Obecność w mieszkaniu+dziwne odgłosy

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Rain
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2016-05-29, 20:23

Obecność w mieszkaniu+dziwne odgłosy

Post autor: Rain »

Heja, chciałbym się z wami podzielić moimi "przygodami", kiedyś gdy byłem mniejszy tak 8-13 lat wydawało mi się, że czasami widuję w mieszkaniu jakąś postać, zawsze kątem oka, w przedpokoju czy gdzieś z boku, była zawsze jakby z cienia, czasami czułem dosłownie obecność jakieś osoby, czasami też koło wieczora dało się słychać dziwne dźwięki, jakby ktoś upuszczał małą szklaną kulkę/kulki na meble/drewnianą podłogę, był to dźwięk jakby gdzieś z mieszkania, ale nie mogłem go nigdy namierzyć. Plus zdarzenia takie jak upadek z szafki kuchennej ciężkiej stolnicy na podłogę, była ona ustawiona pod skosem oparta o ścianę i inne drobne zdarzenia.

Nie było to jakieś złe, czy uprzykrzające, ot tak. Pewnego razu miałem już dość i dość dosadnie stwierdziłem, że jeśli to coś jest tu dobrej woli i nie chce działać na szkodę domowników to może zostać, jeśli jednak nie to niech się wynosi, plus zamykając drzwi do pokoju zwizualizowałem sobie znaczenie tego, jako zamknięcie drzwi/dostępu dla złych energii do mieszkania i powiedziałem w myślach, że nie ma wstępu jeśli chce nam szkodzić. Od dobrych paru lat nie doświadczam już tej obecności więc widocznie podziałało [zobacz ukrytą treść]nie wiem czy moje "rytuały" czy może moja kochana babcia, która w międzyczasie odeszła a wcześniej zapewniała, że będzie się mną opiekować :) (mogła to coś przegonić?)[/hiddenspoiler]
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Obecność w mieszkaniu+dziwne odgłosy

Post autor: Pandemonium »

Może to była po prostu iluzja, "błąd Twojego matrixa", który zwalczyłeś poprzez symboliczne odcięcie się od spersonifikowanego bytu.
jasiol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-10-25, 01:29

becność w mieszkaniu+dziwne odgłosy

Post autor: jasiol »

Duch sam nie odejdzie. Chcialem opisac specyficzna strzyge, ktora mozliwe, ze wywoluje MS. Jest to pozostalosc po systemie nerwowym. Dla ludzi o mocnych nerwach. Strzyga ta porusza się wolno a w pomieszczeniu gdzie jest obecna czuc napiecie. Dosc latwo jest ja usunac. Trzeba widziec energie. Moglaby ona cyklicznie wnikac w czlowieka. Jezeli przyjmiemy, ze duchy wystepuja ok. jeden na 250m2, to dosc latwo jest się z tym zjawiskiem spotkac. Zwlaszcza w domach gdzie kto umarl.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”