Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Spes
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2018-12-13, 20:39

Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: Spes »

Witam. Mam pytanie dotyczące tarota. Kilka lat temu dosyć mocno zagłębiłam się w magię, tarota i tym podobne tematy. Nosiłam pierścień atlantów, który pewnego dnia złamał się dosłownie w połowie. Miałam ciągłe wrażenie, że ktoś przy mnie jest. Widziałam czarne cienie chodzące po domu (domownicy również to widzieli. Czasami w tym samym momencie co ja). Kroki, stukanie. Doszło do tego, że miałam bardzo dużo dziwnych snów. Śniły mi się karty, szatan, opętania.. Czułam okropny niepokój. Przestałam czytać i bardziej zagłębiać się w te tematy. Tarota odłożyłam do szafy. Nie dałam rady go wyrzucić. Sny się skończyły. W domu też coraz mniej widzę cieni.
Teraz moje pytanie. Co o tym sądzicie? Czy mogłam przez przypadek przywołać jakiś byt astralny? Ducha? Ciągle się zastanawiam żeby wrócić do tarota ale jednak trochę się obawiam...
mateusio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2018-12-14, 11:41

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: mateusio »

Typowy opis, tego jak kończą się często takie zabawy. :diabel2: Działa.
Najpewniejsza opcja lekarstwa na ten stan , sprawdzona przez wieki doświadczeń to http://egzorcyzmy.katolik.pl/jak-znalezc-egzorcyste/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: Ivellios »

Katolickie stroniczki? Błagam...
mateusio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2018-12-14, 11:41

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: mateusio »

:) Egzorcyzmom mogą się również poddać ludzie innych wyznań i niewierzący. Co jak co ale KK ma już 2000 lat doświadczeń w tej robocie. Po prostu uważam, że warto zdać się na fachowców ;)
Yuzuki96
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2018-12-06, 21:53

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: Yuzuki96 »

Nie do końca winny jest tarot. Raczej "los?" :) Zastanów się czy wcześniej nie było czegoś "dziwnego"... Co do tych postaci, jako dziecko często widziałam "cienie?". Czarna postać stojąca w progu, każdej nocy. Dość przerażające, ale z czasem "samo" znikło. Raczej nie wiem czy samo... Czy dlatego, że wmawiałam sobie za każdym razem jak to widziałam, że to tylko wyobraźnia. I spokój :) Póki nie zafascynował mnie tarot :) I mamy kilka dziwnych sytuacji, więc znowu tłumaczenie. Jednak nie do końca chce to zostawić (ciekawość?) więc teraz widuję "cienie" może raz na pół roku, ale już nie tak "wyraźnie" jak wtedy. Więc im bardziej otwierasz się na to, tym więcej czujesz i widzisz... To moja opinia :) Co do rad kościół itp jestem sama ciekawa jaka byłaby ich opinia :)
Piotrek111
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-01, 15:32

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: Piotrek111 »

Witaj,

Nie każdy nadaje się do Tarota.
Zresztą jak sam widzisz pojawił się lęk w Tobie co całkowicie Ciebie dyskwalifikuje do dalszej pracy.

Podłoże lęku ma kilka powodów.
Odłóż te karty i idz na długi spacer, zwyczajnie ciesz się życiem.
kolejar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2018-07-10, 05:47
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: kolejar »

Tarotem zajmuję się już 30 lat (od 1988 poważnie). Mogę tyle powiedzieć, że z pozycji wróżącego to nie działa! Przeciwnego zdania były moje kwerentki i kwerenci - oni zawsze po czasie mówili, że super trafnie powróżyłem!
Odpowiedz jest taka, że wg autentycznych Mistrzyń i Mistrzów tą sztuką nie da się wróżyć sobie! Jak ktoś się sugeruje układami kart "dla siebie", to... alarmujące objawy psychozy paranoidalnej! Proponuję szybki kontakt z dobrym psychiatrą, ale... wiem, że o dobrych trudno :(
Można sobie układać Tarota sobie, ale tylko "szkoleniowo" - Zero auto-sugestii! To służy zapoznaniu się z kartami i własnemu rozwojowi do tej sztuki. UWAGA - dostajesz ewentualnie tylko ukierunkowane pytania do medytacji nad sobą, a nie odpowiedzi!
Spes
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2018-12-13, 20:39

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: Spes »

Dziękuję za odpowiedzi. Może za bardzo skupiłam się w poście na tarocie. Praktycznie od zawsze interesowałam się zjawiskami paranormalnymi i każdą rzeczą, która w jakiś sposób jest temu bliska. Wiem, że moja prababcia i babcia zajmowały się magią i wróżeniem z tarota.
kolejar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2018-07-10, 05:47
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: kolejar »

Ha! Moja prababcia była podobno Czarownicą! Nie znałem jej, bo zmarła trochę wcześniej, zanim się urodziłem. Wychodzi tak, że my oba Stwory jesteśmy pewnie inkarnacjami (wcieleniami) naszych prababć. Czy Twoja zmarła zanim się urodziłaś? Jak nie, to może wcześniejsza Czarownica (pra-prababcia?). W każdym razie ucz się o tym, bo TO i tak dopadnie... Spokój, zero przesądów i lęków, analiza zjawisk i tyle. I czytać mądre rzeczy, a nie straszące bzdury! Będziesz Czarownicą! To nie łatwa droga... Spokój NAJ! I wiedza!
Awatar użytkownika
Eteryczna
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2019-01-20, 21:21

Re: Tarot itp. a dziwne sytuacje.

Post autor: Eteryczna »

Wydaje mi się, że to kwestia założenia. Że coś się może stać, jeśli będziemy się magią zajmować. Oczekujemy, że coś się zadzieje. Więc wiele rzeczy potem tłumaczymy 'magią'. Sama też czytam karty, akurat nie tarota. Też interesuję się magią. Stosuję proste, ludowe 'zaklęcia'. Mnie nic nie nawiedza. Myślę, że to jak wiara w duchy albo UFO. Jeśli zakładamy, że coś się zdarzy, to myślę, że z dużym prawdopodobieństwem się zdarzy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”