Czy wampiry istnieją?

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią

Czy wampiry istnieją?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Mawerick pisze:kompilacja legendarnych wampirów i rzeczywisości, która od takiego wizerunku odbiega
Ale wg mnie to trochę ze sobą jakby koliduje, nie uważasz?
Zresztą, mam wrażenie, że Ciebie i tak nikt nie jest w stanie przekonać do niczego :P

Your rules:
1. Maw ma zawsze rację.
2. Jak nie ma- patrz punkt pierwszy.

-_-
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Nie, nigdy nie starałem się sobie przypisywać nieomylności. Monopol na to ma albo Bóg, albo jakaś siła wyrzsza :D
Być może koliduje to ze sobą, tyle, że w moim umyśle wygląda to tak jak w filmie wywiad z wampirem :D
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Mawerick pisze:w moim umyśle wygląda to tak jak w filmie wywiad z wampirem
Hmm... to dość wybujałą masz wyobraźnię. Wydaje mi się, że powinieneś mieć do tego całkiem inne podejście- zważając na fakt, że podobno masz coś wspólnego z wampiryzmem energetycznym. Zatem albo jesteś w tym strasznie zielony, albo chciałeś tym komuś zaimponować. Wybacz, ale jakoś... no, nieważne :P

Wg mnie wampiryzm jawi się całkiem inaczej :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Croppka, więc oswiec tu zebranych swą wielką wiedzą.
Croppka pisze:Wg mnie wampiryzm jawi się całkiem inaczej
słuchamy. zapewne powalą nas na kolana twe wiadomości.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Croppka pisze:Wg mnie wampiryzm jawi się całkiem inaczej
co do mojej wyobraźni, to jest ona na wystarczającym poziomie, żeby móc stwierdzić, że są rzeczy o których Ci się nie śniło. Co do Twojego ostatniego zdania, to właśnie ono przemawia do mnie stylem: mam zawsze rację, a Ty mówisz źle.
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Wiesz, pogadaj sobie po prostu kiedyś z jakimś autentycznym wampirem energetycznym, to Ci powie. Mnie jakoś nie bardzo się chce wysnuwać banały, bo to dość oczywiste. A jeśli chcesz rzeczowej charakterystyki wampira energetycznego na już, to zapraszam na Google :P

(Jeeej, nie atakuj! Nikogo nie bluzgam, a tu taki naskok na mnie, jakbym sprofanowała wizerunek jakiegoś papieża, czy co O_O) :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

uwielbiam podejscie: wiem ale nie powiem. (czyli po prostu nie wiem, ale symuluje wiedze)
Croppka pisze:Jeeej, nie atakuj
jeej nie wymadrzaj się jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia :]
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Jeśli chcesz, mogę się pochwalić swoją wiedzą, no problem ^^

(Tylko luuudzie, nie w tym momencie, zaraz gości będę mieć, bom solenizantka :P)

Dziękuję :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Croppka pisze: autentycznym wampirem energetycznym
no tak bo ja napewno nie jestem autentycznym wampirem energetycznym. Nie jestem bo nie mam certyfikatu oficjalnej ligi wampirów energetycznych przypiętego na tyłku. Tak, to prawda, takiego certyfikatu nie mam. A co twoich stwierdzeń. Podejście mam takie jakie mam, jednak zauważ, że moje podejście wyrażane w tym temacie tyczy się tylko i wyłącznie wampirów sang. O wampirach energetycznych rozmawiamy w innym temacie. Przy okazji radziłbym zanurzyć się delikatnie w temat wampiryzmu, zanim podejmujesz jakiekolwiek dyskusje.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

My się nie kłócimy. To jest agresywan wymiana zdań :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Wiesz Blood nie chodzi mi tutaj o to kto ma racje, a kto nie. Naprawde. Uważam, że każdy może mieć swoje zdanie. Nie lubie jak ktokolwiek komukolwiek narzuca swoje. I nagle Croppka, stwierdza, że ja zawsze musze mieć racje. I że napewno nie jestem wampirem energetycznym.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Croppka, troche przesadziłąś mimo wszystko wiesz.. bo on nie gadał Ci w stylu "ja zawsze mam racje" a nawet wykazał się cierpliwością podczas gdy ty na nieo strasznie naskakiwałaś..

tyle odemnie, to come back to topic!
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Ojeeej, ale burzę rozpętałam XD

Ludzie, nie żebym się usprawiedliwiała, czy coś, ale wydaje mi się, że podejście niektórych do sprawy jest conajmniej dziwne :P Co nie oznacza oczywiście, że nie macie prawa do własnego zdania- jeśli tak zostało to odebrane, to naprawdę przepraszam :|
Mawerick, nie stwierdziłam, że z pewnością nie jesteś wampirem energetycznym. Wydaje mi się jednak, że jeśli jesteś, to z pewnością nie z konieczności, a z własnego wyboru.
Osobiście znam jednego wampira energetycznego- również z wyboru, dla przyjemności i korzyści. Oczywiście nie neguję tego, bo umiejętność ta często jest przydatna.
Przykładowo, kiedyś wykorzystał tę umiejętność przeciwko takiemu jednemu "telepatycznemu" typowi, dzięki czemu uzyskał nad nim przewagę, a tamten praktycznie błagał, żeby przestał ssać jego energię.
Odczuwanie wysysanej energii jest oczywiście uzależnione od tego, jak bardzo rozwinięte jest nasze postrzeganie subtelne i jak szeroka jest nasza percepcja. "Zwykły" człowiek, nieświadomy tegowoż zjawiska najprawdopodobniej wcale nie odczułby ssania z niego energii, a i przez swoją niewiedzę jest na to mniej narażony.

Zresztą, co się będę rozwodzić... To podobno i tak w innym temacie XD
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Jakie jest to uczucie ? Osłabienie czy jakiś rodzaj bólu ?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Osłabienie, senność, bóle głowy. Ale to w temacie wampiryzm energetyczny.
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Wcale nie jest to przesada :P Z początku mnie samej wierzyć się nie chciało, ale jak się zapoznałam z abilities tego kolesia, to przestałam wątpić w intensywność tego, co odczuwał.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Jeśli to co mówisz jest prawdą, to powiem Ci, że jest to bardzo żadkie. Albo prawie niemożliwe, żeby wampir doprowadził kogoś do załamania, lub śmierci w skrajnym wypadku, poprzez ściąganie energii. Słyszy się o takich wypadkach, ale strasnzie Rzadko.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”