Moje refleksje na temat UFO

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Moje refleksje na temat UFO

Post autor: ross2 »

Witam mam refleksje bo w roku 1995 roku gdy miałam 17 lat będąc w szpitalu na 3 piętrze w Busko Zdr. będąc z innymi pacjentkami zobaczyłyśmy dziwny obiekt, któr wokól niego było kolorowe światelka . Zdziwiona byłam bo nie przypominał mi ani helikopter ani samolotu pozatym one by nie wisiały bezruchu naprzeciw okna a tronów nie było wtedy . Także mnie zainteresowało, że coś sciągnęło mnie to, żebym popatrzyła się wtedy na to okno. i miałam wrażenie że coś chciało zwrócić uwagę .

Kilkanaście lat temu bo 5 . 05. 2009 miałam dziwne przeżycie a mianowicie to, że robiąc aparatem zdjęcie uchwyciłam w lusterku , które było naprzeciw mnie 3 postacie szare bo szkło w lusterku było ciemne. od głów do ramion . Kształt głów i rysów oczów, ust wyglądem przypominali Alian . Zdziwiłam się. Patrząc na zdjęcie miałam dziwne odczucia i długo nie mogłam trzymać tego zdjęcia, ale miałam wrażenie, że coś te postacie chciały. Zanim pozbyłam się zdjęcia pokazałam znajomemu i on bez mowieniu co na nim jest to zobaczył powiedzał, ze czuł ciarki jak na nich patrzył . Tez miał wrazenie jakby cos chcieli powiedziec. .
Nie wiem czy aparat mógł coś uwiecznic?? zgodzili się aby ich widac było.
Pamiętam, że podobną sytuację miałam z bliskim gadałam wieczorem z nim na skypem. po chwili przerwał rozmowe i zapytał się jacy 3 stoi za toba ?? ja na to zeby mnie nie straszył bo jestem sama w domu wieczorem -. teraz po fakcie mnie nurtuje czy kamera jak i aparat by te 3 postacie uwiecznili??
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Moje refleksje na temat UFO

Post autor: ross2 »

podzieliłam się z Wami :) nie łatwo mi było nieraz sama tego nie mogę zrozumieć , nie wierzyłam i nie interesowałam się ufo, ale te przeżycia za bardzo padły w pamięć .
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Moje refleksje na temat UFO

Post autor: Pandemonium »

Bardzo chętnie zobaczymy Twoje zdjęcie - możliwe, że dzięki temu dojdziemy do jakiegoś wspólnego konsensusu. Na razie jednak jedynie co można zrobić to generalizować na temat.
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Moje refleksje na temat UFO

Post autor: ross2 »

Witam ponownie . Niestety nie mam zdjęcia i to był mój błąd ze go pozbyłam, ale gdy patrzyłam na nie to wyczuwałam coś nie pozytywnego . choć próbowałam je pozniej oddzyskac nie udało mi się.
Przed założeniem tego tematu zastanawiałam się czy powinnam pisac o tym bez dowodów np. zdjecia.
Wiem ze trudno to ocenic . Hmm podrugie mam takie odczucia czy te postacie chcą aby je opublikowac? . Wiem jedno, że nie bede dowodów wyrzucac.
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Re: Moje refleksje na temat UFO

Post autor: ross2 »

nieraz zastanawiałam na tym najpierw miałam odczucia ze popchnęły mnie abym wyrzuciła zdjęcie, a jak chciałam je znalesc na dysku oddzyskac to ten komputer co miał w nim spalił kulisty piorun. miałam wrazenie ze cos nie chce abym pokazała je. jednak to mnie nurtuje że miałam doświadczenia . a Wy nie macie takich odczuc nieraz ze cos nie chce ujawniania?? .
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Dobrze zrozumiałem? , jak chciałaś odzyskać zdjęcie na komputerze to kulisty piorun spalił ci komputer??????? , wow
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Moje refleksje na temat UFO

Post autor: Pandemonium »

^ I po tym "miała wrażenie", że coś jest nie tak. :D :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”