Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Overdubbed

Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Overdubbed »

Witam wszystkich,
pozwólcie, że przedstawiać się jednak nie będę, mam tu inne konto ale jednak przy tym wpisie chciałbym zachować względną anonimowość.
Otóż dostałem dzisiaj telefon z zaproszeniem do wzięcia udziału w debacie ufologicznej w radiu "***radio ściek***", podobno ma wystąpić również Robert Bernatowicz, co mnie szczególnie zaciekawiło, bo wg. mnie to jedna z bardziej cenionych osób na Polskiej scenie ufologicznej.
Wszystko ładnie pięknie, ale sprawdzałem już na różnych forach, na których jestem stałym bywalcem i nigdzie nic nie słyszałem o tym radiu, a co zadziwiające mają oni też rzekomo spore sumy wpłat od słuchaczy, pewne liczby wyświetleń na youtubie i skąd to się wszystko wzięło, a co najlepsze skąd w ogóle mogli wziąć mój numer skoro nigdzie go nie podawałem, trochę dziwna sytuacja dla mnie.
Także jeśli ktoś coś słyszał o tym radiu proszę o informację.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Arek »

Czy twój numer jest w jakiś sposób dostępny w necie?
Czy jesteś badaczem ufo, masz bloga albo coś?
niemamnie

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: niemamnie »

Ja to w sumie zarejestrowałem się tylko po to aby was ostrzec przed tym radiem. ***radio ściek*** to jest radio założone przez trolli z tak zwanych for obrazkowych, czyli tych samych ludzi, którzy dzwonią na potęgę w nocy z piątku na sobotę i totalnie rozwalają każdy odcinek Teorii Chaosu do jakiego uda im się dodzwonić. Zresztą sam Michał stwierdził niedawno, i to chyba publicznie, że to radio powinno się nazywać tak naprawdę "radio ściek". I tak jak od Nocnego Radia tak od ***radio ściek*** on się całkowicie odciął. Publicznie liżą mu dupę, a za plecami wbijają nóż w plecy. Po prostu radio stworzone przez ludzi wywodzących się z karachana, vichana, wolnego wilna i innych stronek zrzeszających najgorsze internetowe patologie. Tylko pogratulować Bernatowiczowi nawiązania z nimi współpracy, facet nawet nie pokwapił się żeby sprawdzić informacje na ich temat, dowiedzieć się czegoś. Można wręcz powiedzieć, że Bernatowicz nawiązał współpracę z prymitywną gimbusiarnią :D
Overdubbed

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Overdubbed »

Arek pisze:Czy twój numer jest w jakiś sposób dostępny w necie?
Czy jesteś badaczem ufo, masz bloga albo coś?
interesuje się i badam ufo, kiedyś należałem do jednej grupy zbierającej relacje ale jestem pewny że mój numer nigdzie nie był dostępny



a co drugiej odpowiedzi, sam za obecnym wyglądem teorii chaosu nie przepadam więc nie wiem czy Claudowi można ufać w tej sprawie, sprawdziłem sam trochę informacji o tym radiu, strone mają całkiem profesjonalną a poprzednie audycje też, nawet była o orgonitach z Andrzejem Indrą od którego kiedyś sam kupowałem orgonity https://www.youtube.com/watch?v=52cLff9cj-w
Trochę dziwne te przypadki, cóż myślę, że na razie z udziału w debacie zrezygnuje ale chyba posłucham żeby móc się bardziej zorientować
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Ivellios »

Odnośnie samego Bernatowicza i Fundacji Nautilus, ja tu tylko to zostawię: https://www.paranormalium.pl/viewtopic. ... 73#p152173
Overdubbed

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Overdubbed »

Może i wobec samego Pana Bernatowicza jestem dość sceptycznie nastawiony, to jednak nie on będzie prowadził tą debate więc myśle że jest jakaś szansa na dyskusje
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Ivellios »

Choć też niezbyt ufam takim stacyjkom jak ściek, to jednak mam cichą nadzieję, że trolle strollują Bernatowicza i usłyszy od nich kilka niewygodnych pytań.
Overdubbed

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Overdubbed »

Niewygodne pytania to nie trolling ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Arek »

Mnie najbardziej dziwi że mają twój numer telefonu
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Ivellios »

Wysłuchałem całej audycji z Bernatowiczem: https://www.youtube.com/watch?v=Hh734gzEJss

