POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

To szukałeś rzady sercowej czy wrózki? Co do wiar we wróżby to chodzi raczej o to że wynik tarota lub czego innego to wynik jaki może zaistnieć a własne życie układamy zgodnie z naszą wolą a wróżba ma nam tylko pomóc, więc glupotą jest układanie sobie życia zgodnie z tym co jakiś człowiek powiedział. To jest wróżka a nie wyrocznia. A co do tego że ona biega do Chodzierzy to może się okazać iż chce tylko porozmawiać z kimś otwarcie, więc zawsz ty możesz spróbować. A, moge też powiedz że według mnie horoskopy w gazetach to jedna wileka bzdura, która może pasować do każdego człowieka co ją przeczyta.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Aradia1, zgadzam się z Toba w zupelnosci. wrozba ma nam pokazac ewentualna przyszlosc. ma nam pomoc, daltego jesli pokazana przez np. runy przyszlosc nam nie odpowiada, to mamy jeszcze czas, zeby to zmienic. i tak na prawde, to tylko z takim nastawienem wrozenie jako takie ma glebszy ma sens...
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

No bo poco sowie bróżyć skoro myślimy że i tak wszystko jest przesądzone, równie dobrze możemy na to czekać i nie stresować się zbędynmi informacjami z wróżby :D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Ta... albo przeczytam sobie/wywroze, ze spotkam "milosc swojego zycia" bede taka szczesliwa i przeswiadczona o tym, ze to juz "przesadzone", ze nie mam w ogole po po co wychodzic, bo przeciez "tak mi wyszlo z wrozby". no i milosc sobie przejdzie obok nosa... tak samo jest z magia... np. jak ktos jest spragniony milosci i odprawia sobie jakis ryt, to mysli, ze to juz wystarczy.. :P pozniej dzwoni ktos, zeby zaprosic na impreze, alebo z propozycja wyjscia do miasta, a taka osobka wychodzi z zalozenia, ze jej się nie chce "bo czeka" na "wyczarowana" osobe... wiem, ze dosc chaotycznie i powiezchownie napisalam, ale kto ma wiedziec, ten wie, o co mi chdzi ;)
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

O co chodzi to doskonale wiem :grin: .
A jeśli wierzyć w horoskopy w gazetach to powinnam spotykać swoją miłość do końca życia co najmniej raz w tygodniu, wiec gdzie tu sens.
Bez jakiegokolwiek czynu z naszej strony żadna wróżba czy czar nie mają najmniejszego sensu
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Ech... szkoda, ze nie wszyscy to rozumieja i wymagaja cudu na zawolanie, juz teraz i od razu... :? nie wiedomo czasami, czy smiac się czy plakac... ech... :roll:
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

Chyba raczej płakać :518: Jak człowiek nie potrafi zwiać odpowiedzialność za swoje czyny tylko zwala wine na wróżke to niech lepiej wybierz się do psychiatry a biedna wróżke zostawi w spokoju bo jeszcze ona będzie musiała iść :grin:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

mocny pisze:Znaczy To Ze Po Prostu Znalazłem Sobie Dziwadł
moze bez takich ostrych slow... moze laska po prostu nie wie o co w tym tak na prawde chodzi? to, ze czasami mamy o czyms mylne pojecie, nie oznacza, ze jestesmy "dziwadlami". moze pokazesz jej nasze posty, to przemysli sprawe... z reszta, to, co napisalysmy tutaj, pisze tak na prawde w wiekszosci ksiazek o magii i wrozbach....
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

Bez takich drastycznych czynów. Zamiast wróżyć sobie przyszłość przeznaczcie ten czas na jej planowanie. Jeśli tak się kochacie to może poskutkowć :)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

temat zaymka skoro wszystko jasne.
Zablokowany

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”