Aury

Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Villemo pisze:nic nie mam
dlatego, zebys juz nie plakusiala, to na dobry poczatek: http://www.focus-x.org/index.htm
:)
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Kura pisze:ale mam jeszcze inna ksiazke... tylko nie wiem jaka to strona, ale jest taka... focus7costacostam...
"focusy" nie maja zbyt wiele wspólnego z aurami... to są określenia dla różnych stanów świadomości... :wink: A ta książka, o której mówisz, Kuro, to z pewnością "Podróż poza wszelkie wątpliwości" Bruce'a Moen'a :) Polecam przeczytać (jest dostępna na Kippinie ) :wink:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Maeveen pisze:"focusy" nie maja zbyt wiele wspólnego z aurami... to są określenia dla różnych stanów świadomości...
Maeveen, tym razem, zle mnie zrozumialas... focus to czesc adresu internetowego, a nie ksiazka. ksiazka z ktoerej przepisalam sfery to, powtarzam, ted anderews "aura - pole energetyczne czlowieka" nic mi się nie pokickalo, bo mam ta ksiazke teraz przed nosem. a pozycja, ktora znalazlam na necie, to RICHARD WEBSTER "ODCZYTYWANIE AURY"
i znalazlam ja na stronce: http://www.focus-x.org/index.htm , czyli podanym przez Ciebie, Maeveen, Kippinie
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Kura pisze:Maeveen, tym razem, zle mnie zrozumialas
Faktycznie, najmocniej przepraszam ... :wink:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Eeee tam.... przeciez wiesz dobrze, ze i tak nie ma za co... ;) szczegolnie, ze obie, mialysmy racje, tylko troche innymi drogami do tego dochodzilysmy :D
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Kura pisze:obie, mialysmy racje, tylko troche innymi drogami do tego dochodzilysmy :D
Hehe, no powiedzmy że tak :wink: :)
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Mam problem z aurami widze tylko monochromatycznie i nie udaje mi się potrzegac mimo treningu i różnych technik kture wyprubowałem czy problem może tkwi we mnie :?:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Solmyr pisze:monochromatycznie
trudne slowo.... :?
znaczy się, jedno kolorowo, jednowarstwowo...?
widzisz Solmyr... i tak masz dobrze, bo ja dostrzegam tylko ta aure najblizsza. eteryczna, czy jakos tak. bez kolorkow, ani tym podobnych dodatkow. dlatego się nawet zastanawiam, czy to ay na pewno aura. moze to jakies zludzenie optyczne...? ech... ciezka sprawa... :?
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

JA nie widze aury ale podoba mi się to jak widze swoje cialo podczas treningu. Powieku mi lataja z duza czestotliwoscia, a raczej drgaja i widze nicosc a w niej swiatlo w ksztalcie mojej reki :D:D ale aura to to nie jest :P
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Wiecie aprop aur podobno jest blisza <Pierwotna> i dalsza da dalsza to ta kolorowa i wniejśa emocje choroby itp. i podobno tej pierwotnej właśnie nie widać i bardzo trudno zaobaczyć. No wkażdym razie coś tam widze a ty kuro nie koniecznie mas zludzenie optyczne bo nie wszscy je mają ja też właśne widze podobnie ale monochromatycznie. Ale co tam :D
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Ja wiem może założyłeś że jej nie dostrzegasz ją naprawde to widać.
Skoncentruj moc między rękami i patrz tak jakby w przestrzeń między nimi zauwazysz coś takiego falującego przypomina troche rozgrzane powietrze nad ulicą.
Jak ćwiczenie zakończy się sukcesem poparz na inne osoby jakby na przestrzeń wokół nich, ale nie za nimi powiniwneś dostrzeć coś podobnego. Wcześniej lepiej oczyść sobie umysł żęby osiągną dość dobrą koncentracjie.
To był mój sposub.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Służe swą skromną wiedzą.
Prostota kluczem do sukcesu. Jeśli coś jest proste zregóły lepiej działa.
Ale alkocholu to ja na jakieś 2 tygodznie mam dość :D

[ Dodano: 2005-06-27, 19:34 ]
A to ćwiczenie to kwestia cierpliwośći jak nie wychodzi weż do ręki kryształ górski naładuj i wpatruj się w jego poświate lub popatrz na drzewa szczególnie brzozy na nich też zawze dobrze widać. ;)
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Cyba zobaczylam swoja aure!!! :D :D :D
siedzialam sobie grzecznie w sobote na lozeczku i patrzylam na to swiatlo bijace od moich dloni. patrze, patrze i nic się nie zmienia... kurcze! no i gdzie te kolory!? i po chwili takiego wpatrzywania się, przypominam sobie slowa Vill "to jest bardzo proste" :? ok. no to jeszcze chwilka i zobacze... skoro to takie proste...
no i zobaczylam :D (chyba :roll: ) tylko, ze bardzo nie wyraznie. kolorki byly bardzo delikatne i przezroczyste. ale moze z biegiem czasu (i praktyki) bedzie coraz lepiej :D
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

tak sobie myślałem tak naprawde my aury nie widzimy bo ona jest w świecie materialnym nie do zaóważenia natomiast czyjąc energie nasz muzg oszukuje nas i pozwal nam to widzieć więc to tylko kwiestia przekonania siebie że ją widzimy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”