4:00 - "Zdany są tak prawdziwe jak tylko mogą być", a ci co opluwają Nautilusa to "inne serwisy ufologiczne"
5:10 - świadkowie ze Zdanów cały czas mówią to samo - że co k#$@a? xD "pierwsza liga światowa" - ŻE CO k#$@a??? xD
14:45 - Baza Nautilusa znajduje się w domu Bernatowicza, on sam opowiada o obserwacji UFO przez babcię
20:00 - "radio mnie już nudzi, wolałbym w internecie mieć audycję" - a to ciekawe, bo przecież nie tak dawno twierdził, że do radiostacji internetowych nie ma za grosz zaufania i woli współpracę z RMF
20:30 - szkalujo Gieresia :o
21:10 - "trzeba Ziemię przygotować na naprawdę wielki wstrząs"
21:40 - Zdany jako najbardziej wiarygodna historia z UFO w Polsce - ŻE CO k#$@a??? xD
23:00 - świadkowie jechali nie na wesele tylko do burdelu xD
w ogóle część o Zdanach to jedna komedia
26:45 - "myśmy udowodnili UFO w Zdanach"
30:00 - Bernatowicz "wie na pewno" w jaki sposób po kosmosie przemieszcza się UFO...
37:00 - Bernatowicz nie ma o czym rozmawiać z fizykami, bo nie ogarniają tematu przemieszczania się w kosmosie
41:00 - Obcy mają cele pokojowe, bo dlaczego niby mieliby nas atakować
47:00 - bezkrytyczna wiara Maussanowi
52:30 - dzwoni cunrad jezus antichristos zbawiciel44 k#$@a jego mać xD
kunrad: jezus jest postacią fikcyjną. berniaszka: nieprawda!
ogólnie nawet Bernatowicz ma z Cunrada niezłą bekę
01:00:00 - schodzą całkiem z tematu UFO na tematy społeczne, muslimów, chrześcijaństwo, chwilę potem zaczynają dywagować w co wierzą ufoludki
01:09:00 - obcy nie interesują się naszą techniką, jeśli się interesują to relacja jest niewiarygodna, bo wszystkie ufoludki to wegetarianie i kropka
01:25:00 - Bernatowicz opowiada o jakichś zdjęciach, gdzie niby wpływa w niego jakaś energia i on zaczyna płakać
01:32:00 - szkalowanie Gieresia po raz kolejny
01:32:45 - Bernatowicz kibicuje inicjatywom typu "Teoria Chaosu", prawdopodobnie nie wiedząc, o czym ta audycja jest, i że jest nadawana w radiu mocno krytycznym wobec Nautilusa
01:38:00 - Yeti jako istota duchowa, Bernatowicz podobno wybiera się w rejon Przełęczy Diatłowa
01:40:00 - Chupacabra w Polsce, oczywiście chodzi o niewiadomoco z Sochaczewa
01:49:00 - "najbardziej zaawansowane książki o fizyce to zabawa dla dzieciaków"
01:53:00 - jest coś o Paranormalium, że niby szkalujemy Bernatowicza (oh really?). Bernatowicz twierdzi, że nigdy nie słyszał o tym radiu (oh really?). Prowadzący twierdzi, że słuchacz dzwoniący moment wcześniej jest z Paranormalium
02:05:30 - Rdułtowski (autor ponoć wybitnie kijowej książki o Emilcinie) zostaje nazwany nikczemnym człowiekiem. Chyba jedyny wartościowy fragment audycji
02:17:00 - UWAGA MOCNE! Bernatowicz czyta czata radia ściek xD
02:40:45 - prowadzący podaje słuchalność - ok. 190. A NAS W NIEDZIELĘ SŁUCHA KOŁO 400! lololo
02:43:50 - znowu Zdany...
02:46:45 - Bernatowicz słodzi prowadzącemu

IMO audycja bardzo słaba, można ją zignorować.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Arek »

Gratuluję samozaparcia w słuchaniu :) , ja bym chyba do końca nie wytrzymał
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Ivellios »

Ja tego słuchałem kątem ucha, robiąc coś innego. Bernatowicza ratuje chyba tylko radiowy głos, bo nawet jeśli ten człowiek coś bada, to efekt tych badań jest mizerny po prostu.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Arek »

To ci wierzę :) , mnie by też było szkoda dwóch godzin żeby uporczywie go słuchać
Awatar użytkownika
gonciorz81
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-05, 23:54

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: gonciorz81 »

widzę że i tu toczy się dyskusja na temat Bernatowicza. Audycja taka sobie, wlasciwie bez sensu, no a Bernatowicz - jak to stary Bernatowicz. Stary albo młody, bo głos słyszę ten sam. Ja mam problem z tym człowiekiem-kiedys wydawał się wporzo gościem za czasów tych swoich programów w radio, ale potem się porobiło z nim coś dziwnego - może to kasa, może sława, trudno zgadywac. Tak się składa, że akurat zagladam sobie i tu i tam i czasami obserwuje to ich forum i całą tą jego fundację. Na ich stronie materiały porażają naiwnością i ciagle to samo - wyśmiewanie innych, wszyscy nie po myśleniu to z miejsca idioci i w kółko panie Macieju. Do tego kule energii, duchy i ufa- czyli standard od dawna. Ale jeszcze ciekawsze rzeczy to się tam dzieją u nich na forum - bo wyglada tam na to, że tam nawet sam główny tego admin nie zgadza się z Bernatowiczem i krytykuje faceta. Ciekawa sytuacja, bo z tego wynika że nawet swoi ludzie się z gościem nie zgadzają (przypadek? nie sądze).

