Pomózcie mi potrzebuje waszej pomocy

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Kano pisze:bedzie trudno się jej pozbyc bo to terrorystka biedna przestraszona pragnaca się zaspokajac a w swiecie nie ma nic gorszego ...
skoro przestraszona to nie tak trudno. Ale skoro to duch to moje pierwsze porady o proby zwalczania tego sila raczej zostaw w spokoju, chyba, ze czujesz się na silach :P
Kano

Post autor: Kano »

Titania pisze:Kano:) szkoda mi Ciebie....a probowales z tym duchem nawiazac kontakt?
Tzn. Spytaj czego chce, lub powiedz, zeby wrocil do swojego wymiaru.
Zastanow się sam czego moze chciec od Ciebie, moze to ktos z innych wcielen....
Jak chcesz to powiedz, mozemy wysylac Ci Reiki na polepszenie się sytuacji.
Znajomy Zmii napewno Ci pomoze;)
mi siebie też szkoda :|
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Kano pisze:mi siebie też szkoda
a co probowales juz robic?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

A czy nie poczułbyś się lepiej gdyby się okazało że to nie żaden duch tylko jakieś całkiem "przyziemne" sprawy ?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

A czy ma to znaczenie? Nauka lubi wprowadzać bezsensowne podziały ;) jest problem i nieważne czy nazwie się go opętaniem przez ducha, manią. fobią etc. ;) ważniejsze jest usunięcie go :) ale to moje zdanie tylko.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

ale rozne rzeczy się roznie usuwa. Ale to tylko moje zdanie :P
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;) w praktyce intencja liczy się najbardziej, ale to tylko moje zdanie ;P
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Owszem, to ma znaczenie. Podstawą jest zawsze prawidłowa diagnoza problemu.

Zmęczenie mięśni, dziwne uczucie w brzuchu, ciężkie noce, dziwne myśli - to wszystko może być objawem przemęczenia organizmu. Jeśli Kano boi się że coś go opętało, to lęk przed duchem tylko pogłebi ten stan. Błędne koło.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:) no więc za pomocą skutecznego oddziaływania psychologicznego pod postacią egzorcyzmu przekonasz opętanego, że już jest wolny (podkreślam, że musi to być skuteczne tzn. uwierzy w to), a potem gdy już główna, lub przynajmniej ta bardziej niszcząca zostanie usunięta można się zająć resztą bez ciągłego podtrzymywania tego przez pacjenta.
Kano

Post autor: Kano »

Spock pisze:Owszem, to ma znaczenie. Podstawą jest zawsze prawidłowa diagnoza problemu.

Zmęczenie mięśni, dziwne uczucie w brzuchu, ciężkie noce, dziwne myśli - to wszystko może być objawem przemęczenia organizmu. Jeśli Kano boi się że coś go opętało, to lęk przed duchem tylko pogłebi ten stan. Błędne koło.
Spock ja się jej nie boje nawet 3 razy z nią rozmawiałem , ale nie chce jej w sobie bo ani ona ani ja z tego nie mamy korzysci tylko same straty , a ona nie wie jak się wydostać :|
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

starczy bannishing na 99% w takim razie
Kano

Post autor: Kano »

Dorregaray pisze:starczy bannishing na 99% w takim razie
A co to takiego :hm:

ok ide na film jakis i spac bede jutro :) see ya
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

geez... wystarczy wspisac w google ;) przykladowy bannishing www.czarymary.pl/LBR.html ale juz klasycznie polecam stworzenie wlasnego, nowego
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Przypuszczam Kano, że nie dostrzegasz innych możliwości niż właśnie duch ? Może spróbuj przypomnieć sobię jak to się wszystko zaczęło; co się działo w Twoim życiu przedtem ? (To nie jest pytanie, nie musisz odpowiadać). Rozwiązanie może być tuż przed Tobą.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Jezeli wszystko jest tylko samoprojekcja lub fobia, itd. to co dzieje się w domach, w ktorych straszy?
Kto otwiera szufladki, puka w sciany, lub kim sa biale damy spacerujace po korytarzach? Wszystko wyobraznia ?

Ps. Chcialam Was tylko postraszyc.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

To nie ma żadnego znaczenia czy jest to spowodowane przez kogoś, czy realne opętanie... Gdyby każdy miał takie bezmyślne obiekcje byliby sami potrzebujący pomocy, bo zamiast pomagać tylko by się zastanawiali ;) a jak dotąd te spekulacje nic nie wniosły i off topic się zrobił hehs i tyle z ich przydatności.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Myslalam, ze jak choroba psychiczna/ fobia to wystarcza psychoterapia. Ewentualnie medytacje oczyszczajace.
Przy nawiedzonych domach, itp. potrzebni sa egzorcysci / ludzie duchowi.
Nie robi się off topic....dyskutujemy nad tym jakiego typu problem ma Kano, sa to jego urojenia czy naprawde nawiedzaja go jakies dusze?
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Titania pisze:Przy nawiedzonych domach, itp. potrzebni sa egzorcysci / ludzie duchowi.
ludzie duchowi w sensie duchowienstwa czy osob rozwinietych duchowo?
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Ludzi duchowych w sensie znania się z tematem....nie tylko egzorcysci moga pomagac,
takze Reikowcy, uzdrawiacze duchowi, i podobni moga pomoc w takiej sytuacji. :)

Chodzi o ludzi rozwinietych/ rozwijajacych się duchowo, w zadnym wypadku duchownych nie mialam na mysli !!! :lol: :roll:
intraneus

Re: Pomózcie mi potrzebuje waszej pomocy

Post autor: intraneus »

Kano pisze:A Mianowicie chodzi oto jak się pozbyć larwy duchowej :cry:

moze ktos cos wiecej na ten temat napisze jak się nie dac jej manipulować jak unikać jej atakow jak ją znosic co robić itp...

na necie mało o tym pisza , jak ktos cos wie niech napisze , prosze Neph wyjasni co to larwa gdyby ktos nie wiedział , wykoncze ise niedługo :szloch:
sam fakt, ze zadajesz to pytanie znaczy, ze powinienes się zglosic do kogos kompetentnego w temacie. polecam pomoc psychologa, bo larwa to rodzaj kompleksu nad ktorym tracimy kontrole, czy tez raczej wynik takiego kompleksu. oczywiscie mozesz uzywac baniszingow i innych takich, ale jesli nie masz za soba kilku lat praktyki to niewiele zrobisz.
poza tym aura? energia? istosty duchowe? to same bradnie przeciez są. niech mi ktos udowdni, ze to istnieje, bo pomysle, ze w boga wierzy, albo co... :P
:lol:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”