoś porwał mnie i kilku innych ludzi dokoła (coś na zasadzie łapanki) i zamienił w metalowe kulki połączone w coś w rodzaju łożyska kulkowego ułożonego w sześcian. Na szczęście okazało się, że była to jakaś pomyłka i zaczęto nas pytać skąd pochodzimy żeby nas odesłać do domu. Nazwa miasta, w którym żyłem w tym śnie brzmiała: Mass Majasma Juice (czyt. mas madżasma dżus) :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

stribog pisze:podobno im bardziej szalone sny tym sprawniejszy umysł :P wiem, wiem pocieszam się :D
Doprawdy zastanawiające, moje sny może nie tyle co są szalone, ale przerażające.
Zazwyczaj duże nasilenie koszmarów występuje w młodym wieku, u dzieci, czy podczas okresu dojrzewania.
U mnie występują one praktycznie notorycznie, rzadko kiedy miewam spokojniejsze wizje senne, podobnie ma moja ciocia mająca już 59 lat.

A co do snu wczorajszej nocy, to nic odbiegającego od mej normy, czyli zaś jakieś duchy, demony i walka z przykrymi zdarzeniami z przeszłości.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”