tak jak piszę trochę to wszystko tam u nich obserwuję, bo lubie mieć rozeznanie tu i tam i co do zasady z tego co tam widzę to tam - uwaga uwaga - prawie nikt się z Bernatowiczem nie zgadza! Wygląda to tam tak jak jakaś wewnętrzna wojenka - Bernatowicz kontra reszta, więc chyba naprawdę cos z tym facetem musi być nie tak, skoro nawet swoi własni ludzie nie idą za nim tylko wytykają mu błędny tok rozumowania - tylko brać popcorn w oczekiwaniu na to, aż komus tam 'poleci głowa' za zdanie odmienne od 'szefa', no az szkoda tam tych ludzi co tam pracuja czy tam współpracuja bo się domyślam po tym co widzę, że chyba sami mają dość tego tam zabawnego grajdoła.

a tak wogóle to witam - i z góry mówię, że was też poczytuję i 'posluchuję' /żeby nie było/. Teraz jedynie dopiero zarejestrowałem konto, bo chciałem opisać ta zabawna sytuacje przy okazji natrafienia na tamtejsze akcje i te tutaj wpisy o Bernatowiczu :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Ivellios »

Kilka lat temu na czata Radia Paranormalium zawitała moderatorka z forum Nautilusa, o nicku Archeozoolog. Dyskusja zeszła w pewnym momencie na temat działań tej "fundacji" i dziewczyna postanowiła podzielić się pewnymi ciekawymi informacjami na temat funkcjonowania forum FN. Okazuje się, że Bernatowicz i jego świta nie mają kompletnie żadnej kontroli nad tym, co dzieje się na forum. Ergo, prawdopodobnie nie mają pojęcia, że po prostu są tam jechani jak psy za całokształt swojej "działalności". Forum Nautilusa funkcjonuje więc w zupełnym oderwaniu od Fundacji Nautilus, a jedyne co łączy je z Nautilusem to subdomena i link do forum na stronie FN. Administracja forum i moderatorzy nie mają absolutnie żadnego kontaktu z "zarządem" FN.
Awatar użytkownika
gonciorz81
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-05, 23:54

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: gonciorz81 »

nie no, czegoś takiego to ja tam nie widzę, żeby byli w jakiś sposob jechani, ale da się zauważyć że ludzie tam po prostu myślą nieco inczej niż cała ta 'fundacja' i niezbyt zgadzają się z tymi wszystkimi śmiesznymi rzeczami publikowanymi na tej ich główniejszej stronie - no bo kto normalny powaznie traktuje ptaki brane za ufo i bierze reflksy na foto za kule nie z tego świata.

no i niby to normalne, bo obserwując początki tego szło zauważyć, że to forum powstało jedynie po to, żeby dalej promować jaka to wspaniała fundacja - to się dalo zauważyć, że po to to było zrobione, bo jak pamiętam stare czasy to były tam ciągle wojny a każdy kto się nie zgadzał z FN dostawał z miejsca bana (wliczając w to mnie :) - stąd od paru lat zaglądam tam jedynie jako gość, nie chciało mi się użerać z niejakim DARO Kraków - to był dopiero admin adminów, w końcu swoi własni ludzie go pamiętam wtedy zbanowali - nawet chyba ta sama moderatorka o której piszesz, chyba przy okazji wojny o zdany bo i ich zaczął jechać) . Teraz tam takich akcji nie widac, jest ogolnie spokój więc się zdaje trochę forum otworzyło bardziej na zdanie innych skoro sami się też nie do końca zgadzają, ale jechać tam nikt po sobie nie jedzie, przynajmniej ja tam nic takiego nie widzę. Ale z tym masz rację, że to prawda - ichniejsze forum i główna 'propaganda' to takie jakby dwa różne swiaty.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Debata ufologiczna w radiu ***radio ściek***?

Post autor: Ivellios »

DARO Kraków to debil to ętej potęgi, co też zresztą mogą potwierdzić niektórzy goście "Debat Ufologicznych Online". Głupi prymitywny bałwan, który ma się za nie wiadomo kogo, tylko dlatego, że dostał admina na forum.

W ogóle to to nie jest pierwsze forum Fundacji Nautilus, kilka lat temu funkcjonowało jeszcze inne, pod tym samym adresem. Z jakiegoś powodu jednak pewnego dnia po prostu zniknęło. Pamiętam że choćby w temacie Zdanów, gdy tylko padła jakaś krytyka, natychmiast pojawiał się ktoś z Fundacji Nautilus z żądaniem, żeby wszelkie wątpliwości wyjaśniać nie na forum, tylko drogą emailową :D Zresztą pisałem o tym gdzieś bardziej szczegółowo, chyba w temacie ogólnym o FN.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”