Zdjęcie z Cmentarza!!

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Widze, masz inny tok myślenia, dlatego, że, nikt nie wie do końca jak wyglądają duchy(nie do końca, bo jednak zdjęcia są), nikt nie wie czy są przeźroczyste w świetle czy jak..., nikt nie wie tak naprawde czy to są rzeczywiście zmarli...no może niektórzy tak sądzą, ale przeciez naprawde nie wiadomo, a co do porozumiewania się, kto wie może one nas w ogole nie widzą, zbyt mało wiemy o tych zjawiskach żeby się wypowiadać z taką dokładnością jak to opowiada ewusia(oczywiscie, szacunek), ale pamiętajmy że to są tylko rozmyślania na ten temat! Więc nie zagłębiajmy się w temat, jak one wyglądają i czemu do nas nic nie mówią(przypomniało mi się jak to na jakims forum o paranormalnych zjawiskach, w dziale UFO podali dokładne rasy kosmitów! :D)
Ostatnio zmieniony 2007-05-29, 15:39 przez Kazzone, łącznie zmieniany 1 raz.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

No ciekawe, ciekawe, takie ...ciekawe, że aż praktycznie nie moge za bardzo uwierzyć, i tu leży problem, dlaczego? A bo nie mam dowodów, cuż taki jestem że musze mieć dowód nawet jeśli podejżewam że mówi ta osoba prawde(w tym przypadku Ewusia)
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Nawiązując jeszcze do kształtu duchów-zgodzę się z Kazzone. Myślę, że nie do końca możemy określić kształt duchów. Poza tym- w tej sytuacji, byłabym skłonna przychylić się do teorii o parze lub dymie...Choć, z drugiej strony, każdy widzi to, co chce. :D
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Lub my ich widzimy jak oni chcą, kto wie czy to duch Heńka bo tak wygląda, lub tak stara się nam pokazać, może to postać z innego wymiaru wyśmiewająca się ze śmierci przykładowego Heńka.
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Być może...zawsze można urządzić seans i się dowiedzieć :P:P:P:P Jednak ja zdania nie zmienię- wg mnie to po prostu mgła lub para wodna...
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

według mnie nic specjalnego - zwykła mgła...mam takich zdjęć całą szafę..
Gość

Post autor: Gość »

xXx podaj mi definicje ,,przypadku,, bo dla mnie to nie ma czegoś takiego jak ,,przypadek,, po prostu nie ma i na tym się kończy logika,albo coś jest albo czegoś nie ma i tyle,ale nie przypadek,bo co ma być to będzie.
Gość

Post autor: Gość »

dobra nic,co ja mam Ci wyjaśnić ? toć jasno napisałem, kontynuuj temat pozdro
Mieiu644
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2010-08-20, 15:15

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: Mieiu644 »

ja widzę tam siedzącego siadem krzyżowym bokiem do nas z karabinem z pustą kolbą żołnierza a za nim pies może mnie ponosi ale ja to widze
Ostatnio zmieniony 2010-08-20, 21:14 przez Mieiu644, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: siloam »

"Sama sobie niedowierzałam...ale jestem osobą bardzo wierzącą od zawsze-widać bylam przygotowywana porzez takie sytuacje do nauki odprowadzania."
W co/kogo wierzącą? Medium potrzebne? Niby do czego potrzebne? :|
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: DanaS »

Czy tylko mi się wydaje czy na tych zdjęciach NAPRAWDĘ NIC NIE MA? To zwykłe rozmazanie, obłok, mgła, nawet owad w locie mógł rozmyć obraz. Ale żeby żołnierz i pies? Za dużo czterech pancernych i psa. Zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: Dagmara »

DanaS nie tylko Tobie się tak wydaje, bo ja również tam nic interesującego nie dostrzegam ;]
Awatar użytkownika
desu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2010-07-29, 18:20
Lokalizacja: Krosno
Komentarze: 1

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: desu »

Reszta ma racje. To to nie są żadne duchy. Czysty przypadek. Nie wszystko co wydaje się dziwne jest duchem czy czymś podobnym.
PS: Jakie ja mam dziwne skojarzenia (jedno z miejsc zaznaczonych)

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”