Praktyczne metody wywoływania miłości

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Tak czy siak miłości nie da się wymusić.Jeżeli ktoś kogoś nie kocha to chyba żadne zaklęcia nie pomogą :( chodź szczerze powiem że chciałabym żeby pomagały.Ale tak naprawdę to w takim razie myślimy tylko o sobie(również ja) my będziemy szczęśliwi a ta 2 osoba czy będzie?nie wiadomo jak zadziała takie zaklęcia.CZy obie strony będą zadowolone z takiego obrotu sprawy.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Stokrotko, właśnie o to chodzi. Trzeba być bardz ozdesperowanym, żeby szukać pomocy w magii. Miłości się tak nie da wywołać. MOże to być jedyne zaślepienie czyichś oczu. Ale prędzej czy później zaklęcie przestanie działać i wtedy zostaniesz sama. Czy warto tak zrobić dla chwili szczęścia?
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Mawerick masz rację trzeba być zdesperowanym ale tak naprawdę to co robi miłosć z człowieka.mysli się o czymś innym żyje czymś innym nie martwi się niczym.Miłośc cześo robi nam wode z mózgu.Iloma ludźmi tak miłośc zawładnęła ż byli skłonni zabic???Jeśli to nie miłoścto co innego???Chyba nikt nigdy nie jst tak zdesperowany jak jest zakochany.Mówię oczywiście o prawdziwej miłości a nie takim sobie nie wiadomo czym.PZDR
PS.Choć w sumie z tym zabiciem trochę przesadziłam :P:P:P PZDR
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Stokrotka, - ja powiem tak, i tak nic Ci z tej magii nie wyjdzie, poza marnowaniem czasu, a ja np bym tak niemogł, miałbym "moralnego kaca" tak to nazwijmy, po prostu sumienie by mnie dręczyło że to nie jest coś prawdziwego. (to tak jak cheaty w grach, jak je wpisujesz to nie przejdziesz na 100% ;))
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Dziękuję bardzo że się tak o mnie troszczysz.Juz wiem co mam zrobić.I chyba dam sobie radę nie musisz się o mnie martwić.PZDR.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Stokrotka pisze:nie musisz się o mnie martwić
martwimy się o ludzi, którzy mają problemy, szczególnie, kiedy pytają nas o coś, czy proszą o pomoc!
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Miło mi to słyszeć ale chyba nic nie pomoże.Ale dzięki.Wiem co robić i chyba mi pomogliście.Na pewno podnieśliście mnie na duchu co mi daje więcej niż bym sę spodziewała.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Stokrotka pisze:nic nie pomoże
nigdy nie mów nigdy i nic! Wszystko może się stać! Czasem wystarczy tylko chcieć i poprostu pomóc troszkę szczęściu i się bardzo starać!
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

G_hacallah pisze:Poza tym, każdy sposób jest dobry, co ma być i tak będzie, niezależnie od tego, jak będziemy ingerowac:)


Przeznaczenie ? A czy uciekanie siędo takich metod nie jest przeznaczeniem ? :] tak miało być i ktoś musiał rzucić zaklęcie , żeby stało się coś . Nic niedzieje się bez przyczyny . A skutek i przyczyne nazywamy przeznaczeniem . Tak myśle .
Wszystko zostało ustalone ? Syndrom matrixa mi się wkręca , można próbować zmieniać przeznaczenie ale to nadal będzie tak bo tak miało być :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

G_hacallah pisze:Ja znam lepsze metody, ale w porównaniu do przedstawionych wydają się nie do przyjęcia. Niestety nie będę ich tutaj cytować, bo nawet byłoby to niesmaczne.
coś w stylu kostka cukru spod pachy czy rybka zamordowana przez trzymanie w pochwie? mało to apetyczne ^^ zwłaszcza jak się porówna do gołębi, krwi i wstążeczek
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

blood, nie wymyślaj :lol: ja tu podaje sposoby prawdziwe, staropolskie ^^

btw. ciekawe czy działają :roll: (nie żebym miała próbować ;) )
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Leśna pisze:sposoby prawdziwe, staropolskie
nie gadaj :D
Leśna pisze:ciekawe czy działają
mam pewne wątpliwości ale wiesz, jesli sprawdzone to ok :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

poważnie, prawdziwe :d

nie myślcie sobie, że to się tylko lubczyk do rosołu sypało ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Z trzymaniem rybki w pochwie, to radzę:
A) Nie próbować
B) Jak już spróbujecie, to nie mówić chłopakowi, bo inaczej seksu nie będzie.
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Oprzypomniała mi się jeszcze jedna metoda na wywołanie miłości ale jest krotkotrwała . Potrzebne jest : Alkochol . A zaklęcie jest takie : " Hej mała napijemy się ? " musisz je wypowiedzieć w odpowiednim miejscu . np . na dyskotece :] ..

Odrazu przepraszam urażonych .
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nie masz mi czego współczuć :roll:
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

SKuper!!! :lol: widze że niezły temacik się rozkręcił:P:P:Pnie tk na serio chyba raczej z ta ryba nie wypróbuję(bo to obleśne:P) alkohol raczej też nie.A nuż ma moca głowe:P:P:PAle niezłe:P:P:PKurka a z tym przeznazeniem to nieźle.Chyba jesdna wszystko jest przeznaczone bo jak by inaczej?nic nie dzieje ię bez przyczyny:P:PPozdrówka :grin:

Wróć do „Ezoteryka ogółem”